wz

13.8. 2020     Dnešní Den leváků je den věnovaný připomenutí leváků v převážně pravostranně orientovaném světě. Od roku 1992, kdy The Left-Hander's Club v Británii poprvé vyhlásil den leváků, se koná 13. srpna. V tento den se konají akce upozorňující na výhody a nevýhody leváctví. Mezi takové akce patří sportovní zápasy leváků proti pravákům, levácké pití čaje, otevírání zátek leváckou vývrtkou v restauracích, kde hosté hrají hospodské hry pouze levou rukou, nebo „levácké zóny“, kde jsou praváci nuceni dělat každodenní činnosti leváckými nástroji.


SOUDEM VYNUCENÉ SŇATKY ZNÁSILNĚNÝCH NEMUSLIMSKÝCH DĚVČAT S MUSLIMY – I TO JE ZRŮDNÝ ISLÁM ..... Už dřív jsem zde několikrát uvedla případy nucených sňatků dětských nevěst. V zemích jako je Pákistán, Afghánistán, Jemen, Írán či Somálsko není ničím neobvyklým, že rodiče prodají vlastní dceru předem domluvenému ženichovi, přičemž často jde dokonce ještě o poměrně malé dítě. Nevěsty se běžně prodávají už od jejich sedmi let, kdy jsou dle islámu dostatečně staré na sňatek. Podobné praktiky se nyní přenášejí i do Evropy.

V minulosti už jsem zde psala o tom, jak dopadají některá malá děvčátka po  nuceném sňatku. Nejedna svoji svatební noc s třeba i o dvě generace starším a mnohonásobně větším “ženichem” nepřežije. O jedné takové malé holčičce, která po svatební noci se čtyřicetiletým “ženichem” skončila mrtvá s vnitřním krvácením, jsem psala třeba zdeV tomto článku se pak můžete podívat na videu na to, jak je devítiletá holčička z podobného sňatku “nadšena”.

Výše uvedená děvčata měla tu smůlu, že se narodila do muslimských rodin, které považují děvčata za vedlejší nepříjemný produkt reprodukce, každý pravověrný muslim chce plodit především syny. Proto muslimové děvčata co nejdřív dohodí nějakému movitému ženichovi, aby z nich měli finančně alespoň něco. Tedy narodit se jako dívka v jakékoli ze zemí, které jsem uvedla ve výčtu výše, není žádná “výhra v loterii”. Rodiny, které mají už více dcer, navíc každou další často hned po narození zavraždí a spálí nebo zahrabou. V islámských zemích se tyto praktiky přehlíží.

Dnes chci ovšem psát o tom, co se děje například v Pákistánu, dříve hinduistické, dnes již islamizované zemi, ve snaze ji plně a co nejrychleji islamizovat. Snaha zlikvidovat jinověrce je tam více než urputná a za nezájmu jakýchkoli podvratných organizací zde dochází k systematickým únosům dcer hinduistů a křesťanů, jejich znásilňování muslimy a následné nucené konverzi. O těchto případech jsem zde nedávno psala, především coby varování, že Pákistánci a Afghánci patří k těm, kdo nyní nejčastěji míří do Evropy. A s sebou si nesou právě tyto zvyklosti.     (Čtěte na stránkách Vox Populi)


RABOVÁNÍ PODLE BLACK LIVES MATTER NAHRAZUJE ODŠKODNĚNÍ ZA OTROCTVÍ ..... Pokojný protest v Chicagu se, jako obvykle, proměnil v orgie násilí a rabování. Policie v tomto městě, kde během některých víkendů dojde k více postřelením, než v naší zemi za 10 let, ale nestála stranou a zatkla všechny, co neutekli. Středoevropan o událostech z Chicaga neinformoval, tak alespoň z mnoha set videí jedno ilustrační, jak se rabovalo…

… a jak některé těžkopádnější bojovníky za svobodu chytila policie i s lupem v ruce.

Nikoho nepřekvapí, že Black Lives Matter nyní pořádají demonstrace za zatčené zloděje. Škody, které dosáhly výše 60 milionů dolarů originálně označují za odškodnění za otroctví.

Aktivistka Ariel Atkins k tomu řekla: “Je mi jedno, jestli se někdo rozhodne vyrabovat Gucci, Macy nebo Nike, protože vím, že takový člověk bude jíst a bude mít oblečení. A to jsou reparace. Obchody stejně mají pojištění.”

Problémy v Chicagu začaly poté, co policie pronásledovala ozbrojeného černocha. Ten se během úprku otočil a začal střílet, ale mušku měl na rozdíl od palbu opětujících policistů mizernou, a tak skončil v nemocnici. Na internetu se pak rozšířila falešná zpráva, že policisté zastřelili patnáctiletého černocha, a dav volající po spravedlnosti vyrazil do ulic ukrást si tenisky.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Lepšolidi šahají na Fifinku. Autoři Čtyřlístku čelí útokům genderových aktivistů ..... Feministky a zastánci hyperkorektnosti nám šahají na Fifinku. Populární dětské kreslené příběhy Čtyřlístek upadly do nemilosti. Autoři musí čelit útokům. Komiks neodpovídá představám novodobých ideologických kádrováků.

Čtyřlístek je tu s námi jednapadesát let. Víc jak půl století rozdává radost, dobrou náladu dětem i dospělým. Je vůbec někdo mezi našimi čtenáři, kdo nikdy nedržel sešit s kreslenými příběhy Myšpulína, Bobíka, Pindi a Fifinky v ruce? Pro někoho z našich kolegů je Čtyřlístek symbolem bezstarostného dětství, jiný vzpomíná na léto u babičky s oblíbeným komiksem, další na pravidelné vyčkávání u poštovní schránky. Ve všech případech to jsou příjemné vzpomínky.

Bude hrozby řešit policie?

Pro někoho ale ne. Někdo, kdo se považuje za ideologického kádrováka, neměl v dětství štěstí na Čtyřlístek, případně měl asi velmi kruté dětství. Jinak by svůj nepřirozený pohled na svět, který je dnes bohužel v módě, nenutil autorům kresleného příběhu.

Stanice Českého rozhlasu Dvojka nedávno udělala rozhovor s duchovními rodiči Čtyřlístku Lucií a Jaroslavem Němečkovými. Zprvu milý rozhovor o tom, jak postavičky vznikly doslova během hodiny nad lahvinkou vínka, se stočil na problémy dneška. Na kritiku, které je čtyřka ze Čtyřlístku vystavena.

„Genderovou postavu považuji za nešťastnou, je to módní záležitost, která časem zmizí,“ rozpovídal se pro Český rozhlas Jaroslav Němeček a prozradil i to, jak na něj dnes aktivisté útočí, že z Fifinky udělal submisivního chudáka, který poslouchá na slovo.

„Už tři měsíce řeším útoky na mou osobu, kdy je mi i vyhrožováno. Ale já se tomu musím smát. Tu postavu jsem dělal podle své maminky, která zastávala tu pravou roli ženy v domácnosti. Starala se o nás, o jídlo, o tatínka. Byla starostlivá a pečlivá, ale uměla si i dupnout a být přísná. Takovou ženu jsem zažil já jako dítě a nemyslím si, že by na tom bylo něco špatného,“ dodal autor Čtyřlístku.

Tak takhle to je. Fifinku nikdo neutiskuje. Její kreslený život je vzpomínkou autora na vlastní dětství. Není to boj o ta nejrovnější práva pro vybrané skupiny. Někteří aktivisté si ale asi přejí, aby jím byl.

Snad autoři Čtyřlístku nepodlehnou útokům a nebudou do svého komiksu vkládat módní politické výstřednosti. Čtyřlístek by tím přišel o svou bezstarostnou duši. Politika dětem do ruky nepatří. Té si užijí až až v dospělosti.

Po stopách Hollywoodu? ... O útocích na Čtyřlístek Sputnik hovořil s Bronislavem Kalvodou, místopředsedou Regionálního klubu SPD Libereckého kraje a zastupitelem města Jilemnice. „Když jsem o tom četl poprvé, tak jsem si myslel, že se jedná o nevydařený žert. Ale jak se později ukázalo, tak to tito novodobí mravokárci myslí naprosto vážně. Domnívám se, že tito lidé jsou frustrováni ze svých nepodařených životů a chtějí do svých problémů zatahovat i ty druhé. A právě v této zvrácené hyperkoretnosti se snaží vyvolat dojem, že problémy menšin mají být i problémem většiny. Vždyť to postrádá obyčejný selský rozum. Ostatně současná doba mi připadá dost již sama o sobě naprosto zvrácená a na hlavu postavená,“ říká známý regionální politik.     (Čtěte na stránkách Sputnik News)

Ideální pro konverzi do dnešních poměrů by mohly být Rychlé šípy. Srdce českých dětí by si získal zejména díl o jejich účasti v Prague Pride, hned následovaná dílem o jejich konverzi k islámu.


Černé a Čertovo. Přitahují šumavská jezera neobvyklé jevy? ..... Šumavské pohoří na hranicích Česka, Rakouska a Německa neláká pouze na přírodní krásy, ale i na některá záhadná místa. Dvojice jezer u Jezerní hory mezi ně rozhodně patří. Co je na nich tak tajemného?

Dvoumotorový těžký stíhač Messerschmitt Bf 110 se z neznámých důvodů zřítil na území tehdejšího protektorátu. Dopadl nedaleko Černého jezera. Foto: warthunder.com

Nad českým územím letí s hlasitým hučením dvoumotorový těžký stíhač Messerschmitt Bf 110. Najednou zamíří k zemi, zapálí několik stromů a nakonec naráží do svahu nad Černým jezerem. Místo je rychle uzavřeno německými jednotkami a trosky stroje jsou bleskurychle odklizeny.

Neexistuje žádné oficiální oznámení o tom, co se stalo. Dlouho poté se pod hladinu jezera vydávají potápěči. Nejprve v 60. letech objevují trosky včetně torza motoru, který by odpovídal zmíněnému letadlu.

Co je ovšem zajímavější. Někdy v letech 1974/1975 nachází lesní dělníci lidskou kostru ve zbytcích letecké kombinézy. Tentokrát nastupuje pro změnu komunistická mašinérie, která ostatky rychle odváží.

Vysvětlení opět chybí. Šlo o pilota letadla, které se v neznámém roce druhé světové války zřítil k jezeru? A z jakého důvodu došlo k této havárii?

Zaznamenaný příběh o pádu německého letadla je jen jedním z důvodů, proč mnozí lidé dnes šumavská jezera Černé a Čertovo považují za přinejmenším zvláštní. Především Černé jezero je dle pověstí a povídaček lidí z okolí prosycené nějakou zvláštní temnou energií, která působí na každého, kdo k němu ve správný čas přijde.

Někteří lidé dokonce věří, že jde o místo, kde dochází k paranormální jevům a kde stále straší duch mrtvých německých vojáků – snad i včetně toho, který tam zahynul při zmíněné havárii. V roce 1957 se o tom měl přesvědčit neznámý potápěč, který pod hladinou hledal tělo utonulého studenta.

Později se objevily informace, že z místa vyděšen utekl, protože pod hladinou spatřil bledé postavy v německých uniformách. Poutá k sobě snad jezero duše mrtvých? Nebo v lidech vzbuzuje pověrčivost jeho černá barva způsobená odrazem okolních lesů?

Čertovo jezero je opředeno řadou děsivých pověstí. Zjevují se tam prý přízraky i démoni. Foto: insider.com

Ovšem i s Čertovým jezerem jsou spojeny některé legendy a pověsti. Traduje se, že v dávných časech byla tato vodní plocha jen malým jezírkem, u kterého měli své doupě čerti a démoni. Právě tady prý číhali na své oběti.

Jednoho dne se pokusili unést mladou dívku, ale ta se jim ubránila a dokonce jednomu z nich přivázala na ocas kámen a shodila ho do jezírka. To se později zvětšilo a získalo svůj dnešní název. Jen lidová pověra?     (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


Vládní epidemiolog R. Maďar má “vedlejšák”. Sedí v dozorčí radě největšího distributora očkovacích vakcín v ČR – firmy Avenier a.s. ..... Vládní epidemiolog doc. R. Maďar se do povědomí veřejnosti nedávno zapsal tím, že poučoval ze zahraniční dovolené českou populaci o skromnosti. Nyní ale začínají na veřejnost vyplouvat i další zajímavá fakta. Doc. Maďar totiž není pouze pedagogem na LF v Ostravě a předsedou “koalice na podporu očkování”, on je i členem vedení společnosti Avenier a.s. se sídlem v Brně. Majitelem firmy Avenier je společnost AGEL a.s., která provozuje řadu zdravotnických zařízení v ČR i zahraničí.

Ta je podle svých webových stránek největším distributorem očkovacích vakcín v ČR. Firma se rovněž zaměřuje na cestovní medicínu, tady na očkovaní proti “cestovním” rizikům. Na stránkách se dokonce píše “Naší vizí je svět, …kde se lékař soustředí na odbornou činnost spočívající v osvětě, identifikaci rizik pro pacienta, indikaci očkování a následně na samotný výkon očkování. Na vše ostatní … má nás!” (DIVIZE DISTRIBUCE)

Podle výroční zprávy z roku 2019 dodala firma na český trh za 10 let činnosti 25 milionů očkovacích látek! V roce 2019 měla firma obrat ca 2,5 mld. Kč a zisk 127 mil. Kč. Očkování (obzvlášť to hrazené ze zdravotního pojištění) je dobrý business, co?! Všechny údaje o firmě jsou ke stažená zde.

Pokud má někdo otázku, kde vzal Doc. Maďar na drahé hodinky, tak tady by mohla být odpověď.

V blízké budoucnosti by měl doc. Maďar společně s prof. Prymulou rozhodovat i (povinném) plošném očkování proti koronaviru zatím ještě nevyvinutou a netestovanou vakcínou od západních farmaceutických firem.

Jak se asi bude doc. Maďar (prezentující svoji zálibu v luxusu a cestování) rozhodovat? Jako odpovědný člověk s ohledem na zdraví populace, nebo jako člen vedení firmy, která bude mít z očkování finanční profit? Co myslíte?

Necháte se naočkovat vakcínou, na kterou si západní farmaceutické firmy nechaly od vlád podepsat prohlášení, že neponesou odpovědnost za případné vedlejší účinky? Kterou navíc u nás budou propagovat a nařizovat lidé jako doc. Maďar a prof. Prymula. Já rozhodně ne a to ani v případě, že by mi to nařídil zaměstnavatel!     (Čtěte na stránkách Česká věc)


Mimozemšťané existují a proč někteří nevěří výstupu Američanů na Měsíci? Šéf Roskosmosu odpovídá  ..... Nevíra mnoha lidí výstupu Američanů na Měsíc v 60. – 70. letech minulého století souvisí se ztrátou USA technických kompetencí v dané sféře, prohlásil generální ředitel agentury Roskosmos Dmitrij Rogozin.

„Z čeho vzniká tato nedůvěra? Myslím, že kvůli tomu, že je obtížné si dnes představit, proč USA vyvíjejí a dosud nepostavily a neotestovaly raketu super těžké třídy SLS, dosud nedokázaly postavit loď Orion,“ řekl Rogozin v přenosu televize Mir 24.

USA uskutečnily v 60. – 70. letech minulého století šest výstupů na Měsíc, na jeho povrch vstoupilo 12 lidí.

„Mnozí si proto kladou otázku, proč to Američané dokázali v šedesátých letech, uskutečnili několik misí, ale dnes na vyšší, super vysoké technologické úrovni to nemohou zopakovat… Mám na tuto otázku odpověď. Chci říct, že jsme rovněž ztratili jisté kompetence, nejen Američané,“ dodal šéf Roskosmosu.

„Musí existovat nějaké mimozemské formy života,“ uvedl šéf Roscosmos Dmitrij Rogozin.

„Nepochybuji o tom, že existují. Vesmír je prakticky neomezený a lze předpokládat, že podmínky, které se na naší planetě vyskytly, se musely někde v tomto neomezeném prostoru opakovat,“ řekl Rogozin dále v rozhovoru pro televizní kanál Mir 24.     (Čtěte na stránkách AC24)


Proč je nutné zamítnout Istanbulskou úmluvu? .....  V roce 2011 byla poprvé v Istanbulu podepsána Úmluva o prevenci násilí páchaného na ženách a domácího násilí vydaná Radou Evropy, zkráceně nazývaná Istanbulská úmluva. 2.května 2016 ji Česká republika podepsala prostřednictvím velvyslance při Radě Evropy pana Emila Ruffera. Skutečnost, že Amnesty International vytvořila petici na přijeté této úmluvy bylo podezřelé, protože o ní nikdo z veřejnosti nevěděl. Více ZDE:

Když se do úmluvy začtete, ze začátku si říkáte, to je výborné, že je taková úmluva proti násilí páchaném na ženách. Při pročítání dalších stránek a dokumentů navazujících na IStanbulskou úmluvu už tento názor ztrácíte a závěrem lze konstatovat, že tato úmluva je nebezpečná a svou vágností zneužitelná. Samotná úmluva má 28 stran, váže se k ní ale ještě „Důvodová zpráva Rady Evropy“, která jasně uvádí, jak bude úmluva aplikovaná v praxi. Tato Důvodová zpráva – v podstatě manuál k provádění Istanbulské úmluvy po její ratifikaci – nebyla dodnes oficiálně přeložena do českého jazyka.

Chtěli jsme vyvolat diskuzi, odbornou diskuzi, aby odborníci posoudili, zda ji potřebujeme či ne. A ne, aby ji prosazovaly neziskové organizace, jejichž počet a vliv by rapidně narostl. Na těchto stránkách shromažďujeme vše co se týká této úmluvy, vše co se týká pojmu „GENDER“, co to vlastně je, jak se vyvíjí situace v okolních a státech a ve světě. Zda by nám ratifikace přinesla dobro nebo je to vlk v rouše beránčím či Trojský kůň?

Proč TRADIČNÍ? Slovem TRADIČNÍ myslíme ,,normální rodinu“, tak, jak ji popisují slovníky od nepaměti – žena + muž + děti

RODINA je základní kámen každého fungujícího státu. Jen harmonicky fungující rodiny vytvoří fungující národ. Správně fungující národy vytváří harmonii lidstva, kde každá nota má své místo a nelze ji smíchat s jinou, nebo násilně ji přemístit. Kdo začne rozbíjet základní kameny, ten zničí celou stavbu a sám pod ní zahyne. A je jedno, jestli to myslel ,,dobře“, nebo skutečně chtěl škodit.

RODINA – NÁROD – MÍR – to tvoří trio pro lidstvo a svět. Necháme-li zahynout rodiny, zahyne lidstvo. Nedopusťme to!!!     (Čtěte na stránkách Tradiční rodina)


Přední český odborník na infekce z nemocnice na Bulovce v detailním rozboru definitivně boří mýtus o smrtelně nebezpečném koronaviru: Infekce je podobná ostatním respiračním onemocněním v čele s chřipkou ..... Rouškoví fetišisté, mezi něž v Česku patří především tváře covidové blamáže Roman Prymula či Rastislav Maďar, mají tendence nutit lidem látku či jiný materiál přes obličej na některých místech i v letních vedrech. Zřejmě je to nějakým zvláštním způsobem, který si ani nechci představovat, vzrušuje. Navíc neustále vyhrožují, že se na podzim chystá jejich další plošné nošení. Je však stále zřetelněji vidět, že účel tohoto opatření nespočívá ani tak v ochraně obyvatel, na lidech ostatně nikdy příliš nezáleželo.

Od začátku nesmyslnost nošení roušek ze zdravotního hlediska připouštěla i Světová zdravotnická organizace a postupně se přidávali další a další lékaři, kteří uváděli na pravou míru, jak se věci mají. Nedávno se například slavný chirurg Pavel Pafko v jednom rozhovoru smál, že když brázdil Vltavu na kajaku, viděl na břehu osamělého rybáře s rouškou na ústech. Jít s rouškou na virus je podobně moudré jako chtít zachytávat komáry na chatě do zahradního pletiva.

Pravý smysl roušek je tak třeba hledat v něčem jiném. Jejich nošení má totiž především mocný psychologický efekt. Pokud je vidíte všude kolem sebe, má to vzbudit zdání, že se něco děje. A především obavy.

Jde také o jakýsi symbolický akt a demonstraci moci. Mnozí lidé od začátku vidí látku přes obličej jako náhubek, který má držet lidi ve strachu a poslušnosti. Jako kdyby měla rouška lidem podvědomě sdělit, že celý ten cirkus, který se kolem nás v posledních měsících odehrává, má nějaké medicínské opodstatnění, a zakrýt jeho pravou podstatu, kterou je řízené ochlazení světové ekonomiky. Roušky se také jeví jako vhodný nástroj, který má lidi držet zpátky a ztížit jim uvědomění toho, co a proč se opravdu stalo. Velká část lidí v Česku i ve světě masivní mediální propagandě podlehla a stali se z nich rouškofilové, kteří by s poprskaným náhubkem nejraději vstávali i usínali, a i díky tomu může celá „akce Covid-19“ probíhat víceméně v poklidu. I když dochází k nepokojům a část lidí, kteří to pochopili, se bouří – V Německu, Izraeli či USA –, není to většina, a tak se vládám daří situaci jakžtakž zvládat. A to je určitě lepší, než kdyby se vše zvrhlo v občanské války a krvavější nepokoje.

Tím, že se lidé, kteří covidové masírce podlehli, dostali do stavu jakési zvláštní psychózy a jednají pod vlivem strachu a jiných emocí, a neplatí na ně žádné racionální informace a argumenty, se již v médiích mohou objevovat články, které by na začátku „pandemie“, kdy ještě nebyl lid tak zpracován, nemohly vyjít. Teď již mohou, protože rouškofily už nic nepřesvědčí a rouškofobové už to buď dávno věděli, nebo aspoň tušili, a byla jen otázka času, kdy jim to docvakne. Restart světové ekonomiky, jehož důsledky se v příštích měsících budou stále zřetelněji projevovat, už byl ale dokonán, a na tom už nikdo a nic nezmění. Z hlediska psychologického byla tedy celá „akce Covid-19“ zvládnuta na jedničku s hvězdičkou. Za to si autoři tohoto nápadu a organizátoři „projektu“, tedy skuteční vládci tohoto světa, zaslouží obdiv. Na jejich fantastickém výkonu nemění nic ani skutečnost, že jim to lidé svou důvěřivostí vůči autoritám a nechápavostí notně ulehčili.

Pokud si člověk uchová nadhled i přes neuvěřitelnou mediální masáž, která se vám do hlavy snaží nacpat, že černá je bílá a bílá černá, zjistit, jak se věci mají, je až překvapivě jednoduché. Jinými slovy, pravda není ukrývána, ale producíruje se přímo před našima očima. Záleží jen na tom, zda se nacházíme ve stavu, kdy jsme schopni ji vidět a dát si jedna a jedna dohromady, či zda ji vůbec vidět chceme.

Nejvtipnější na tom všem je, že pokud by se nezačal zničehonic testovat zrovna koronavirus a nedal se mu skvělý marketingový název, nikdo by ani nepoznal, že nemá obyčejnou virózu, které obvykle říkáme chřipka.

To již v březnu, v době vrcholící paniky, potvrdili například profesoři Ladislav Machala a Jiří Beneš z Kliniky infekčních nemocí 3. LF UK Nemocnice Na Bulovce v textu určenému směrem k veřejnosti.     (Čtěte na stránkách Šifra)


Elektroauto je jen talisman falešné naděje. Musíme změnit život, ne dopravu ..... Naivní představa, že elektromobily vyřeší naše problémy s planetou, je trochu mimo. Možná pomůže, když si uvědomíme, že auto k životu nepotřebujeme. Cestu možná ukazují Britové. I když je pro někoho až moc radikální

Ve fantazii veřejnosti je elektrické auto (a před ním možná ještě auto hybridní) považováno za klíčové řešení pro spotřebitele, kteří chtějí snížit dopad emisí na životní prostředí a napomoci zpomalení změn klimatu. Jak se ale ukazuje, o tak ideální cestu se zřejmě nejedná.

Elektromobily totiž na emise vliv mají, alespoň lokálně. Na svém blogu o tom píše Jussi Pasanen, australský designér a programátor, který navrhuje systémy pro největší světové banky a firmy. Aby byly emise z elektrických automobilů skutečně nulové, musely by být také nabíjeny z plně obnovitelných zdrojů elektřiny, píše Jussi. Situace se ale mění, když přihlédneme k faktu, že výroba elektromobilů a jejich baterií je tak jako tak velmi náročná na zdroje.

Ačkoliv růst prodejů elektromobilů stále stoupá, pořád roste i prodej automobilů na fosilní paliva.

I přesto stále platí, že je takové auto pro planetu o něco méně špatné než vozidlo vybavené motorem s vnitřním spalováním. Další otázkou ovšem je, kolik šťastlivců si takový elektromobil vlastně vůbec může dovolit, zamýšlí se programátor.

NEZADRŽITELNÝ RŮST ... Podle Pasanena se počet vyhledávání na webových stránkách společnosti Tesla od roku 2012 neustále zvyšuje. V roce 2018 to bylo o 450 % vyhledávání více než před šesti lety. Společnost nyní na akciovém trhu dosahuje hodnoty přes 54 miliard dolarů. A neprodávají se jen akcie, ale i auta – od třetího čtvrtletí roku 2015 do třetího čtvrtletí 2018 se prodej Tesla elektromobilů zvýšil až sedmkrát.

Ta čísla prý ale nevypovídají ani tak o rostoucí oblibě elektrických automobilů, jako spíš o nekonečném růstu automobilismu obecně. Ačkoliv růst prodejů elektromobilů stále stoupá, pořád roste i prodej automobilů na fosilní paliva.

NULOVÉ EMISE DO ROKU 2050? ... V roce 2017 se po celém světě nacházely necelé dva miliony elektrických vozidel na baterie, představovaly tak méně než 0,2 % všech vozidel aktivně používaných po celém světě (těch je podle statistik zatím něco přes miliardu). Experti z IEA (Mezinárodní energetická agentura) očekávají, že krátce po roce 2040 dosáhne počet elektrických vozidel vrcholu, což bude nějakých 300 milionů vozů, zatímco Forbes předpovídá, že do roku 2040 na světě budou více než dvě miliardy vozidel celkově.

Neudržitelné není jen auto samotné, neudržitelný je celý způsob života dnešního člověka a systém, jakým žije.     (Čtěte na stránkách Flowee)


Sověti platili za Pepsi Colu ponorkami ..... Nikita Chruščov opatrně přiblíží kelímek k ústům. Nedůvěřivě si lokne doušku sladké hnědavé tekutiny. Chvíli ho převaluje na jazyku a polkne. Fotoaparáty cvakají. Lepší reklamu si Pepsi Cola nemůže přát.

Studená válka zažívá lehké oteplení a její hlavní aktéři, USA a SSSR, se po vzájemné domluvě amerického prezidenta Dwighta D. Eisenhowera (1890–1969) a prvního tajemníka ÚV KSSS Nikity S. Chruščova (1894–1971) nenápadně oťukávají.

Nejdříve Sověti uspořádají svoji výstavu v New Yorku a potom na oplátku proběhne v roce 1959 americká výstava v Moskvě. Samozřejmě za účasti významných hlav včetně tehdejšího amerického viceprezidenta Richarda Nixona (1913–1994). Před zahájením výstavy se během noční party na americkém velvyslanectví v Moskvě k Nixonovi přitočí Donald M. Kendall (*1921), tehdejší šéf mezinárodní divize Pepsi Coly. „Můžete mi prokázat malou službu?

Zkusil byste přimět pana Chruščova, aby ochutnal náš nápoj?“ mrkne na něj spiklenecky. Nixon kývne. Když jsou ve hře americké obchodní zájmy, nic není nemožné. 24. července 1959 svůj slib splní.

Litr za litr ... Po ostré diskuzi s Nixonem o tom, zda je lepší komunismus, nebo kapitalismus, má už Chruščov v puse notně vyprahlo. Když mu kdosi z doprovodu amerického viceprezidenta nabídne papírový kelímek s limonádou, ani se nebrání.

Odvážně okusí hlt imperialistického moku. Nixon spokojeně stojí za ním a nadšený Kendall už drží další rundu. Výrobce limonády si mne ruce. O takové reklamě se mu ani nesnilo. Roku 1972 pak Pepsi Co. uzavírá se Sovětským svazem smlouvu o dodávkách svého perlivého nápoje.

Transakce má ale jednu stinnou stránku. Hodnota sovětského rublu je v porovnání s americkým dolarem mizivá, navíc ho zákon zakazuje vyvážet do zahraničí. Obě strany se proto dohodnou na zajímavé směně.

Nápoj za nápoj, hezky jedna ku jedné. Za litr kolového sirupu, který se bude v SSSR ředit, stáčet a lahvovat, litr tradiční vodky Stoličnaja.

Rychlé odzbrojení ... Všichni jsou spokojení – ovšem jenom do chvíle, než situaci v 80. letech 20. století zkomplikuje sovětsko-afghánská válka. Američané kvůli ní vyhlašují na SSSR embargo. Co teď? Naštěstí je po ruce vtipné řešení.

Po delších jednáních má vodku nahradit 17 ponorek, tři bitevní lodě a také ropné tankery. „Odzbrojujeme Sovětský svaz mnohem rychleji než vy,“ vtipkuje v roce 1989 Kendall na adresu bezpečnostního poradce amerického prezidenta George Bushe staršího (1924–2018). Radost z kontraktu v hodnotě tří miliard dolarů mají i Sověti. „Každé větší město v SSSR bude mít svůj stáčecí závod Pepsi Coly,“ plánuje nadšeně Anatolij Beličenko ze sovětské obchodní komise. Jeho sen ale brzy skončí v troskách…

Každý chce něco pro sebe ... Rozpad Sovětského svazu v roce 1991 znamená pro Pepsi Co. zlý sen. Nedokončené lodě, které jsou předmětem obchodu, stojí v loděnicích, jež nyní patří Ukrajině. O slovo se hlásí i Bělorusko, které mělo dodávat láhve na nápoje.

Snad každý z nástupnických států SSSR chce zkrátka z uzavřeného obchodu něco urvat a nelehké situace Pepsi Co. využívají další konkurenční žraloci.     (Čtěte na stránkách Epocha Plus)


12.8. 2020     Dvanáctého srpna 1881 došlo v Praze k požáru Národního divadla. Došlo k tomu dva měsíce po jeho slavnostním otevření, během dokončovacích prací. Požár zničil měděnou kupoli, hlediště, oponu od Františka Ženíška i jeviště divadla. Podle oficiálních závěrů tehdejšího vyšetřování oheň způsobila neopatrnost klempířů provádějících dokončovací práce na stavbě budovy, pozdější pokusy však tuto verzi zpochybňují. Od počátku se ve zjitřené atmosféře hledání viníka objevovaly domněnky, že divadlo shořelo kvůli národnostním třenicím mezi pražskými Čechy a Němci.


Americká vesmírná agentura NASA přejmenuje planety, jejich jména jsou prý urážlivá pro menšiny ..... Americká vesmírná agentura NASA (National Aeronautics and Space Administration) se rozhodla změnit jména řady vesmírných těles, protože jejich současné jména jsou prý urážlivá pro vyvolené menšiny.

Podle Stephena T. Shiha, přidruženého administrátora pro diverzitu a rovné příležitosti v NASA (Associate Administrator for Diversity and Equal Opportunity) ” NASA jako vědecká komunita pracuje na identifikaci a řešení systémové diskriminace a nerovnosti ve všech aspektech. Je zřejmé, že některá jména (přezdívky) vesmírných těles nejsou jen necitlivé, ale přímo zraňující”.

Jako příklad uvedla NASA “Eskimo Nebula”, které v roce 1878 objevil známý astronom a objevitel infračerveného záření potomek českých rodáků William Hershel (jeho otec se jmenoval Jelínek a byl českého, nikoliv židovského původu, jak se občas mylně uvádí.). Toto hvězdné těleso se bude nyní označovat jako NGS 2392. Dalším příkladem jsou Siamese Twins Galaxy, ty nyní ponesou jména NGC 4567 a NGC 4568.

Shin dále doplnil, že “přezdivky planet mají historické a kulturní konotace, které jsou nežádoucí a NASA je pevně rozhodnutá to vyřešit. Věda závisí na diverzifikovaném podílu a výhodách pro všechny a proto musíme udělat vědu inkluzivní”.

Není známo, že by si nějaký Eskimák, nebo Thajec (Siam je původní označení thajského království) stěžoval na jména těchto vesmírných těles. To ale nikoho v neomarxistické Americe nezajímá.

NASA proto bude prý nadále pracovat s experty na inkluzi a diverzitu a podrobí kritickému zkoumání i další planety a vesmírná tělesa. Jeden totiž nikdy neví, jakou menšinu by jejich případné jméno mohlo urážet. Vždyť je pohlaví je nyní údajně skoro 100!

Škoda, že se NASA raději nevěnuje svému původnímu účelu – zkoumání vesmíru.

Tohle je ten západ, kam naši havlisté chtějí tak moc patřit?     (Čtěte na stránkách Česká věc)

Jsou zprávy, kterým se člověk ostýchá věřit. Ale dnes není apríl, tak si jen říkám - co je to za hovada, co tohle dokážou nejen vyslovit, ale i požadovat? Řeknu vám, že nám za chvilku zakážou říkat i slovo PRDE*, neb je rodu ženského a jak k tomu přijdou tvorové přisuzující si pohlaví 36,87 a 92?


Členové Antify a Black Lives Matter jsou pouze jedno – hlupáci. To proto, že nevidí, že je s nimi manipulováno, že jsou zneužíváni jen na to, aby za někoho jiného udělali špinavou práci. ..... Vedou válku s celým světem za někoho, koho ani neznají, neví co je tím ve skutečnosti sledováno a už vůbec nevědí, že je to v jejich vlastní neprospěch. V Angličtině se tomu říká "war by proxy," neboli válka v zastoupení a to je přesně co to je; tito lidé strkají hlavu do oprátky za pochybné zájmy tlustých miliardářů, kteří nakonec, až přijde na vyúčtování, až prach sedne a všude bude klid, pak přesně tyhle nadšence a ničitele zlikvidují. Jak, to nevím, ale je dobře známo, že oni to ví, mají své způsoby, které využívají už celá staletí.

A i kdyby je pak nechali žít si jejich ubohý život dál a duševně živořit na bohatství, které jim zanechali jejich rodiče (velká část z nich jsou děti super-bohatých rodičů), tak z nich nic nebude, jejich šance jsou pryč, sami si je zhatili tím, jak se chovají. 

Proč jsou jejich šance pryč když jsou tak bohatí? To je jednoduché. 

Kdyby se jim podařilo nastavit společenský řád, o jaký usilují, což je komunismus, pak cokoliv v něm najdou, nebude za moc stát. My sami to víme nejlíp. 

Přijdou o všecko a budou zgleichschaltováni na stejnou úroveň, jako všichni ostatní kolem nich. 

A kdyby se jim nový řád nepodařilo nastavit a znovu převládl pokoj a pořádek, pak tato skvrna na jejich životopise je nevymazatelná. Oni to ovšem ve své pohoršující důvěřivosti a vysoce vzdělané hlouposti (hodně z nich jsou studovaní) nevědí.

Napřed se mělo za to, že BLM jsou Marxisté. Ale postupně vyplouvá na povrch, že jsou to pouze rasisté, chorobně nenávistní vůči bílým, naplněni genocidální nenávistí proti bílé rase a závistí vůči těm, kteří mají víc než oni a jsou bílí. 

Proto strhávají sochy amerických politiků a hrdinů, kteří se nějak zasloužili o dobro národa, proto žádají nesmyslné náhrady za otroctví, které nikdy nezažili, volají po smrti pro všecky bílé - z toho všeho čiší pouze nenávist, závist a rasismus.

Vládnoucí vrstvy jim všecko toto trpí a dokonce umožňují a mnohdy jim i pomáhají, protože oni zase touží po moci a pomocí těchto násilníků se zkoušejí zbavit střední vrstvy, která je jim překážkou. 

Zkoušejí ochudit střední vrstvu o všecko co mají, co si svou vlastní prací vydobyli a snížit je na úroveň pouliční žebroty, pokud ne úplně zlikvidovat.

A přitom doufají, že to monstrum, které vypustili do ulic a nechali řádit, se vydovádí na těchto lidech, když za ně vykoná všechnu tu špinavou práci a na ně samotné že nedojde.

Na toto je ovšem jednoduchý recept, který by všecko velmi rychle napravil: odříznout jim fondy a veřejně oznámit, že černochům, kteří jsou na podpoře bude vyplácena podpora pouze od černých platičů daní. Když tak nenávidí bílé, ať nedostávajich jejich peníze. A věřte, že by rychle došlo ke změně.

Je zajímavé, že tuto taktiku - odříznout někomu peníze - Amerika s úspěchem provádí všude dokola a najednou nedovede zakročit stejným způsobem proti vnitřnímu nepříteli, který se vynořil odnikud a zkouší vyvolat v zemi komunistický puč. 

To je opravdu podivné.     (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


Před tajemným hlasem ji zachránila náhoda. Omámení zmizelo, když zakopla ..... Tajemné hlasy, které jako by neměly zdroj, patří mezi známé paranormální fenomény. Nejčastěji se ozývají ve starých domech nebo v přírodě, daleko od míst, kde byste lidský hlas čekali. Právě s takovým hlasem se setkala dívka, která se vydala do parku Green Mountain National Forest v americkém Vermontu.

Cílem dívčiny cesty bylo opuštěné městečko z 19. století, které je dnes v podstatě městem duchů. Dívku na náročné pěší trase doprovázel jen její pes Beebe. Cesta byla z počátku klidná a počasí ideální, teplé a s nebem bez mraků.

V jednom momentě cesty dívka náhle uslyšela slabý pisklavý zvuk, který přicházel zdálky. Zatímco ona ho sotva zaslechla, její pes se na vodítku začal vzpínat a dokonce se pokusil dívce vytrhnout a utéct mezi stromy.

Dívku příhoda polekala, avšak chvíli poté, co zvuk ustal, se vše vrátilo k normálu, alespoň prozatím. A tak pokračovala v cestě.

„Neuběhla snad ani minuta a já nedaleko uslyšela ženský hlas,“ uvedla dívka. „Haló? Pojďte sem, jsme blízko u cesty,“ ozvalo se z lesa vedle dvojice. Hlas, který byl velmi podmanivý, doprovázel podivný chichot, který dívku děsil.

„Pojď sem za námi a řekni nám, jak se jmenuješ,“ pokračoval neznámý hlas. „Náhle jsem byla velmi zvědavá a chtěla jsem poznat zdroj toho milého hlasu. Podívala jsem se na místo, odkud jsem tušila, že přichází, a náhle spatřila rovnou cestu vedoucí přímo do lesa.

Jsem si jistá, že ještě před pár vteřinami tam nebyla,“ řekla dívka. Vše kolem, kromě neznámého hlasu, navíc náhle utichlo. „Cítila jsem se zmatená a jakoby omámená. Vydala jsem se k podivné cestičce.

Zachránilo mě škobrtnutí. Zakopla jsem a otupělý pocit byl náhle pryč. Do mého okolí se také vrátily zvuky. Přemohl mě strach a pocit hrůzy. Rychle jsem vytáhla pistoli, kterou s sebou nosím, odjistila pojistku a naslepo mířila do lesa.

Ta podivná cestička už ale byla pryč,“ sdělila dívka.

Město duchů už nenavštívila. Po podivném setkání v lese se dívka raději vrátila zpět. Když se podívala na hodiny, zjistila, že byla pryč o několik hodin déle, než ji trvala cesta. Co se během těch několika hodin dělo, to vůbec neví.

Co však ví jistě je, že od té doby už sama na podobné cesty nevyráží.     (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


PROČ MÁME POŘÁD ŘEŠIT, S KÝM KDO SPÍ? ..... Prague Pride na rozdíl od většiny jiných festivalů zájmových skupin jednoduše neuniknete. Ba co víc, už začíná vadit i to, že je někomu úplně jedno, že se pořádá.

V rámci debaty Café Evropa online: EU a LGBTI jsme se od ředitele Prague Pride Czeslawa Waleka dozvěděli, že česká společnost je k LGBTIQ+ komunitě spíše než tolerantní lhostejná. Ano, protože většině z nás, na rozdíl od pana Waleka, je úplně jedno, kdo s kým co dělá v posteli. Někdo je takový, někdo makový. Řešit to pořád dokola je prostě nuda.

Myslím, že vůbec nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že mě prostě vůbec nezajímají zprávy o „nebinární Evě“, která o sobě mluví v mužském rodě, nebo ankety české LGBT komunity o tom, jaká forma nebinární češtiny je jim nejpříjemnější. Kdyby mi to známí se znechucením neposílali, vůbec si toho nevšimnu. Stejně, jako bych ignoroval virtue signaling některých globálních firem, jež také najednou začaly řešit, kdo s kým spí – aby se na jejich sedačkách s jejich telefony v ruce cítili dobře úplně všichni! Do teď to ty telefony a sedačky sice vůbec nepoznaly, ale teď je nutná rovnost!

S podobným sarkasmem přestanu až v momentě, kdy mě všechny ty globální společnosti přesvědčí o tom, že jim nejde jen o byznys, ale skutečně to myslí s ochranou demokratických principů vážně. Mohou začít třeba s propagací lidských práv například v Číně, v BěloruskuSaudské Arábii nebo v Ugandě, kde jsou pronásledováni lidé za nesmysly a kde mají tyto nadnárodní společnosti pobočky či zde poskytují servis. Ale to oni nikdy neudělají. Veškerá práva minorit končí na hranicích nesvobodných států.

Otce koupíte na e-shopu ... Asi máme v současné době tleskat i rozhovoru na DVTV s Žanetou a Terezou, které si plánují udělat domácí asistovanou reprodukci, aby měly vlastní děti s anonymním (?) dárcem. Aby nedošlo k mýlce, lidsky obě ženy chápu. Mateřský pud nic nepřehluší. Proč ale pak zástupci LGBTIQ+ komunity pořád v rámci prosazení „manželství pro všechny“ argumentují tím, že ubude dětí z dětských domovů, kterým nahradí milující rodinu?

Asi nikdo není úplně nadšený ze situace, kdy má rovnou matka samoživitelka dítě v rodném listě s kolonkou „otec neznámý“. Tato varianta je ale lepší než skutečně anonymní dárce, což se bohužel také děje a i v Česku jsou kliniky, které tuto službu nabízí (normálně je na to prostě e-shop, kde si vyberete barvu vlasů, očí, rasu, znamení zvěrokruhu apod.). A to z toho pohledu, že pokud by dítě mělo např. nějakou dědičnou chorobu či jinak závažně onemocnělo a potřebovalo třeba novou kostní dřeň, otce matka většinou prozradí. U zcela anonymního dárcovství ale dítě nadobro přichází o polovinu identity a nikdo mě nepřesvědčí o tom, že to nahradí „dobrá péče“.

Pěstounská péče pro LGBTIQ+ páry je přitom dávno možná! Starší děti se k ní mohou vyjádřit, a i ty mladší zcela nepřichází o údaje o rodičích, i když se k nim pravděpodobně nechovali nejlépe. Pevně proto doufám, že ve výše popisovaném případě nepůjde o žádný e-shop a děti budou otce i osobně znát a aspoň občas vídat.

Abych to shrnul, Prague Pride a spřátelení aktivisté svou „vlezlostí“ začínají stále více připomínat různé prodejce hrnců či „levné elektřiny“ a opravdu říkám „děkuji, nechci, odejdi v pokoji“. Ta snaha neustále prezentovat svou sexuální orientaci je prostě přepálená a jestli je reakcí veřejnosti předně lhostejnost, je to ta lepší varianta.

Přeji hezký den a veselou mysl!     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Digitální gulag: Kdy se dočkáme zrušení hotovosti? Nástroj dohledu Velkého bratra. Gatesova nadace má napilno. Překrásný nový svět s Indií na čele? Nejdokonalejší orwellovská totalita reálnou hrozbou ..... VALENTIN KATASONOV rozkrývá globální finančně mocenské struktury a činnost nadace Billa Gatese usilující o totální dohled nad zredukovanou lidskou populací pomocí povinně bezhotovostního platebního systému

Kvůli takzvané pandemii COVID-19, která začala letos v zimě, se americký miliardář Bill Gates stal mužem roku. Na povrch ještě víc vypluly jeho úspěchy a plány v oblasti všeobecného očkování a digitální identifikace lidstva.

Nadace Billa a Melindy Gatesových, která byla založena v roce 2000, je považována za největší charitativní nadaci v USA s aktivy 50,7 miliard dolarů. Během dvaceti let své existence nadace utratila 54 miliard dolarů na různé charitativní projekty. Většina z těchto projektů je zaměřena na budování „báječného nového světa“. Populace budoucí společnosti by měla být drasticky snížena pomocí vakcín vyvinutých s přispěním Gatesova fondu. Zbytek bude žít v elektronickém koncentráku.

Hlavní přínos Billa Gatese k vytvoření „nové světlé budoucnosti“ spočívá v tom, že jeho nadace se zabývá řešením problému digitální identifikace lidí. V roce 2017 vytvořil Gates „partnerství ID2020“, jehož se účastní OSN a její specializované orgány, nevládní organizace a mocné obchodní struktury (Microsoft, Accenture, Cisco Systems, Pricewaterhouse Coopers). Úkolem sdružení je do roku 2030 provést úplnou digitální identifikaci světové populace. Z dokumentů ID2020 se dozvídáme, že program klade zvláštní důraz na digitální fixaci člověka při narození (v porodnicích) a během hromadného očkování v čase pandemie.

Za zrušení peněžní hotovosti

Existuje však ještě jedna oblast činnosti nadace Billa Gatese, o níž se mluví jen zřídka. Aktivně se účastní kampaní za vytěsnění hotovosti z peněžního oběhu. Je to logické: dokud budou existovat hotovostní peníze, zůstanou v budovaném elektronickém koncentračním táboře díry, kudy mohou „vězni“ unikat. Hromadění peněz v hotovosti a smlouvy postavené na „cash“ transakcích se mohou vymykat dohledu „Velkého bratra“. Pokud všechny peněžní operace budou bezhotovostní, kontrola nad lidmi bude úplná. A ti obyvatelé koncentračního tábora, kteří nebudou žít a myslet tak, jak Velký bratr potřebuje, mohou být snadno odříznuti od svých bankovních kont a bezhotovostních plateb se zřejmými následky pro takovéto „disidenty“.

V roce 2012 nadace Billa Gatese zahájila vytvoření „partnerství BTCA – Better Than Cash Alliance“. Vyhlášenou misí této aliance je „urychlit přechod od hotovosti k digitálním platbám po celém světě.“  Sídlo aliance se nenachází jen tak někde, ale v budově sekretariátu OSN v New Yorku, ve 26. patře proslaveného mrakodrapu. Výkonnou ředitelkou aliance je australská dáma Ruth Goodwin-Groenová. Partneři v alianci jsou velmi významní a dnes je jich pětasedmdesát:

První skupinu tvoří přední nadnárodní a mezivládní organizace: Fond pro rozvoj kapitálu OSN (United Nations Capital Development Fund – UNCDF); Rozvojový program OSN (United Nations Development Programme – UNDP); Populační fond OSN (United Nations Population Fund – UNFPA) ; Sekretariát OSN (United Nations Secretariat); Světový potravinový program (World Food Programme) a několik dalších.

Ve druhé skupině jsou mezinárodní finanční instituce: Evropská banka pro obnovu a rozvoj (European Bank for Reconstruction and Development); Meziamerická rozvojová banka (Inter-American Development Bank) a mimo jiné také Světový spořitelní institut (World Savings Banks Institute), což je mezinárodní bankovní asociace, která spojuje 109 členů z 92 zemí světa a zahrnuje přibližně 7 000 spořitelen a maloobchodních bank se sítí 209 000 poboček a filiálek po celém světě.

Třetí skupina zahrnuje mezinárodní nevládní organizace. Většina z nich sídlí v USA, obvykle ve Washingtonu DC nebo v New Yorku: Clintonova rozvojová iniciativa (Clinton Development Initiative); Světová banka žen (Women's World Banking); Katolická služba pomoci (Catholic Relief Services) atd.    

Ve čtvrté vystupují soukromé společnosti: Gap inc. (USA); Grupo Bimbo (Mexiko);  H&M (Švédsko); Inditex (Španělsko); Marks & Spencer (Velká Británie); Mastercard (USA); Visa (USA); The Coca-Cola Company (USA); Unilever (Velká Británie) a například Světový fond pro kakao (World Cocoa Foundation), což je aliance čítající asi stovku společností, včetně takových gigantů, jako je Nestlé a Mars, Inc.

Pátou skupinu tvoří vlády států: Afghánistán, Bangladéš, Benin, Kolumbie, Dominikánská republika, Etiopie, Ghana, Fidži, Jordánsko, Keňa, Indie, Libérie, Malawi, Mexiko, Moldavsko, Nepál, Pákistán, Papua Nová Guinea, Peru, Filipíny, Rwanda, Senegal, Sierra Leone, Uruguay, Vietnam. Celkem 25 států. Seznam členských států se každým rokem rozrůstá. Ve výše uvedeném seznamu jsou vesměs rozvojové země, ale Spojené státy americké implicitně figurují v Gatesově alianci BTCA prostřednictvím Agentury pro mezinárodní rozvoj (The United States Agency for International Development – USAID).     (Čtěte na stránkách Protiproud)


Piráti zahájili kampaň. Za zcizené peníze ..... Do podzimních voleb zbývá 53 dní. 2. a 3. října proběhnou volby do krajských zastupitelstev a v 27 obvodech do 1/3 Senátu.

Politické strany proto zahajují svojí kampaň, ve které představují své kandidáty. I Piráti v Praze. Jak je to u pirátů obvyklé, za uloupené peníze z magistrátní kasy.

Piráti v Praze mají primátora a jsou hlavní silou v současné magistrátní koalici. Svého postavení využili, a kromě toho, že primátor Hřib převzal nad pochodem menšin LGBT záštitu, přidělili organizátorům dodatečnou a individuální dotaci 1 milion korun. To jim posloužilo k tomu, aby si v rámci festivalu LBGT udělali vlastní předvolební kampaň.

Zahájení Prague Pride 2020 se konalo v sobotu 8. srpna. Před sochu Františka Palackého na Palackého náměstí uspořádali i Piráti akci s názvem „Tradiční festival Prague Pride letos s Piráty netradičně!“

V rámci duhové plavby, kterou platí hlavní město Praha, a která nahradila tradiční pochod ulicemi Prahy, naplánovali Piráti vyplutí Pirátské volební lodi spolu s lodí Prague Pride. Během plavby proběhlo veselé duhové kampaňování a plavba pak skončila návratem na Palackého náměstí, kde si mohli účastníci popovídat s pirátským poslancem Profantem, radním HMP za Piráty Zábranským a dalšími politickými aktivisty, aby výtěžek volebních hlasů z této akce byl pro Piráty co nejvyšší.

Nejde jen o to, že je to neetické, protože peníze z magistrátu, přidělené jako dotace jsou peníze veřejné, jde o to, že dotace byla zneužita k propagaci jedné strany v předvolebním boji. Zabývat by se tím měl jistě i Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.

Jeden milion korun je historicky nejvyšší částka na jednorázovou festivalovou akci stejného či podobného typu, udělená HMP v posledních letech. Pražská kultura pochopitelně pomoc potřebuje, protože je zdecimovaná koronavirovou pandemií, ale že by tohle byla právě ta správná forma podpory ochromených hudebních klubů, divadlech a koncertních síní, se zrovna nezdá.

Tam by bylo potřeba směřovat pomoc města. Provozovatelům živé kultury, kteří potřebují v důsledku katastrofálních následků pandemie COVID, vzniklých vypnutím státu současnou vládou, nejvíce ekonomickou podporu. A ne řádění maškar na Vltavě. Stát se k tomu ale nemá, a Piráti, jak vidno, také ne.

Pečlivě naplánovaná akce měla však svojí trhlinu. V mediálním prostoru se o akci objevily pouze letmé zmínky v ČT, publikováno bylo jen minimálně fotografií, žádné rozsáhlé reportáže se nekonaly. Prostě téměř mediální ticho.

Prahu chce totiž opět dobýt Andrej Babiš, který nepotřebuje, aby mu Piráti brali voličské hlasy.

Pochod Prague Pride se překládá jako „Pražský Pochod hrdosti.“ Nu, nevím. Na rozdíl od Pirátů by si patrně normální člověk tuhle loupež za bílého dne za rámeček nedal.

Předvolební kampaň bude vrcholit zhruba za měsíc. Dočkáme se ještě dalších podobných pirátských „výlovů“ z městské pokladny?     (Čtěte na stránkách Svobodný svět)


aždý ilegální migrant je biologickou zdravotní hrozbou, říká Orbán ..... Každý migrant, který chce vstoupit ilegálně na území Maďarska, znamená pro zemi biologickou zdravotní hrozbu, čemuž je třeba za každou cenu zabránit, domnívá se předseda maďarské vlády Viktor Orbán. Řekl to v pravidelném pátečním rozhovoru pro veřejnoprávní rozhlas Kossuth Radio

“Spojením migrace se šířením nového druhu koronaviru nelze vytvářet obraz, že každý migrant je biologickou bombou – avšak někteří ní jsou. Problémem je to, že nevíme, kteří. Proto musíme vnímat každého migranta jako potenciálního šiřitele nákazy,” zdůraznil premiér.

Orbán připomněl, že vyzval ministra vnitra Sándora Pinter, aby policisté a vojáci – tak jak to dělali i dosud – rázně zabránili každému pokusu o ilegální překročení státních hranic, protože už toto by znamenalo ohrožení veřejného zdraví.     (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


Zpověď přední italské viroložky: Vlády celého světa se rozhodly pro vyvolání paniky bez vědeckého opodstatnění ..... Billy Six je mladý německý investigativní novinář, který píše o věcech, o nichž média hlavního proudu obvykle neinformují. Anebo informují, ale tak, že výsledek je podobný, jako kdyby mlčela – nedozvíte se, co je podstatné a co by vám umožnilo udělat si lepší představu o tom, co se kolem vás děje. A tak se se na vás z novin a televizí po většinu času valí nepodstatné, zkreslené či emociálně zabarvené informace, které vám zahltí mozek, ale víte stejné kulové jako na začátku. Média mají svůj virtuální svět, který se snaží ze všech sil vytvářet a ovlivňovat veřejné mínění, ale dělají to tak neomaleně a tolik tlačí na pilu, že si časem i slepý, pokud chce, všimne, jak moc a jakou rychlostí se vzdalují od reality.

Mlčení, utajování, odvádění pozornosti nebo zahlcování nepodstatnými detaily na úkor podstaty věci ale není jedinou technikou mediální manipulace. Velmi účinná je i zcela opačná strategie, kterou mainstreamoví „novináři“ (přesnější by byl výraz píáristi) rádi využívají. Tato strategie spočívá v tom, že i když se ve skutečnosti nic zásadního neděje, novináři situaci účelově zveličují a dělají, jak se říká, z prdů kuličky. To je ještě umocněno tím, že od sebe jednotlivá periodika opisují. Respektive hojně přebírají zprávy z tiskových agentur, jejichž zprávy jsou z velké části jen zveřejňováním toho, co si přejí zveřejňovat politici a různé nadnárodní organizace typu WHO.

To je i případ současného tématu číslo jedna, které hýbe světem. Ačkoli je koronavirus jen jedním z celé řady virů, jež způsobují onemocnění dýchacích cest, od ostatních chřipek a viróz je k nerozeznání, neboť má stejné příznaky, a bez testování by nikdo nevěděl, že jde zrovna o koronavirus, politici za rozhodujícího přispění médií dokázali vytvořit z rýmy a horečky smrtícího zabijáka.

V dnešních médiích prostě najdeme převážně to, co mocní tohoto světa chtějí, aby se v nich objevilo. A to, co nechtějí, tam prostě není. Existují ale naštěstí i výjimky, které používají svoji hlavu, a než něco napíšou, tak se o skutečném stavu věci snaží udělat vlastní obrázek. A tyto informace pak předávat lidem. Ti jsou sice obvykle hlavním proudem zesměšňováni či ignorováni a mají omezenější – co do počtu, nikoli rozumu –publikum (vysmívané a napadané úplně stejně), ale je to pro ně bezpečnější, než kdyby byli bráni příliš vážně. Jak víme i z historie, pravdu mohl nejbezpečněji sdělovat dvorní šašek.

Do této škatulky moudrých bláznů, kteří dráždí hlavní proud, patří i Billy Six, který v roce 2011 odjel během takzvaného arabského jara jako válečný zpravodaj do Egypta a od té doby byl přítomen ve všech probíhajících konfliktech v Libyi, Sýrii, Libanonu či na Ukrajině. Nyní, v době koronavirové, se proslavil tím, že se vydal do zdravotnických zařízení, jež měla údajně kolabovat či odolávat pod návalem lidí nakažených koronavirem. Místo chaosu a slz v přeplněných nemocnicích však našel liduprázdné chodby. „Vůbec nic se tady neděje. Venku stojí dva stany pro případy nemocných s koronavirem, ale nouzová či výjimečná situace, kterou popisují média, zde neexistuje,“ hlásil Billy Six například 28. března z liduprázdné nemocnice Virchow v Berlíně, kde měl být údajně přetlak covidových nemocných, soustředěných z celého Berlína. Nebyla tam ani noha! „Jediné znamení koronaviru je upozornění na sedadlech, že si nemají lidé sedat vedle sebe. Mimo kameru jsem mluvil s některými členy personálu nemocnice. Vůbec nechápou, co média předvádějí. Říkají, že to, o čem média informují, že se tady děje, se zde vůbec neděje.“

Mladý německý žurnalista ve videu připomíná, že z válečných konfliktů dobře ví, jak vypadá nouzová situace v přeplněných nemocnicích… Server YouTube, který podobně jako Facebook nebo Twitter úzkostlivě střeží, aby se lidem nedostalo příliš pravdy najednou, jeho video okamžitě smazalo. Jak vtipně  k tématu podotýká jeden ze zklamaných diváků, když to smazali na YT, musí to být pravda.     (Čtěte na stránkách Šifra)


Vlastenečtí Američané začínají vycházet do ulic a konfrontovat levici ..... Jak rudí v Americe začínají vystrkovat růžky mimo své obvyklé pevnosti, dochází ke stále častějším konfrontacím s vlasteneckými Američany, kdy je Antifa často v početní nevýhodě. Po nedávném výprasku v Coloradu se oba tábory potkaly hned dvakrát. Tentokrát žádné facky nepadaly, ale k větší konfrontaci nemá celá situace daleko.

Tady se větší skupina levičáků snaží narušit demonstraci v Seattlu na podporu policie.

Na té se sešlo několik stovek lidí. Mezi nimi i Proud Boys, militantní antikomunisti, co nemají k ráně nikdy daleko. Fotografie z akce najdete například zde.

Po skončení demonstrací se levičáci vypravili opět do centra Seattlu a zničili prodejny Amazonu, Starbucks a další obchody.

Jiná skupina, Youth Liberation Front, se objevila v Oregonu, kde byla totálně přečíslena místní bílou omladinou, která na pokřiky “Black Lives Matter” reagovala hlasitějším “All Lives Matter”.     (Čtěte na stránkách Středoevropan)


V Africe a na Středním východě bují otroctví - Západ se zbytečně kaje ..... Pro intersekcionální aktivisty jsou největším utlačovatelem na světě USA – nikoliv Čína, Severní Korea, Saúdská Arábie nebo Írán.

"Média neříkají, že pokud jste černochem, ženou, gayem, transsexuálem nebo příslušníkem jakékoliv další menšiny, tak je pro vás Amerika tím nejlepším místem na světě. Máme své problémy a musíme je řešit. Ale naše společnost zdaleka není rasistická." — Ayaan Hirsi Ali, Twitter, 9. června 2020.

"Nový antirasismus je rasismus maskovaný jako humanismus (...) Naznačuje, že každý běloch je špatný... a že každý černoch je obětí." — Abnousse Shalmani, íránská spisovatelka, Le Figaro, 12. června 2020.

"Pokud byste vyrostli jako já v Africe a na Středním východě, tak byste Ameriku vnímali jinak." — Ayaan Hirsi Ali pro deník The Wall Street Journal, 26. června 2020.

Je nejvyšší čas, aby Spojené státy přestaly financovat Organizaci spojených národů... Organizace spojených národů je nyní využívána k udržování nespravedlnosti, nikoliv k jejímu odstraňování.

Skuteční obchodníci s otroky a rasisté — ti, kteří věří, že západní společnosti a hodnoty by vůbec neměly existovat — se s největší pravděpodobností dívají na současné západní sebemrskačství a nadšeně mu tleskají.

Podle Ayaan Hirsi Ali, která v dětství uprchla ze Somálska a nyní žije v USA: "Média neříkají, že pokud jste černochem, ženou, gayem, transsexuálem nebo příslušníkem jakékoliv další menšiny, tak je pro vás Amerika tím nejlepším místem na světě. Máme své problémy a musíme je řešit. Ale naše společnost zdaleka není rasistická". (Foto: Mark Wilson / Getty Images)

Spojené státy zrušily otroctví před 150 lety a na menšiny uplatňují pozitivní diskriminaci. Je to země, ve které byl prezidentem dvakrát zvolen černoch - Barack Obama! Nové hnutí však přesto svrhává jednu sochu za druhou, jako by USA stále zotročovaly černochy. Aktivisté ve Washingtonu D.C. se dokonce zaměřili na Památník emancipace (Emancipation Memorial), jehož součástí je i socha prezidenta Abrahama Lincolna, který zaplatil za osvobození otroků svým životem.

Otroctví dnes stále existuje v mnoha částech Afriky a Středního východu, ale sebemrskačská západní veřejnost se posedle zaměřuje pouze na západní minulost afrického otroctví, nikoliv na dnešní opomíjené otroctví, které se má čile k světu. Za dnešní otroky se nedemonstruje v ulicích, neexistuje žádný mezinárodní politický tlak a prakticky žádné články v médiích.

"Nezapomínejme, že v tomto oboru byli šampiony arabští muslimové, napsal pro deník Le Matin d'Algerie muslimský básník Kamel Bencheikh.

"Emíři a sultáni koupili celé transporty mladých černošských jinochů, aby z nich udělali eunuchy, kteří střežili harémy. Totéž dělali následně osmanští sultáni... I dnes hostí Mauritánie a Saúdská Arábie svůj vlastní Ku-klux-klan. V hlavním městě Mauritánie - Nuakšottu - je otroctví stále na denním pořádku. Pokud jde o Rijád, vše, co musíte udělat, je zjistit si fakta o mladých asijských dívkách, které si bohatí lidé najímají jako služebné."

Vyšetřování televizního kanálu BBC Arabic zjistilo, že služky jsou v Saudské Arábii dokonce prodávány online na vzkvétajícím trhu s otroky.

Podle Kamela Bencheikha se smrt George Floyda stala pro mnoho lidí v Evropě příležitostí k tomu, aby proměnili seriózní boj v nepředstavitelné orgie ničení.

"Na pařížském náměstí Republiky i na bruselském bulváru Avenue Louise se nacházejí pomstychtiví zločinci, krmeni nenávistí, využívají pomoci, které jim tyto dvě země nabízejí, a útočí na minulost těch, kteří jim umožnili osvobodit se od svých diktatur..."     (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


11.8. 2020     Jedenáctého srpna 1877 vzlétl taneční mistr Josef Vydra v balónu ze zahrady nuselského pivovaru a stal se tak prvním českým pilotem. Na dvoře nuselského pivovaru byla postavena kamna, v nichž se topilo slámou a horký kouř byl vháněn do balónu, nataženého nad nimi. Asi za deset minut byl balón naplněn a za přítomnosti tří set diváků v zahradě a dalších na okolních návrších se po menších komplikacích vznesl a s Vydrou mířil směrem k Vyšehradu. Asi po pěti minutách začal prudce klesat a dopadl na záhon celeru v zahradě blázince na Slupi. Vydra se nezranil, ale balón se při pádu protrhl.


Senátor radí pochybujícím gender-fluidům: Pokud si nejste jistí, kým jste, podívejte se do kalhot ..... „Pokud si někdo pohlavím ‚není jistý‘, ať se pořádně podívá do kalhot a tam pozná, kým je,“ zní od senátora Iva Valenty k tzv. ‚gender-fluidům‘ – osobám, které si nejsou jisté svým pohlavím. Těch poslední dobou stále přibývá, a nejedná se jen o pouhé jednotlivce. Být jenom kluk nebo jenom holka je prý nyní na Západě „nemoderní, nedostatečné a podivné“.

„Už delší dobu jsme si neobohatili slovník v souvislosti s moderním trendem výběru pohlaví. Teď už víme, že po světě běhají také tzv. ‚gender-fluidi‘ – tedy osoby, které si nejsou jisty pohlavím, s nímž se narodily,“ načíná Valenta svůj komentář s odkazem na článek serveru Flowee.cz pojednávající právě o tomto tématu. Dle některých slovníků se prý může  identita těchto osob během času náhodně či na základě různých okolností proměňovat. „Co to je? Upřímně nechápu, kde lidé nabyli přesvědčení, že pohlaví je něčím, co si daný jedinec může vybrat, nebo dokonce různě měnit dle situace. Copak nejsme jen obyčejnou součástí přírody, která to rozhodla za nás!?“ podivuje se senátor. „Ano, existují druhy, u nichž je proměna pohlaví možná a má své opodstatnění, ale takto to nastavila sama příroda,“ doplňuje v příspěvku, který nadepsal: „Člověk přece není hermafrodit.“

Pro nerozhodnuté jedince má zcela jednoduchou radu: „Člověk tímto druhem není. Pokud si někdo pohlavím ‚není jistý‘, ať se pořádně podívá do kalhot a tam pozná, kým je.“ Nejedná se přitom o nějaká zanedbatelná čísla. „Tři procenta amerických teenagerů v Minnesotě se dle vědců neidentifikují jako kluk nebo holka, a to opravdu není málo. Dalších x procent se navíc může identifikovat jako jiné pohlaví, než jaké jim ve skutečnosti bylo do vínku naděleno. Údaje navíc pocházejí z roku 2018 – je tedy evidentní, že skutečné číslo je dnes daleko vyšší a podobná situace je evidentně i v dalších zemích světa,“ píše politik. A dodává, že pokud je tohle nový módní trend, tak rád zůstane staromódní.     (Čtěte na stránkách Parlamentní listy)


Krása bílé kůže ..... Ani senát nepotřebujete, stejně nemá žádné pravomoci a i kdyby je měl, nic vám z toho nedá. Proč by měli kmáni rozhodovat, když je tam banda co si říká elita a já použiji slova spratka Novotného, jsou to pořádná jelita.

Kůži bílou mám co voní po dešti, větru a slunci nechci míchat do mé barvy bělounké černé barvy ani jednu jedinou unci. Jak krásně se mění odstíny mé bílé kůže když na tváři rozhoří se barva nachové růže pak pustím k sobě slunce, bronzové mám tváře Bože můj krásnou si mi dal barvu do vínku já nebudu nikdy pochybovat ani chvilinku Vždyť bělounkou barvou jsem celé rozzářená já, bílá žena, jsem Bohem velmi milovaná.

Dnes jsem začala netradičně a to chvilkou poezie, myslím, že ten okamžik jejího čtení nikoho nezabije, protože pak pochopí, co na srdci mám, že svoji barvu bílou nikomu a za nic neprodám. No vidíte a pořád se mi do klávesnice pletou verše. Možná proto, že bílá barva ve mě vzbuzuje krásu, lásku, pohodu, cit, empatii a není v srdci místo pro ty, co nás nutí se za naši barvu pleti stydět.

Není jediný důvod poslouchat slova třeba herečky Žilkové co bílým ženám prorokuje, že přijmou nové samce a pak budou elity a pitomci spokojeni, protože všechny děti budou barvy kakaové. Nevím jak ostatním ženám, ale mě nedělá dobře ani pomyšlení, že by mi Bůh nutil černocha či muslima za manžela. Jsem bílá a jsem na to hrdá. Jsem věřící co nepotřebuje ani kněze ba ani kostely, protože celá naše příroda je obrovský Boží chrám.

Je mi jedno jakou má kdo barvu, ale není mi jednu když mě někdo nutí co se mi má líbit, jak mám žít a dokonce s kým mám spát. K čemu je taková svoboda co nám nasadila na krk těžké jho a my jak hlupáci se točíme ve vyšlapaném kruhu, držíme hubu a jen pro pána Boha nevyčnívat. Dodnes jsem nepochopila, jak si mohou dovolit lidem říkat, že žijí v demokracii. Že by jejich drzost a přesvědčení o naší hlouposti byly tak obrovské? Možná se najde pár hlupáků, ale stále víc je těch, co oči otevřeli a už je nezavřou, ale budou stále víc slyšet a vidět.

Lidé, nechtějte jen přežít, ale chtějte žít. To je velký rozdíl. Nikdo nemá právo vám to ubírat a až budeme mít tu sílu vynuťte si na všechna velká rozhodnutí referendum. Máte právo rozhodovat a sobě a o svých dětech. Nesmíte nechat svůj osud v rukou parlamentu. Je to složení šílených stran co bojují o koryta mezi sebou, ale svůj národ k tomu nepotřebují. Ani senát nepotřebujete, stejně nemá žádné pravomoci a i kdyby je měl, nic vám z toho nedá. Proč by měli kmáni rozhodovat, když je tam banda co si říká elita a já použiji slova spratka Novotného, jsou to pořádná jelita.     (Čtěte na stránkách Politikařina)


Unikátní analýza potvrzuje, že v Bejrútu došlo k odpálení termobarické hlavice z rodiny volumetrických zbraní, a to přímo uvnitř skladu plného zbraní! Rusko již v prosinci minulého roku otestovalo v Sýrii volumetrickou hlavici ODAB-500P a zničilo úkryt zbraní teroristů! Uniklé vojenské záběry prokazují vysokou shodu s explozí v Bejrútu, stejná mechanika dvoustupňové exploze bomby, stejná tvorba kondenzačního cylindru! V Bejrútu žádná pyrotechnika nebyla, požár pyrotechniky vypadá jinak a proč nepadal hořící ledek po explozi z nebe stejně jako v Tianjinu v roce 2015 po masivních explozích v čínské továrně na dusičnan amonný? ..... Hlavním městem Libanonu Bejrútem otřásla nejen úterní exploze v tamním přístavním skladu, ale i následné nepokoje a demonstrace, které mají všechny parametry počátku nové občanské války. A to přesně byl úkol a plán izraelských tajných služeb, a i proto Donald Trump dostal od svých generálů jasnou informaci [1], že jsou přesvědčeni o tom, že ve skladu vybuchla podle všeho nějaká bomba, protože americká generalita je myslím nejlepším odborníkem na posuzování výbuchů a explozí vojenských bomb, takže se tím pouze potvrdilo, že mainstreamová média opravdu neinformují správně, když i do této chvíle opakují, že ve skladu vybuchly 6 let staré a uskladněné pytle s dusičnanem amonným. Neustále se v médiích pořád dokola tvrdí, že dusičnan amonný je nebezpečný, že může vybuchnout.

A do redakce nám hned napsal jeden z našich čtenářů, zemědělec, že nakoupil 5 pytlů tohoto hnojiva ve velkoskladu, protože farmaří, a manželka teď do něho hučí, že jim stodola vyletí do povětří. Ne, nevyletí. Dusičnan amonný je velice oblíbený u teroristů. Používá se všude, prakticky do všech typů improvizovaných bomb, jeho pořízení je laciné a pokud se pytle nakupují v menším množství, je to nenápadné a nikdo si toho nevšimne. Jenže, mainstreamová média neuvádí, že dusičnan amonný je naprosto stabilní látka, která velmi těžko a nerada hoří, těžko se zapaluje, a pokud se to povede, vznikají spečené slepence. Jak je tedy možné, že je dusičnan amonný tak nebezpečný, když špatně hoří?

Kdo četl Breivika, tak ví moc dobře, jak je těžké odpálit dusičnan amonný. A když se to povede, po výbuchu zůstane bílý kouř, ne červeno-hnědý

Na toto by vám nejlépe odpověděl Anders Breivik, norský terorista, který několik sudů s tímto hnojivem odpálil v centru Osla před sídlem úřadu vlády v roce 2011 [2]. Exploze zdemolovala průčelí budovy. Po explozi se nad místem útoku vytvořil bílý hřib, který vítr postupně odvál pryč, ale fotografie z toho dne ukazují, že po explozi dusičnanu amonného vznikl bílý hřib, nikoliv tmavě červený se zbarvením do hněda. To je první indicie toho, že současná pohádka o výbuchu nitrátů v Bejrútu je dezinformace mainstreamu, kterou Aeronet musí uvádět na pravou míru.     (Čtěte na stránkách AENews)


Co o biopotravinách možná nevíte?? ..... Proč se zajímat o to, co jíme?  Proč se zajímat o dopady a souvislosti?

Jsme to, co jíme. Z jídla se utváří naše těla, jídlem pečujeme o své zdraví a podporujeme svojí imunitu, pomocí jídla se propojujme s naší Zemí. Původ jídla, místo odkud pochází a způsob, jakým byly vypěstovány suroviny na jeho přípravu, jsou proto velmi důležité.

Šetrný a odpovědný způsob k naší Zemi i zdraví v sobě nese ekologické zemědělství a biopotraviny. Ekologické zemědělství a výroba biopotravin mají svá jasná pravidla daná Zákonem o ekologickém zemědělství č. 242/2000 Sb.

Ekologický zemědělec nepoužívá průmyslová hnojiva ani pesticidy, jeho hospodaření je šetrné k životnímu prostředí, hospodářským zvířatům i lidskému zdraví. Biopotraviny jsou zpracovávány takovým způsobem, aby byla zachována jejich přirozená chuť a nutriční hodnota – tedy šetrně, bez použití umělých přísad a škodlivých technologií. Jsou proto nejbezpečnější a nejvíce kontrolované potraviny na trhu. Jejich výroba je zcela transparentní, mají dohledatelný původ a zaručují vysokou kvalitu.

A co přesně to pro nás znamená? ... Ekologický zemědělec se stará o úrodnost půdy, pečuje o ni a udržuje ji živou. Půda v konvenčním zemědělství je často utužená, vyčerpaná a mrtvá. Je pouze jakýmsi držákem na rostliny, které živiny dostávají uměle v podobě průmyslových hnojiv.

Rostliny na ekologických polích mají přirozené podmínky pro svůj růst, a proto jsou odolné, zdravé a silné. Nepotřebují žádné chemické postřiky ani umělá hnojiva.

Ekologické zemědělství chrání vodu. Nevyužívá chemické postřiky ani umělá hnojiva a nezamořuje jejich zbytky naši krajinu.

Zbytky chemických hnojiv a ochranných postřiků jsou z konvenčních polí odplavovány a najdeme je v podzemních vodách.

Ekologické zemědělství plevele nelikviduje, jen je udržuje na určité přijatelné hranici. Využívá k tomu více lidské práce a mechanizace.

V konvenčním zemědělství se hubí plevel plošně. Postřikovače vjíždí pravidelně do porostu a aplikují na pole chemické ochranné látky. Kromě plevelů tyto látky bohužel zabijí i užitečné polní živočichy, jsou splavovány do podzemní vody a jejich zbytky se dostávají do potravin.

Je prokázáno, že na ekologických polích žije více polních ptáků, včel, motýlů a užitečného hmyzu obecně. Ekologická pole a jejich okolí nabízejí zvířatům podmínky k úkrytu, k hnízdění a vyvedení mláďat, dostatek potravy a udržují přirozený potravní řetězec.

V průmyslově obdělávané zemědělské krajině ptáků, hmyzu i dalších užitečných živočichů rapidně ubývá. Škodí jim syntetické chemické postřiky i umělá chemická hnojiva. Velké lány monokultur bez mezí, remízů a biokoridorů neposkytují možnost k přirozenému úkrytu, hnízdění ani nalezení potravy. Průmyslové zemědělství ničí přirozenou biodiverzitu.     (Čtěte na stránkách Celostní medicína)


LGBT aktivisté v Polsku útočí otevřeně proti křesťanským symbolům. To je ta jejich “duhová tolerance”? ..... LGBT aktivisté v Polsku začali agresivně útočit proti křesťanským symbolům. Nejprve zneuctili sochu Krista spasitele v centru Varšavy, když jí obalili duhovou vlajkou a nasadili jí masku Antifa a sochu ještě poškodili. Následně poškodili a zneuctili několik dalších křesťanských soch po celém městě. O několik dnů později se pokusili vyvěsit duhovou vlajku a další LGBT symboly na vchod do kostela Svatého kříže kousek od místní univerzity. Zde došlo k potyčce s místními občany, kteří vlajku strhli a hodili na zem.

Agresivní aktivity LGBT odsoudil i polský předseda vlády Mateusz Morawiecki, podle kterého podobné chování nebude v Polsku tolerováno. Dovedete si představit podobnou reakci “české” vlády? V katolickém Polsku je agresivní LGBT hnutí vnímáno velmi negativně, protože jeho útok na církev a polský národ a kulturu připomíná Polákům nacistickou okupaci.     (Čtěte na stránkách Česká věc)

No tak asi nejsem nejchytřejší - ale přece jen: není nejlepší obranou proti útoku protiútok???


Odložená panenka prý zestárla jako by byla živá. Nikdo nechápe jak se to stalo ..... Panenky jsou nejen skvělou a oblíbenou hračku, ale někdy také zdrojem hrůzy a znepokojení. Příběhů o strašidelných a posedlých panenkách jsou desítky, přesto mezi nimi některé vynikají. Příkladem může být zdokumentovaná historka jedné americké rodiny. Ta vlastnila panenku, která sama zestárla.

Panenku původně rodina koupila v malém hračkářství k Vánocům své dceři. Ta si s ní několik let, dokud hračce neodrostla, hrála. I poté však bylo dívce líto hračku jen tak vyhodit. Panenka tak skončila v krabici na půdě rodinného domu, kde se na ní na dlouhých jedenáct let docela zapomnělo.

Šok přišel ve chvíli, kdy rodina půdu uklízela a panenku znovu objevila. Přestože si dívka s panenkou často hrála, byla hračka před uskladněním na půdě neporušená, téměř jako nová. Panenka, na kterou se nyní dívali, nebyla poničená v pravém slova smyslu, vypadala ale, jakoby za jedenáct let zestárla podobně, jako stárnou lidé.

Figurka, která představovala malou dívku, nyní působila mnohem více jako stařec, muž s hlubokými vráskami a mrtvým pohledem.

Rodina byla nevysvětlitelným pohledem znepokojena a rozhodla se panenky nadobro zbavit. Když se poté se svým příběhem podělila, vyvolal jejich příběh vášnivé reakce. Nikdo nechápal, co přesně se s panenkou stalo.

Ostatní sběratelé sice usuzovali, že vinu mohl nést materiál, ze kterého panenka byla, nedokázali však vysvětlit, který materiál by stárl tak, aby natolik věrohodně kopíroval stárnutí lidské kůže. Tím spíše, když panenka na půdě spočívala v uzavřené krabici.

Další teorie mluví o tom, že dívčina láska vdechla panence část životní síly, které po jejím odložení způsobila efekt stárnutí, nebo že panenka byla, jako mnoho jí podobných, posedlá nějakou nadpřirozenou entitou.     (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


PODIVUHODNÉ CESTY GENŮ ANEB ZRÁDNÝ FRANCOUZSKÝ POLIBEK ..... Kdo by ho neznal a kdo by po něm, tedy alespoň někdy, nezatoužil? Tento velmi intimní projev vzájemné náklonnosti v sobě ovšem skrývá nečekané riziko.

Ve své studii se na ně zaměřili skotští sociologové z univerzity v Abertay, když zpracovali výsledky průzkumu, jehož se formou vyplnění dotazníku zúčastnilo celkem 2988 mužů a žen ze 13 zemí 6 kontinentů.

Na penězích záleží vůbec nejvíc ... Vědce zajímalo, jak často muži a ženy praktikují tzv. „francouzský polibek“, který je velmi intimní a dle definici wikipedie se „provádí se pronikáním jazyka jednoho partnera do úst druhého a/nebo vzájemným dotykem obou jazyků.“

Sociologové chtěli vědět také to, jaký mají líbající se osoby vztah k samotnému procesu. A ukázalo se, že častěji než ostatní dotazovaní, se „francouzsky“ líbají páry, které žijí v zemích s velkými rozdíly v příjmech. Ale to byl také jediný rozdíl, četnost francouzských polibků neovlivnila intenzitu sexu toho nebo jiného druhu ani jiné sexuální praktiky nebo zvyklosti.

Dr. Christopher Watkins z katedry psychologie vedoucí výzkum, se tím pochopitelně cítil být zmaten. Konstatoval to, co je zřejmé i bez jakéhokoliv výzkumu, tedy že francouzský polibek pravděpodobně doprovází hluboký, romantický vztah. Ale nemohl nijak vědecky u zdůvodnit jeho korelaci s příjmy líbajících se. Jenom zauvažoval o tom, že obyvatelé zemí s velkými rozdíly v příjmech si příliš nedůvěřují a potřebují a vyžadují vzájemné potvrzení svého vztahu. Proto musí jeden z partnerů a přesvědčit druhého, že „je to vážné“ a musí rozptýlit jeho pochybnosti. Ale ne slovy, ale nějakým přijatelným neverbálním způsobem. Zdá se, že takovou možnost dává dotyčnému páru právě francouzský polibek.

Navíc spolu s „francouzským polibkem“ dochází k aktivaci nervových zakončení v perineu, čili hrázi, v těsné blízkosti pohlavních orgánů. Ale proč se toto tak příjemné počínání vyskytuje méně často v zemích s rovnoměrnějšími příjmy? Na to už vědci zatím žádné odpovídající a hlavně prokazatelné vysvětlení zatím nenašli.

Vášnivé polibky zanechávají genetické stopy ... Podle průzkumu Gallupova ústavu je nejsmyslnější „francouzský polibek“ všech dob ten, který se odehrál mezi Vivien Leighovoz a Clarkem Gable ve filmu Sever proti Jihu (Gone With the Wind)

„Francouzský polibek“ ale kromě zjevného stmelení daného páru a potvrzení jeho vážného vztahu umí ještě něco. Není to tak dávno, co se ukázalo, že líbající se vnášejí části své DNA do ústní dutiny partnera, čili vyměňují si genetický materiál. Což je vlastně podobné tomu, co se děje při pohlavnímu styku, jen v mírnější formě. Ten ostatně po francouzském polibku obvykle brzy následuje.

Aniž by se toto dříve vědělo, v minulosti bývaly doby, označované za více cudné, kdy se lidé téměř nelíbali. Pokud žena dala někomu polibek, pak byla považována za necudnou svůdnici. Ne-li něco horšího. Muž, který ženu políbil, ji v podstatě tímto způsobem nabídl svou ruku a srdce. Jako čestný muž si pak ženu musel vzít.

Tato přísná pravidla platící v zase ne až tak vzdálené minulosti přispívala k zachování genetické čistoty jednotlivce. Dnes se ženy i muži líbají s různými partnery, často bez jakýchkoli zábran, a vyměňují si tak DNA. Co se s ní ale potom děje v těle partnera?

Jak uvedla vedoucí příslušného výzkumu dr. Natália Kamodyová, PhD., z Ústavu molekulární biomedicíny Univerzity Komenského v Bratislavě, jejích experimentů se zúčastnilo 12 párů, které se „francouzsky“ líbaly asi dvě minuty. Poté se po 5, 10, 15, 30 a 60 minutách ženám z úst odebraly vzorky DNA z úst a zjistilo se, že DNA jejich partnerů v nich lze snadno identifikovat i hodinu po polibku. Cizí genetický materiál přitom v organismu příjemce zřejmě přežije ještě i déle. Ale co se s ním děje potom?

Mohou ovlivnit dědičnost? ... I když vědci za tento výzkum obdrželi v roce 2015 ironizující a posměšnou  Ig Nobelovu cenu, jsou to výsledky ve skutečnosti značně alarmující. Nejen genetici, ale lékaři, a nakonec i psychologové, nyní musí pracovat i s tou možností, že cizí DNA přijatá do organismu během francouzského polibku, se může zabudovat to do genomu příjemce a tak se také reprodukovat v jeho potomcích.

Jinými slovy, je možné, že dítě počaté určitým mužem zdědí i některé vlastnosti jiného muže, případně i více mužů, a to těch, s nimiž se matka dítěte byť jen jednou políbila… A samozřejmě by to mělo platit i naopak. Tato fantastická teorie by zároveň ale byla i odpovědí na častou a vůbec ne řečnickou otázku – po kom to dítě vlastně je? Takže pokud to není opravdu jen teorie, tak teď máte opravdu o čem přemýšlet…     (Čtěte na stránkách Záhady života)


Německý ministr zahraničí je buď idiot, nebo pokládá za idioty nás ..... Ministr zahraničních věcí Heiko Maas na jednání Bundestagu prohlásil, že si chce v rámci německého předsednictví Evropské unie „vynutit solidaritu“ s tím, že středo- a východoevropské země musejí přijmout část migrantů. Poslanec AfD Petr Bystroň ministra vyzval, aby z Berlína nediktoval podmínky jiným zemím. Ministr mu odpověděl: „Nedělejte si naděje, já si to nerozmyslím, protože jsem přesvědčen, že členství v Evropské unii s sebou přináší jak práva, tak i povinnosti, mnozí profitují z EU finančně, ale nejen finančně. Jsou ale i jiné hodnoty, ke kterým jsme se členstvím v EU zavázali, a proto nelze jen využívat práv, ale je nutné plnit i povinnosti, které jsou s tím spojené, a to bude téma německého předsednictví.“

Pan ministr není idiot, jen je neskutečně arogantní, a Evropskou unii pokládá za nástroj německé dominance, které se musejí všichni podřídit, a to zejména menší státy. Je to další válka tentokrát nevojenskými prostředky. A nemáme daleko od konečné porážky.

Takže nestačí, že Německo vyvolalo dvě světové války a za tu druhou nikdy nezaplatilo reparace. Nestačí, že se největší měrou podílelo na novém rozkradení naší země v rozsahu ještě větším než v období Protektorátu Čechy a Morava, nestačí, že k nám ve velkém německé firmy dovážely odpadky, nejenže trvale z naší země vyvážejí kapitál, ještě nám chtějí vnutit migranty, které si sami pozvali. To je ten profit a to jsou ta práva? Předseda vlády Babiš má v Německu podniky a proto je vydíratelný, zase tak trochu něco někde prohlásí a jinde zase něco jiného. Víme, že nakonec podepíše.

Jsem přesvědčen, že si nový německý protektorát nemůžeme nechat líbit. Budeme velmi důsledně sledovat současné německé předsednictví a referovat o něm, tak aby naši občané pochopili, že není na co dál čekat…     (Čtěte na stránkách NWOO)


Skrytá stránka černobylských hub: Budou nás chránit před kosmických zářením? ..... Houby rostoucí kousek od nechvalně proslulé jaderné elektrárny Černobyl možná pomohou při dobývání kosmu. Právě tento kousek ozářené přírody by totiž mohl chránit kosmonauty před smrtícím vlivem kosmického záření…

Alespoň to vyplývá z výzkumu, který nedávno zveřejnilo médium New Scientist. Během něj byl otestován pouze 2 milimetry tlustý vzorek houby kryptokoku tvárného (Cryptococcus neoformans), který na Mezinárodní vesmírné stanici dokázal blokovat a absorbovat 2 % paprsků.

Takové číslo se sice může jevit jako zanedbatelné, ale odborníci jsou přesvědčeni, že tlustší kusy dokážou zablokovat o poznání větší množství záření.

Pokud by vrstva hub byla tlustá alespoň 21 centimetrů, znamenalo by to podle vědců z Johns Hopkins University a Stanfordu již dostačující velikost k tomu, aby byl člověk před zářením v naprostém bezpečí.

Jistotu ovšem získají až po dalších pokusech…     (Čtěte na stránkách 21@století)


Neřekli nám, čím vším za multikulturalizmus zaplatíme ..... Když bílí džentlmenští liberálové, aniž se nás ptali, zda s tím souhlasíme, vkládali do naší společnosti rozmanitost a multikulturalizmus, neřekli nám, co nás to bude stát a jak moc to kvalitu našeho života poníží.

Neřekli nám, že tou cenou bude ztráta veřejné bezpečnosti, práva a pořádku ve společnosti, jak dokazuje příklad z Minneapolisu, kde vedení policie doporučilo občanům „vzdát se svých mobilů a peněženek jestliže je od vás lupiči budou vyžadovat, nehádat či neprat se s nimi a učinit to, co po  vás požadují“.

Ve městech a státech kontrolovaných Demokraty poskytli vládnoucí úředníci lupičům a vzbouřencům, kteří vypálili části měst a ukradli všechno, co dokázali unést, beztrestnost, čímž je povzbudili k ještě divočejším zločinům. Policie s určitými omezeními, které jí Demokraté stanovili, nyní veřejnosti sděluje, že její bezpečnot je odvislá od toho, jak ochotně vykoná to, co od ní  kriminálníci budou vyžadovat. Jestliže budou chtít klíče od vašeho auta, dejte jim je. Jinak vás mohou zabít.

Když dřentmenští bílí liberálové vkládali do naší společnosti rozmanitost a multikulturalizmus, nejen, že se nás neptali, jestli s tím souhlasíme, ale ani nám nesdělili, co všechno nás to bude stát. A to nejen nás, ale i naši historii. Nu a teď vidíme, že tu historii budeme muset kompletně přepsat. Preferovaní rozmanití příslušníci naší společnosti po nás teď žádají, abychom je vyzvedávali jako ty, kteří byli rasistickými bílými lidmi (kterými jsme téměř my všichni), nespravedlivě poškozováni. Čímž jsme fakticky byli ze dne na den pasováni na rasistické utlačovatele. Kdysi byl tento pohled  módní pro liberální univerzity, ale nyní je vtloukán do hlav veřejnosti i školáků skrze Projekt 1919 deníku New York Times.

Liberální bílí džentlmeni nám neřekli ani to, že se musíme vzdát našich veřejných památníků. A to proto, že většinou připomínají lidi bílé a jde tedy o připomínky bílých pánů, které z tohoto důvodu musí být strženy. A to nikoli k potěše většiny americké populace, ale k potěše menšiny rozmanitých a multikulturních cizinců, přivedených do naší země bílými liberálními džentlmeny proto, aby zničili náš život.

Nyní je náš život tedy zničen a jsme natolik indokrinováni sami proti sobě a natolik nám vymyli  mozky a natolik nás obtížili naší vinou, že jsme jak emocionálně tak politicky slabí na to, abychom  s tím dokázali něco udělat.

Svět nebude litovat zániku amerického impéria, které bylo více hegemonií než impériem. Ale bílí džentlmenští Američané budou litovat rozpadu své veřejné bezpečnosti, svých příjmů, své sebeúcty a svého vytržení ze své vlastní země, kterou právě v těchto dnech předávají přistěhovaleckým uchvatitelům.     (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)

Jen pro úplnost - v Říši snů je cokoliv multi kulti nepřípustné ...


10.8. 2020     Dnes je "Líný den" nebo také "Den lenochů". Takový den se dá slavit, aniž byste třeba opustili gauč a měli se kvůli tomu cítit nějak provinile. Posaďte se, uvolněte se - a vykašlete se na domácí práce nebo jděte znovu spát. Ovšem zda bude pro to mít pochopení váš zaměstnavatel - to nelze zaručit.


Důchodci a nemocní nachystejte se na vakcínu ..... Vystrašení a psychicky nalomení lidé zavřou pusu a budou dělat to, co jim řeknou. Tohle se politikům sakra líbí a budou se snažit celé lidstvo v tomto strachu udržet za každou cenu, protože pak se ovečkám lépe vládne.

Roman Prymula mě opět nezklamal. Jaká je jeho představa o očkování u nás? Přesně taková jakou jsem čekala. Počítá se s očkováním 3 až 3,5 milionů. Lékaři tedy budou muset určit, kteří lidé jsou nejvíc ohrožení tím, že by měli těžký průběh nemoci covid-19. Když to bude senior, který bude zároveň diabetikem, bude mít hypertenzi a bude mít obezitu, tak ti jednoznačně budou v první linii. Druzí prý budou zdravotníci.

To je paráda. Takže všichni tlustí, diabetici a vůbec nějak nemocní mají tu čest být naočkováni. Jen nevím, kdo se jich na to ptal a jestli můžou říct s klidem ne. Jestli zdravotníci dostanou vakcínu nebo vitamíny, to opravdu nevím, ale nevěřím v této zemi ani jednomu z těch, co na nás chtějí vyzkoušet nějakou vakcínu.

Víte, že americká firma Novavax nedávno koupila závod na výrobu vakcín u Kostelce nad Černými lesy nedaleko Prahy. Na základě toho se doufalo, že Češi by mohli mít vakcínu k dispozici dříve než za rok. Jenže je v tom háček jako ve všem. U nás se nic kompletovat nebude, ale bude to náš super soused Německo. Do této vakcíny se bude přidávat bude posilující látka vyráběná ve Švédsku. Copak je to za látku? Proč tam má být dodána?

Já vůbec nepopírám, že tu je nová chřipka a docela by jí slušel název Čínská chřipka, protože to nic jiného než chřipka není a přišla k nám asi z Číny, i když ani to se neví určitě. Proč dostala název Covid, to opravdu nevím. Dříve se v tom člověk vyznal. Měli jsme španělskou chřipku, mexickou chřipku, ptačí chřipku a najednou šup a máme Covid a svět se zbláznil.

Mexická, prasečí chřipka je respirační onemocnění způsobené chřipkovým virem kmene A/H1N1. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. Český stát objednal 700 000 vakcín, z toho zhruba 600 000 vakcín za 110 miliónů korun zůstalo nepoužito a bez jakéhokoli užitku se vyhodí. Očkovat se nechalo zhruba 66 000 lidí. Podle oficiálních údajů se mexickou prasečí chřipkou nakazilo v ČR 2477 osob a do března 2010 na ni 102 lidí zemřelo.

Španělská chřipka je označení celosvětové chřipkové pandemie, která probíhala necelé 2 roky, a to v letech 1918–1920. Způsobil ji virus chřipky A subtyp H1N1. Úmrtnost pandemie je odhadována 100 miliónů. V ČR kolem 80 000 úmrtí. (Tohle byla opravdu pandemie a vysokou úmrtností)

Covid-19, prozatím nakaženo 10 000 000 a zemřelo kolem 500 000. Ano, ale sami lékaři přiznávají, že většinou to byli lidí s další nemocí. Nevím, čím si zasloužila název pandemie, protože podle čísel se jedná o epidemii a nebylo třeba tak razantních kroků jakých jsme byli svědky.

Jak je možné, že lidé se nechali dobrovolně izolovat, nasadit si roušky a vůbec je nenapadlo protestovat proti takovému zásahu. Kde se v lidech vzala ta poddajnost a ochota poslouchat jak ovečky mající strach ze zlého vlka.Je to jako zkouška lidí co všechno snesou a v čem všem poslechnou. Zavřou se školy, vezme se jim práce i zábava. Propadne se ekonomika a tak se vesele zadlužíme do desáté kolena a pořád se mlčí. Všechna média denně masírují kolik lidí onemocnělo, kolik zemřelo a kdy přijde druhá vlna a komu se nasadí roušky a co se stane když někdo neposlechne.

Náš život je ohrožen viry co svět světem stojí a třeba s nimi žít a hlavně se strachem neposrat. Stejně nikdo z nás není nesmrtelný a nošením roušek se jen rychleji přibližujete k zlomení psychiky a k nemoci plic. Vystrašení a psychicky nalomení lidé zavřou pusu a budou dělat to, co jim řeknou. Tohle se politikům sakra líbí a budou se snažit celé lidstvo v tomto strachu udržet za každou cenu, protože pak se ovečkám lépe vládne.     (Čtěte na stránkách Politikařina)


Poučíme se z amerického rasového debaklu? ..... Minneapolis (a podle všeho i další americká města) se opravdu rozhodla zrušit policii a uvolněné peníze svěřit „expertům na rasismus“, kteří mají zločincům rozmlouvat jejich záměry. Není to parodie ani planý slib. Opravdu to udělají.

Petr Hampl, nezávislý sociolog 7. srpna 2020 - 03:20 Samozřejmě to nebude mít dopad jenom na rasové střety, ale především to otevírá prostor pro obyčejné zločince. Od kapsářů a drobných zlodějíčků až po pachatele přepadení, vloupání, únosů a vražd. Teď proti nim budou stát leda tak místní sousedské hlídky. Za pár měsíců to v Minneapolis nebude k životu. Ale lidé nejspíš neudělají revoluci. Každý se bude snažit prodat svou nemovitost a odstěhovat se jinam. Ceny nemovitostí budou klesat. Kdo bude váhat příliš dlouho, nedostane nic. Všichni tudíž budou spěchat. A během pár let bude město rozděleno na ghetta a luxusní zóny střežené soukromými ochrankami. Zkrátka, dojde k úplnému zničení kdysi vzkvétajícího města. Je naděje aspoň v tom, že třeba my ve střední Evropě se poučíme a nebudeme takové stupidní kroky opakovat? S takovým názorem jsem se v poslední době setkal několikrát, ale obávám se, že je naivní. Třeba inkluze ve školství. Všude, kde byla zavedena, skončila katastrofou. Jaké z toho bylo poučení? Takové, že je nutné ji zavést i v českých zemích. Nebo multikulturní integrace migrantů založená na tom, že jsou povzbuzováni, aby si nechali svou kulturu. Výsledkem non-go zóny a celé státy rozvracené tichými občanskými válkami. Jaké z toho bylo poučení? Že česká vláda financuje desítky neziskovek, které dělají totéž u nás.

Jenže moment. Katastrofální důsledky? Jak pro koho. Dopady na běžné obyvatele jsou nesporně strašlivé, ale z hlediska státní byrokracie i aktivistů neziskovek to byla aktivity úspěšné. Nikdo nepřišel o místo, nikomu nebyl snížen plat, nikdo nebyl volán ke zodpovědnosti. Byrokracie a neziskovkáři dostali vyšší rozpočty a více pravomocí. Z jejich pohledu jsou školní inkluze i multikulturní integrace velice úspěšné. Stejně tomu bude i s rušením policie. Pro obyvatele katastrofa, pro „experty na rasismus“ ideál. Pokud nás tedy zajímá, zda bude obdobný krok zaveden i v českých zemích, musíme položit následující otázky:

Je tu skupina, která by na tom vydělala?

Má ta skupina dostatečný vliv?

Za současné vlády to asi není realistické, ale zkusme si představit, že se naplní vize Petra Fialy, stane se tím lepším premiérem a ministrem vnitra v jeho vládě bude Pirát Bartoš. Za téhle konstelace někdo rozpoutá vlnu demonstrací proti „policejnímu násilí“… a výsledek už si umíte představit. Ale nebojte, speciální jednotka pro vyšetřování předsudečné nenávist, ta rozpuštěna nebude.     (Čtěte na stránkách První zprávy)


Pandemie nahrává „šmírákům“ ..... Vaše dítě, žárlivý partner nebo zdánlivý kamarád – tito všichni mohou dostat na váš telefon „šmírovací“ aplikace, které umožní sledovat, co na přístroji děláte nebo kde se zrovna nacházíte.

Podle experta na kyberbezpečnost Karla Obluka lidé své mobily nechrání zodpovědně, přitom je mají prakticky pořád u sebe a svěřují jim i ty nejintimnější informace. Upozorňuje také na nárůst využívání sledovacích aplikací v průběhu koronavirové pandemie.

Může za to podle něj především omezení pohybu a nutnost setrvávat v domácím prostředí.

V době, kdy prakticky vymizely „hloupé“ telefony, se jejich následovníci – smartphony – mohou stát pro určité jedince nelegální branou do soukromí a k citlivým údajům jiných. „Mobilní telefon nosíme pořád u sebe, v kapse nebo kabelce.

Přitom nejde poznat, jestli je zapnutá kamera nebo zvuk a záznam se někam neodesílá. Šmírovací aplikace mohou odesílat i data o poloze, data z citlivých aplikací nebo fotky a videa. Prostřednictvím ovládacích aplikací jde takto nabourat také třeba chytrá domácnost nebo další zařízení,“ popisuje Karel Obluk, bývalý technický ředitel antivirové společnosti AVG.

Podle dat antivirové společnosti Avast použití takzvaného stalkerwaru při pandemii narostlo o více než 50 %.

A právě covid-19 možná vedl řadu lidí k instalaci pochybných aplikací na jejich telefon, které pak „jako nechtěný bonus“ umožňují na dálku sledovat jejich činnost. „Aplikace vždy žádají o povolení přístupu k fotoaparátu, zprávám nebo mikrofonu.

Mnoho uživatelů toto oprávnění bezmyšlenkovitě udělí, aniž by si ověřili vydavatele aplikace a jestli mu lze důvěřovat,“ říká Obluk. Podle něj je nejběžnější motivací tvůrců takové aplikace snaha ukrást osobní údaje nebo peníze z účtu, popřípadě vydělat peníze automatickým odesíláním tzv.

prémiových SMS. „Častěji se ale setkáváme se zneužíváním aplikací na sledování někoho blízkého, ať už z důvodu žárlivosti nebo nějakého pochybného úmyslu,“ dodává.

V obou případech je škodlivý software složité na první pohled rozpoznat, protože většinou funguje skrytě a tváří se jako něco jiného – nevinného. „Typicky to mohou být hry nebo zábavní aplikace, které však v sobě mají skryté škodlivé funkce.

Tím, že se vydávají za něco jiného, se do přístroje mohou dostat velice snadno. Často stačí dát telefon do rukou dětem, stáhnou si pochybnou hru a během několika minut je problém na světě. Zvlášť v záplavě nainstalovaných aplikací lze jednu navíc snadno přehlédnout,“ popisuje Karel Obluk. Trochu lépe jsou na tom podle něj uživatelé iPhonů. Ty totiž neumožňují instalovat aplikace jinak než přes oficiální obchod s aplikacemi, ve kterém se Apple snaží ty škodlivé odhalovat. Na mobily s Androidem však lze instalovat i aplikace volně stažené z internetu s pochybnými vydavateli.

Odhalit na svém telefonu škodlivý software navíc podle Obluka není vůbec snadné. Pokud je aplikace navržena tak, aby pracovala skrytě, uživatel se o její existenci nebo o podezřelém chování vůbec nemusí dozvědět.     (Čtěte na stránkách 21@století)


DUCHEM CHUDÍ ŠŤASTNÍ JSOU ..... Rozhlédneme li se kolem sebe, můžeme pozorovat různé druhy lidí. Někteří se zabývají svými koníčky a zálibami, jiní prací a budováním kariéry, dalším stačí mít přehled v módě či značkách automobilů. Jsou i tací, pro které je hlavní podstatou života ho nějak prožít. Třeba na kole, při aktivním sportu či třeba poctivým přístupem k pohostinství a zlatavému moku. Ovšem jsou tu jedinci, kteří se zajímají o dění kolem sebe, dívají se na zprávy, čtou noviny či sledují internet. Snaží se analyzovat informace, utvořit si vlastní názor. Čím je člověk zkoumavější a možná i chytřejší, tím více vstřebává střípky dění, ukládá je a skládá si mozaiku.

Z výše uvedeného vyplývá, že přístup každého z nás k životu je jiný. Máme rozdílné zájmy, priority, IQ, žijeme v jiném prostředí, které má na nás vliv. Již od dětství se utváří naše osobnost, a právě rodina má vliv na to, kudy se budou ubírat naše další kroky. Není však jediná. Ovlivňovat nás může škola, později autority, které uznáváme. Samozřejmě důležitá je vedle výchovy i genetická informace přenesená na nás z rodičů. Patříme však do evropské populace a vzhledem k určité kulturní tradice se dá předpokládat, že většinou nežijeme ze dne na den. Svůj život nějakým způsobem plánujeme, zaměřujeme se na určité cíle. A k tomu potřebujeme pracovat s informacemi, které různě sbíráme. Čím více jsme schopni přemýšlet, tím složitější cesta nás pravděpodobně čeká.

Inteligence je předpokladem k úspěchu. Pokud nemáte vysloveně talent například pro některé odvětví umění či sportu, probíjíte se kariérním žebříčkem v nějaké práci. Zároveň se nějak utváří Váš charakter a přiřazujete se k Vám blízké skupině lidí. Tím se opět vracíme k vlastnímu vyhranění spojenému s názory. Vezmeme li v úvahu vývoj společnosti za posledních 80 let, což je zhruba délka lidského života, prošla několika veletoči. Lidé na prahu této mety zažili u nás nacisty, chvilku kapitalismu, komunisty budující socialismus i za cenu represí, okamžik nadšení z možného vymanění se z okovů v letech 1968-1969, opuštění socialistického zřízení v období tzv. Sametové revoluce, opojení z nabyté svobody a naději v ní, aby po roce 2000 pochopili, že svět zařadil zpátečku, načež na ně dolehla v roku 2008 krize, a poté už se jelo z kopce dolů. Máme tu problémy s logikou, proti které jde politiky vyvolaná migrace, jakýsi Zelený úděl, nesmyslná vlna ekoaktivismu a momentálně uměle vytvořená pandemie. Ti staří lidé mají za sebou tolik, že si musí hlavu ukroutit. Místo toho často horko těžko shání něco k jídlu a žijí na hranici bídy.

Čím jste mladší, tím méně jste zažili a o mnohém vůbec nepřemýšlíte. Nevíte, co je válka, práce v uranových dolech, strach o život, který může ukončit kulka na ulici vystřelená ,,spřáteleným‘‘ vojákem. Nepamatujete si, jak fajn bylo tábořit u ohně v lese, jezdit na kolech či lyžích bez povinné přilby, jít do kina na jediný zahraniční film, či jezdit bez omezení rychlosti. Také ovšem zároveň bohužel tušit, že Vás kvůli názorům nemusí vzít na vysokou školu. Husákovo děti si prožily ještě své a mohou posoudit, co bylo složité, co nebylo tak špatné a co stálo za zapomenutí. A právě proto, že dnešní padesátníci mohou porovnávat, uvědomují si nyní často, do jak velké žumpy se společnost řítí. Tedy pokud patří k těm, kteří aktivně sledují vývoj v oblasti politiky, technologií, hospodaření, ekonomiky, genderu a návratu direktivního způsobu vládnutí. Jsou samozřejmě i tací, kterým maximálně zhořkne pivo při jeho zdražení, a že se děje něco nedobrého, to vypozorují jen když jim z nesmyslného důvodu zavřou nejbližší prodejnu či poštu. Nevěří ve vlastní schopnost ovlivnit dění a rezignují na tuto část života. Jak snadný ho mají.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Rasismus je zpátky a sílí ..... Google přišel novinkou. Ve svém vyhledavači začal označovat podniky či obchody vlastněné Afroameričany atributem s názvem „Black-owned“. Je to vlastně „obchodní“ odpověď na politickou kampaň Black lives matter.

Černoši nejsou jediní, kdo se mohou nechat takto označit na podporu svého podnikání. Podobně je možné uvést do atributu „zvláštnosti místa“ například také to, že podnik vedou ženy či že je vhodný pro zástupce LGBT komunity.

Na tuhle novinu se můžeme dívat všelijak. Ovšem ten jediný pohled, který neuznávám, je ten, který s největší pravděpodobností celou akci taky motivoval: Totiž pokus o podporu černochů. To je totiž rasismus jako prase.

Dalo by se na to dívat jako na skvělý marketingový tah Googlu: Když je po něčem poptávka, tak dává smysl ji uspokojit. V tom je podstata vydělávání peněz. Obchod je směna: Jeden nabídne zboží či službu, druhý za ni zaplatí penězi. Pro prvního mají větší smysl peníze, pro druhého má větší smysl zakoupené zboží či služba. Když se transakce uskuteční, oba jsou spokojeni, protože oba účastníci získali větší užitek.

Obchod je tak vysoce morálním počinem: Zvyšuje užitek obou stran, a to za cenu pro oba dohodnutou a akceptovatelnou. V trochu širším a přeneseném pojetí můžeme princip obchodu vidět i v mezilidských vztazích: Přítel mi svou přítomností, svým chováním, svými vlastnostmi navozuje veskrze příjemný pocit – a já mu za to „platím“ svou přízní. Oba jsme obohaceni. Jakmile mi ale kamarád začne pít krev, jen co se na něj podívám, nemám už víc motivaci se s ním stýkat a „platit“ mu za jeho existenci v mém životě mou přízní. Není nad princip obchodu.

Pokud se podíváme na počin Googlu touto optikou, vše dobré – je tu poptávka po označení „černých“ obchodů, tak je tedy Google značí. Je-li to čistokrevný obchod, fajn. Provozovatelé, zákazníci i Google jsou spokojeni, protože dostali, co chtěli, užitek všech vzrostl. Není co namítnout až na to...

Až na to, že aktuálně je společenská situace nastavená tak, že kdyby snad bílý majitel obchodu chtěl označit, že jeho obchod je „bílý“, se zlou by se potázal. A přitom poptávka by tu beze sporu byla. Byla by však označená za rasistickou. Ejhle, on to tedy asi nebude čistokrevný obchod. Najednou se ukazuje, že je to ideologie. A odtud už to není dobré. Bílý má najednou míň práv než černý. Bílý nemůže provozovat stejný marketing na podporu svého obchodu jako černý. Jak by se asi Google díval na to, kdyby se objevil inzerát: „Pronajmu byt – zn.: Bílý majitel“? Byla by to rasistická kauza jako hrom. A asi i na paragrafy by došlo.

Nechť si kdokoliv označuje svůj podnik jako černý, lesbický, transvestitský, romský, nebo nevím jaký – je to jeho svaté právo hlásit se k nějaké skupině. Já to sice nechápu, protože mi uniká, proč se někteří lidé chtějí schovávat za jakékoliv skupiny – já jsem já, já nejsem „my“, nikdy by mě ani nenapadlo schovávat svou osobnost za označení jakéhokoliv gangu. Ale budiž, chtějí to mít, nechť to mají. Ale v tom případě je zrovna tak přípustné, aby se bílý muž označil za bílého muže coby majitele podniku. Protože černá žena není ničím víc než bílý muž. Obojí je jen popisem fyziologie – a nemá to nic společného s kvalitou bytosti. To, že se kdokoliv narodí v nějaké skupině, není jeho zásluhou a popisem jeho charakteru.     (Čtěte na stránkách Markéty Šichtařové)


Istanbulská úmluva zavedena bude, pokud se nepodaří rozehnat současnou Radu vlády pro rovnost žen a mužů, co je těleso ovládané těmi nejzběsilejšími extrémisty, jaké lze v současném genderovém feminismu najít ..... Tento dokument přestavuje bezprecedentní útok na občanské svobody. Míří přímo na nejcitlivější prvky lidské psychiky, sexuality a pohlavní identity. Ani nacisté či komunisté ve svém nejbrutálnějším období nezašli tak daleko. Z postupu, který zastánci ratifikace zvolili, je zřejmé, že si byli dobře vědomi, že narazí na odpor veřejnosti, nejsou schopni obstát v otevřené diskuzi a musí se spoléhat na zatajování, lhaní a manipulaci. píše Petr Hampl v komentáři pro Prvnizpravy.cz.
Z programu vlády byla Istambulská úmluva nakonec stažena.
Ale všichni, kdo se o záležitost trochu zajímají, vědí, že je to vítězství jenom dočasné. Že budou následovat další pokusy o její prosazení. Nabízí se tedy logická otázka. Bude Istanbul schválen nebo nebude?
Při hledání odpovědi musíme vzít v úvahu, že nejde pouze o jeden konkrétní dokument.
Ty stejné ničemnosti se dají prosadit pod jiným názvem, případně mohou být rozděleny do řady menších kroků.
Vedle toho budou probíhat přímo pokusy o zavedení Istanbulské úmluvy (v případě schválení by byla nadřízena zákonům ĆR). Bude přitom platit stejné pravidlo. Byrokratické aparáty zpravidla vítězí nad lidovými hnutími.
Lid je silnější než byrokracie ve chvílích vzepětí. Může být svolána obrovská demonstrace, zorganizována podpisová akce, vláda může být zaplavena dopisy, mohou se formovat celá masová hnutí. Ale to vše je časově omezené. Lidé se unaví, potřebují se vrátit ke své práci, zase řešit záležitosti svých rodin, vydělávat na složenky... zkrátka mají spoustu jiných starostí.
Konec konců z i politické sféry přichází příliš mnoho věcí, kterým je třeba bránit. Stačí připomenout, že ve stejnou dobu běží pokus o jednorázové zaplavení českých zemí muslimskými kolonisty a pokus o odzbrojení místního obyvatelstva.
Oproti tomu byrokratický aparát se neunaví. Úředníci přicházejí každý den znovu do práce a pokoušejí se o ty stejné věci.  Mají neomezeně času a neomezeně finančních prostředků. Totéž platí o politických neziskovkách. Dříve či později tedy převáží byrokracie, Istanbul bude přijat, a poslední zbytky občanských svobod zlikvidovány.
Rodiče budou vychovávat děti s tím, že pokud dají klukovi plastovou pistolku nebo mu budou pouštět westerny, riskují odebrání dítěte, případně uvěznění (Istanbulská úmluva v této souvislosti výslovně zmiňuje "nepodmíněné tresty."  Rodiče se budou muset smířit i s tím, že aktivisté budou jejich děti manipulovat a přemlouvat ke kastraci.  Rodiče nebudou mít právo o tom se svými dětmi dokonce ani mluvit.
To vše z Istambulské úmluvy vyplývá. V první fázi by asi nebyla aplikována všechna pravidla, ale dříve či později by došlo na úplné naplnění požadavků úmluvy. Istambul by byl nadřazen českým zákonům.
Odpověď tedy zní: ... Istambulská úmluva zavedena bude, pokud se nepodaří rozehnat současnou Radu vlády pro rovnost žen a mužů, co je těleso ovládané těmi nejzběsilejšími extrémisty, jaké lze v současném genderovém feminismu najít.
A pokud nebudou rozpuštěny obdobné akční skupiny působící na ministerstvu práce a sociálních věcí a na ministerstvu spravedlnosti.
A pokud nebude odvolána vládní zmocněnkyně pro lidská práva paní Válková (ano, je to ta stejná osoba, která je známa svým pochvalným výrokem o zacházení s obyvateli v době nacistického protektorátu).     (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


SKANDÁLNÍ!! EU VYPLÁCÍ MUSLIMSKÉMU BRATRSTVU MILIONY EUR!! ..... Ano, skutečně tomu tak je!! Tedy EU samozřejmě sama o sobě žádné peníze negeneruje, jde to tudíž celé z kapes daňových poplatníků. Když to vezmeme do důsledků, tak Evropané si tímto způsobem platí vlastní vrahy. Ten, kdo ví, za jakým účelem byla EU založena, má samozřejmě jasno a vůbec se tomu nediví. A drtivé většině Evropanů je to vlastně úplně jedno. Přitom právě v minulých dnech vyzvalo Muslimské bratrstvo ke džihádu Evropy.

Podle informací národní a protiimigrační frakce ID zaplatila EU 36,5 milionu eur řadě skupin napojených na organizaci Muslimského bratrstva, která je v několika zemích klasifikována jako teroristická organizace. Program skupin zahrnuje islamizaci Evropy.

“Je to obrovský skandál,” řekl Joachim Kuhs z frakce ID.

Informace se objevily poté, co místopředseda frakce ID Nicolas Bay prohledával systém finanční transparentnosti EU v letech 2014–2019. Během těchto pěti let bylo evropské síti proti rasismu, zastřešující organizaci neziskovek v členských státech EU, vyplaceno 5 422 678 eur.

Členy sítě je Fórum evropských muslimských mládežnických a studentských organizací FEMYSO, které v roce 2015 označil německý Spolkový sněm za přední organizaci Muslimského bratrstva

FEMYSO zase působí jako lobbistická organizace v Bruselu. V roce 2019 mimo jiné protestovala proti tomu, že Evropská komise neměla dostatečnou “rozmanitost”, a proto byla “krajně pravicová”.

Mezi členské organizace FEMYSO patří odnože Muslimského bratrstva, jako jsou Jeunes Musulmans de France, Young Muslims UK a Islamic Foundation a Milli Görus. Posledně jmenovaná radikální turecká neziskovka je německou policií označena za odnož Muslimského bratrstva. Její ambicí je podkopat demokratickou ústavu a zavést právo šaría.

Další organizací v rámci organizace FEMYSO je muslimská mládež v Německu, která byla poté, co byla označena za hrozbu pro německou demokracii, pod dohledem. Organizace pravidelně organizuje akce s imámy, kteří mají vazby na Muslimské bratrstvo a slouží jako náborová základna pro Bratrstvo.

Dalších 5 milionů eur šlo do organizace Islamic Relief, která je také organizací muslimského bratrstva v první linii a více než milion pro britskou muslimskou pomoc, která se zasazuje o chalífát pod nadvládou práva šaría v Evropě. Druhá skupina má také vazby na Hamás.

24 milionů EUR bylo rovněž přiděleno na různé projekty zahrnující islamistickou propagandu, včetně boje proti “islamofobii”.

Celkem EU vyplatila těmto organizacím za pětileté období 36 523 142 EUR.     (Čtěte na stránkách Vox Populi)


Uprchlíci v ČR obsazují auta -pozor ať se to nestane i Vám ..... VAROVÁNÍ PRO MOTORISTY OD LEDNICE A MIKULOVA.UŽ JSOU ZDE!!! ... I na toto se asi budeme muset nějak připravit. Je to žalostné a bolestné, ale je, nebo bude to tak.

Pro motoristy. Raději rozesílám, může se to přihodit každému v této nesmyslné době. Přeposílám, protože se tyto zkušenosti množí, a to —– zamknutí centrálu v autě je základ!!!

Dobrý den, tak jako všichni, jsem se díval na videa o tom, jak se běženci snaží dostat do kamionů, jak jsou při tom agresivní a jak nekompromisně si při tom vynucují pozornost. Štve mě to, ale jako vše, co je jen na obrázcích, jsem to bral s rezervou.

A to však jen do minulé neděle. Kolem sedmé hodiny večerní jsem se vracel osobním autem od Lednice na Mikulov, a na kopci u vodárny jsem si všiml chodce. Tmavší oblečení, batoh, na silnici tady u nás nic neobvyklého. Dal jsem nohu z plynu a uhnul do levého pruhu. Chodec tam ale přešel také. Napadlo mne ouha, bumbali jsme, silnice je nám úzká, taky nic neobvyklého. Tak jsem se snažil dotyčného pomalu objet. Jaké však bylo mé překvapení, když tmavší panáček velmi intenzivně měnil pruhy se mnou, sundal si ze zad batoh, cpal mi jej do předního skla a velice intenzivně mě nutil zastavit Úraz, havárka /?!!/ to napadne našince asi automaticky, nicméně než jsem byl nucen zastavit, udělal jsem ještě jeden pohyb, a to zamkl auto. Jaké pak bylo mé překvapení, když panáček začal lomcovat klikou u auta, chtěl dovnitř a zleva, z polní cesty se hnala skupina dalších šesti až osmi panáčků. Tlukot na auto, do skel, lomcování klik A řev. Dalo mi dost práce vycouvat a utrhnout frajery od kliky, rovnou dopředu to nešlo, a pak znovu vpřed, ale už s rozhodnutím, že pokud neuhnou, jejich problém. Přivolaná policie dorazila asi za půl hodiny, ale to už byli frajeři v trapu, někde ve vinohradech. Jsem poměrně velkej a škaredej chlap, ale i pro mne bylo toto setkání krajně nepříjemné a nechci se domýšlet, jaké by toto setkání mělo následky, kdyby zastavili auto se seniorem či matkou s dětmi.

Jednání těchto pomoc potřebujících chudáčků, bylo natolik agresivní (razantní) a pro mne neslučitelné s morálkou Evropy a tak šokující, že jsem se jen utvrdil v názoru, že je třeba se zvednout a neumožnit takovéto verbeži obsadit naše země.     (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


Skandál a hrozba nejen pro Slováky? Evropská unie podepsala s farmaceutickým kolosem AstraZeneca smlouvu na 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19, ale před několika dny AstraZeneca oznámila, že má většinu smluv chráněných indemnitou! Občané zemí EU tak nebudou smět firmu žalovat za vedlejší účinky, nemoci, trvalá postižení a úmrtí způsobená novou vakcínou proti Covid-19, která bude distribuována koncem tohoto roku do 27 zemí EU a bude se s ní očkovat 400 milionů obyvatel celé EU! Skoro každý! Slovenský epidemiolog už dokonce nadhodil myšlenku, že kdo se nenechá očkovat, bude nezaměstnaný! ..... A je to tady, dámy a pánové. Přesně tak, jak jsme na Aeronetu varovali již na jaře tohoto roku a mainstreamová média tvrdila, že šíříme hoaxy, tak přesně k naplnění těchto hrozeb nyní došlo. Opět se potvrzuje, že rozdíl mezi konspirací a realitou je jenom pár měsíců. V celé EU se totiž nejen schyluje k téměř mandatornímu a celoplošnému očkování, ale podle všeho to vypadá, že farmaceutické společnosti si vůbec nejsou jisté tím, co vlastně vakcíny udělají a jaké budou mít vedlejší účinky, a proto přijímají dopředu opatření. A jaká? No, z toho vás asi doslova trefí. Protože se farmaceutické firmy obávají žalob, tak už dopředu se tyto společnosti pojišťují proti budoucím žalobám, a to takovým způsobem, aby vůbec k žádným žalobám nedošlo a nebyly připuštěny a povoleny.

Farmaceutická společnost AstraZeneca

Naprosto bez povšimnutí totiž proběhla událost, která je doslova rozsvíceným výstražným majákem, který by měl fungovat jako požární alarm a měl by konečně probudit veřejnost, aby ostře a kategoricky odmítla myšlenky na tzv. kondicionální očkování, ke kterým se schyluje v drtivé většině zemí EU a jednotliví epidemiologové už dopředu vypouští balónky, aby zjistili, jak velký odpor ve společnosti to vyvolá. Takže, k čemu došlo?

AstraZeneca v půlce června podepsala s EU smlouvu na dodávku 400 milionů vakcín pro 27 zemí EU, ale potom oznámila, že má papír na ochranu před žalobami za zodpovědnost za vedlejší účinky

Agentura Reuters přinesla před týdnem dne 30. července 2020 výbušnou a znepokojivou tiskovou zprávu [1], že britsko-švédský farmaceutický kolos AstraZeneca má legální indemnitu a ochranu před případnými žalobami kvůli možným vedlejším účinkům vakcíny na Covid-19, kterou společnost AstraZeneca uvede na trh na podzim. Evropská unie totiž dne 14. června 2020 skrze konsorcium Inclusive Vaccines Alliance (IVA) podepsala [2] s touto farmaceutickou společností mamutí kontrakt na dodávku 400 milionů vakcín, tedy pro všechny občany členských zemí EU. V rozhovoru Reuters je citován zástupce AstraZeneca, proč firma požaduje indemnitu od většiny zemí, kam bude na podzim dodávat vakcínu na Covid-19:

“Je to unikátní situace, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud za čtyři roky bude vakcína vykazovat vedlejší účinky,” řekl Ruud Dobber, člen výkonného týmu AstraZeneca, společnosti Reuters.

“Ve smlouvách, které máme uzavřeny, požadujeme indemnitu. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko a nést jej na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu,“ uvedl a dodal, že AstraZeneca a regulátoři považují bezpečnost a snášenlivost vakcíny za nejvyšší prioritu.

Celá Evropská unie má sice podle údajů 445 milionů obyvatel, ale pozor, do tohoto čísla nejsou započteni jen občané členských států EU. Do počtu obyvatel EU patří i cizinci, migranti a obyvatelé zámořských teritorií evropských zemí pod správou bývalých koloniálních mocností, např. Francouzská Guyana v Jižní Americe nebo holandská Aruba v Karibiku, atd. A podle všeho se nebudou vakcinovat kojenci, batolata a ani předškolní děti, otazník visí nad dětmi školního věku a také nad seniory nad 70 let, kde vakcíny vzhledem ke stáří seniorů již neposkytují očekávaný efekt. Jinými slovy, smlouva EU na nákup 400 milionů vakcín na Covid-19 sedí naprosto přesně na všechny obyvatele EU, bez ohledu na to, jestli jde o občany, migranty, cizince ze 3. zemí s trvalými nebo dočasnými pobyty atd.

Globalisté určili, že 400 mlionů Evropanů musí být stůj co stůj naočkováno vakcínou od firmy AstraZeneca, právě proto jsou soukromé kliniky a laboratoře v tomto procesu nežádoucí     (Čtěte na stránkách AENews)


Bezpečnost domova: Obrana státu bez domobrany nezafunguje. Proč elita kolaboruje s nepřítelem? Potenciální džihádisté kolem nás. Každá ulice bojištěm. Čtyři problémy? Manuál pro přežití ve zlých časech .....  PETR HAMPL odpovídá do knihy Aleše Přichystala na některé zásadní otázky ohledně problematiky domobrany, která se vládnoucím kolaborantům nehodí do krámu. O tendenci připravovat se na minulé války toho bylo napsáno již dost. Tato tendence se pochopitelně projevuje i tam, kde si jsou plánovači její existence vědomi. To platí jak obrazně, tak při přípravě na skutečné války. V naší současnosti jde o to, že zaniklo uspořádání, které převládalo po staletí, v němž byli válečníci odděleni od civilistů a kde se podstatná část střetů odehrávalo v neobydlených zónách. Dnes čelíme nepříteli, který takové rozdělení nejen nerespektuje, ale nejspíš si je ani nedokáže představit. Džihád spojuje nejrůznější aktivity od leteckých bitev přes přednášky na školách, atentáty v obchodních centrech až po znásilňování, přepadání a krádeže. Džihád je celek, který zahrnuje jakoukoliv aktivitu. Potenciálním bojovníkem džihádu je každý radikálnější muslim, potenciální obětí džihádu je každý nevěřící. O jakémkoliv oddělení válčení od neválčení nelze mluvit.

Změny ... ale probíhají i uvnitř západního civilizačního okruhu. Útok proudem migrantů se stal standardní součástí válčení (byl použit i např. v kubánsko-americkém konfliktu) a stará strategie přenesení války na území nepřítele zcela selhala. Otevírání front v dalších zemích neoslabilo schopnost protistrany obsazovat celé čtvrti evropských měst. V tuto chvíli víme o jediné účinné odpovědi na tyto změny. Vyzbrojit obyvatele vlastní země a poskytnout jim potřebný výcvik. V případě napadení se stane bojištěm každá ulice, každá křižovatka, každý dům či byt. To žádná profesionální armáda nedokáže pokrýt – přinejmenším do doby, než bude mít k dispozici miliony bojových robotů. To ukazuje k branným silám, jejichž základ tvoří domobrana. Profesionální armáda se svými schopnostmi a technikou tuto domobranu podporuje. To vše pochopitelně platí za předpokladu, že cílem ozbrojených sil je ubránit vlastní území. Armády, jejichž doktrína rezignovala na obranu vlastní země a které se soustředí např. na obsazování ropných polí či uranových dolů v zahraničí, ty domobranu nepotřebují.

Posun ... ke skutečně efektivní branné moci s domobranou jako základem ovšem narazí na několik problémů, z nichž vyjímám: Za prvé. Výcvik a vyzbrojení domobrany nepředstavuje příležitosti ke korupci srovnatelné se současnými armádními nákupy. Dodavatelům pak nepřinese ani vzdáleně srovnatelné zisky. Za druhé. Současná mocensko-finanční elita, zcela odtržená od běžných pracujících, se jich bojí. Nižší třídy jsou pokládány za mnohem horší hrozbu než jakýkoliv vnější nepřítel. Za třetí. formování domobrany by vyžadovalo také jinou přípravu na školách, důraz na fyzickou zdatnost, některé změny ve výuce na školách, podporu v médiích atd. Finanční prostředky by musely být přesměrovány jinak, čímž by byla od peněz odříznuta celá současná vrstva profesionálních multikulturalistů, genderistů atd. Za čtvrté. Lidé by si potřebovali osvojit nejen výcvik, ale do určité míry i bojovnou mentalitu. To není těžké. Jak však ukazuje izraelská zkušenost, neobejde se to bez systematické podpory maskulinity mužů (což pak vede k i určitým změnám v chování žen). Tedy přesný opak toho, o co usilují současné finanční, mocenské a mediální elity. Předcházející uvádím jen jako příklady toho, že účinná obrana (včetně zformování domobrany) by vedlo k ideovým a politickým změnám, které by radikálně změnily mocenskou strukturu společnosti. Z hlediska těch, kdo jsou dnes nahoře, je tedy účinnější strategií kolaborovat s nepřítelem (a v budoucnu mu sloužit) než riskovat vyzbrojení nižších tříd.     (Čtěte na stránkách Nová republika)


7.8. 2020     Sedmého srpna 1961 se Sovětský kosmonaut German Titov na palubě Vostoku 2 stal druhým člověkem ve vesmíru a byl první, kdo strávil v kosmu více než den. Za 25 a půl hodiny obletěl Zemi sedmnáctkrát.


Vedení Prahy radí v boji proti koronaviru očkování proti zápalu plic. Jsou to jen hlupáci, nebo také mají poradenské firmy jako prof. Prymula? ..... Vedení hlavního města Prahy vydalo 10 doporučení v boji proti onemocnění COVID19. Hned 2 z nich se týkají očkování. Jednak proti chřipce, ale také proti zápalu plic. Minimálně to druhé musí u odborné veřejnosti i laické veřejnosti vyvolat překvapení. Jedná se nesmysl.

Infekční zápal plic (pneumonie) se zhruba dělí podle původu na bakteriální a virové (zápaly plic mohou být i neinfekční tzv. „pneumonitidy“, ale to je trochu jiná kapitola a určitě se proti nim těžko ochráníte očkováním). Zatím dostupné vakcíny Prevnar 13 a Pneumovax 23 mají chránit právě proti bakteriálním zápalům plic. COVID19 je ale onemocnění virové! Jejich (těch vakcín) výsledky jsou často navíc velmi diskutabilní.

Někteří možná namítnou, že organizmus oslabený nemocí COVID19 je náchylnější k zápalu plic a ten přece může být způsobený i bakteriemi. Jenže zatím se ukazuje, že komplikace s onemocněním COVID19 se v převážné většině (odhady jsou kolem 98-99 procent) týká osob s vážnými chronickými potížemi jako diabetes, kardio vaskulární potíže, chronické selhání ledvin, astma atd. Těmto osobám ale očkování spíš uškodí a rozhodně je neochrání před komplikacemi typu zápal plic.

Pro zdravé lidi a děti jsou podobná očkování nejenom zbytečná, ale i zcela nevhodná kvůli možným vedlejším účinkům vakcín.

Doporučovat proto očkování proti zápalu plic jako ochranu před koronavirem může jen hlupák! On je sice primátor Hřib vystudovaný lékař, ale v oboru nikdy nepracoval (ani není známo, čím se vlastně v minulosti živil). Ve zdravotnickém prostředí je terčem vtipů jako “lékař, který nikdy neléčil”. Teoreticky by ale základní znalosti o pneumonii snad ještě měl v hlavě mít. Druhá možnost je, že se jedná ze strany vedení města Prahy o zištný důvod, kdy chtějí přihrát kšeftík výrobcům vakcín. To by v koronavirové době nebylo nic divného a jsou zde vyzkoušené “obchodní” modely z minulosti. Zde byl před časem průkopníkem prof. R. Prymula, který si jako předseda vakcinologické společnosti se svojí dcerou Karolínou (tehdy 24) zřídil firmu Biovomed s.r.o. a za “studie” od farmaceutických firem inkasovali ročně desítky milionů korun (psali jsme zde). Chci v této věci věřit, že vedení Prahy je jen banda hlupáků.

I to očkování proti chřipce je velmi pofidérní a mnoho naočkovaných jedinců přesto chřipkou onemocní! Takže ani tohle očkování vás před koronavirem neochrání!

Z podobných “moudrých” rad mohou mít profit pouze výrobci vakcín, což jsou západní nadnárodní společnosti. Běžný český občan by se jim měl nejlépe vyhnout!     (Čtěte na stránkách Česká věc)


CHTÍT CZEXIT NENÍ NESMYSLNÉ! ..... Nedalo mi nereagovat na některé názory, které tvrdí, že je nesmysl požadovat CZEXIT. Samozřejmě, je to nemožné při stávající vládnoucí politické garnituře. Sněmovna je z takřka 90% eurohujerská, Senát dokonce ze 100%. To samo o sobě nedává v nejbližších letech sebemenší šanci na CZEXIT. Nicméně je dobré se připravovat na to, co by bylo, kdyby pro něj jednou nastaly vhodné podmínky.

Co mi naopak připadá hloupé, je tvrdit, že je lepší čekat, až se EU sama rozpadne. To už je totiž úplný nesmysl, vždyť EU jako taková byla založena pro zájmy nadnárodních korporací, finančních institucí a parazitů z různých neziskovek, kteří jsou jimi podporováni. Ti všichni budou vyvíjet úpornou snahu molocha udržet pohromadě. V “době koronavirové”, kdy nás zavřeli v našich domovech, mnoho lidí také tvrdilo, že právě to povede k rozpadu EU. Já jsem naopak psala, že tato záležitost EU utuží, protože si přes svoje loutkovodiče – nadnárodní finanční instituce – zajistí bezpodmínečnou oddanost 4. říši vydíráním jednotlivých zemí. Tedy přes půjčky a záruky chudším zemím. A to se také stalo.

Proto očekávat, že se nějakým zázrakem EU sama rozpadne, je naivní. Na to můžeme čekat ještě skutečně velmi dlouho, může to nějakou tu generaci trvat. Vždyť nedávno byly ukončeny přístupové pohovory s Albánií a Severní Makedonií, novými členy. Zvrácenost EU je jasně patrná i na tom, že odmítá ukončit přístupové pohovory s Tureckem, které napadá hned dva členské státy – Řecko a Kypr.

Tedy v blízké budoucnosti nemůžeme čekat, že se celý moloch rozpadne. Ti, v jejichž zájmu byl založen a v jejichž zájmu se snaží o likvidaci národů a národních států Evropy, jen tak rozpad EU nedovolí. EU totiž ovládají přesně ti, kdo nyní zavazují půjčkami jednotlivé členské země.

Nicméně časem může docházet k jednotlivým “exitům”. To tedy v případě, že si země najdou způsob, jak se z dluhového chomoutu, do kterého se nedávno uvázaly, dostat. Stále více lidí v různých zemích EU má zájem o odchod, hodně se hovořilo o ITALEXITu, kdy dokonce v Itálii vznikla nová strana, která by měla zemi z okovů Bruselu vyvést.      (Čtěte na stránkách Vox Populi)


Co ukazují fakta? ..... Vykázáno je 0,044 % nemocných, 0,0036 % resp. 0,156 % zemřelých. Uvedená oficiální fakta vykreslují celý Covid jako velký podvod, kdy cílem bude něco jiného, než je prostému lidu prezentováno. Jinými slovy — pomocí strachu z nás dělají hlupáky a budoucí nevolníky.

Vezmu to stručně — na stránkách ministerstva zdravotnictví jsou aktuální údaje o stavu „epidemie“ Covid-19. K datu 1. 8. 2020 (17:30) statistika uvádí: úmrtí na koronavirus = 382, aktuálně nemocných = 4 674, vyléčených = 11 584. Stránky obsahují i „vysvětlení základních pojmů“, kde zjistíte, že součtem výše uvedených kategorií dostaneme celkové potvrzené případy, což se rovná číslu 16 640. A právě toto poslední číslo se většinou uvádí v souvislosti s „epidemií“ Covid-19. Je to ukázková manipulace, protože obsahuje i vyléčené pacienty, nikoliv jen aktuálně nemocné.

Poslední údaj o počtu obyvatel najdete na stránkách ČSÚ, kde se dočtete, že … „Česká republika měla k 31. březnu 2020 celkem 10 694 364 obyvatel.“

A nyní kupecké počty:

„Epidemie“ Covid-19 je prezentována jako celostátní záležitost, proto pro základní orientaci vztáhneme počet aktuálně nemocných k počtu obyvatel. Výsledkem je, že „epidemie“ aktivně dopadá na 0,044 % obyvatel. Matematika je neúprosná, proto vztažení aktuálně nemocných v kraji, okresech, obcích k jejich počtu přinese obdobné výsledky — pokud někde vyšší procento, pak musí být oblast s nižším procentem.

Zemřelé můžeme vztahovat k několika hodnotám:

k počtu obyvatel — pak na následky „celostátní epidemie“ zemřelo 0,0036 % obyvatel k počtu nakažených (pozitivně testovaných) — pak fakta dokládají úmrtnost 0,156 %

Tolik oficiální fakta. Domnívám se, že nepotřebují komentář. Celá „pandemie Covid-19“ není o nemoci, ale zjevně o něčem jiném.

Dle mého, novodobí lepšodruzi mají nejvyšší čas zřídit ministerstvo pravdy a zahájit nahrazování nežádoucích faktů tak, aby nová „poopravená fakta“ odpovídala zadání. Jako uvědomělý a pokrokový euroobčan přikládám krátký seznam, kde unikají nesprávná fakta…

Asi jako první by měla být zaměřena pozornost na zdroje, kde neinformovaný občan, svým neuvědomělým hledáním informací, může najít nesprávná a závadná fakta rozvracející hodnoty EU týkající se definice epidemie. Práce všech pokrokových lepšodruhů je mařena, pokud existují zdroje tvrdící, že např. o epidemii chřipky se jedná, pokud nemocných je 1 600 až 1 800 případů na 100 000 obyvatel, např. zde. Podle tohoto výpočtu by celostátní pandemie nastala, kdyby byl překročen epidemický práh cca 160 000 — 180 000 aktuálně nemocných (a ne 4 674). V tomto bodě se rovněž naskýtá otázka, zda by nějaká nezisková organizace neměla dostat dotaci na téma: „Koncentrace a školení osob nespoléhající na servis ČT a neuvědoměle hledající informace samostatně“. Připomínám prozatím neopravenou historii, z které víme, že největší zkušenosti s koncentrací osob mají Němci, kdy postačí aktivní menšina, přičemž zbytek „se dívá jinam“.

Dále bude nejspíše potřeba zjistit a medializovat skutečnou údajnou „odbornost“ lékařů s evidentně evropsky nesprávným myšlením a uvést jejich pomýlené názory na pravou míru. Není přece možné, aby občan-laik narazil na vyjádření, že rouška je v podstatě Petriho miska přímo před obličejem nebo na doporučení o potřebě se nechat imunizovat. Ovšem jako absolutně nepřijatelné a nejvíce podrývající EU hodnoty a politické úsilí našich vůdců jsou články „odborníků“ o nějakém levném a dostupném léku na Covid-19 nebo články „odborníků“ o neexistující pandemii.     (Čtěte na stránkách Svobodný svět)


LŽI VĚDCŮ O EMISÍCH CO2 LZE VYVRÁTIT I POMOCÍ MATEMATIKY 7. TŘÍDY ZŠ ..... Jelikož jsme s matematikou 9. třídy ZŠ u členů Akademie věd ČR a univerzitních profesorů neuspěli (1), zkusíme snížit laťku a použijeme matematiku jen do úrovně 7. třídy. Třeba budeme úspěšnější, když směsi plynů nebudeme řešit matematicky, ale ručně s protřepáváním gigatun CO2 ve sklenici od marmelády.

Číselné údaje zde čerpáme ze studie (2), kde jsou novější údaje než u Mezinárodního panelu IPCC, ale v zásadním se neliší.

Emise CO2 produkuje nejen člověk, ale i příroda. U lidí je to zejména spalování fosilních paliv, výroba cementu, kompostování, odlesňování atd. Ve vědecké literatuře je ovšem často opomíjena pivní pěna a kynuté těsto, jehož póry jsou také plné CO2 , zejména u kynutých knedlíků. My to ale pomíjet nebudeme, protože to vysvětluje, proč zrovna v Česku je tolik klimaskeptiků. Úhrnem to představuje 10,9 GtC ročně do atmosféry.

U přírodních emisí je to zejména biosféra, která emituje 120 GtC za rok. To je dýchání rostlin a živočichů, aerobní rozklad biomasy, lesní požáry atd. Potom moře a oceány, které emitují ročně 90 GtC. Všechny tyto emise jsou průběžně absorbovány tak, že rostliny při fotosyntéze spotřebují 123,2 GtC a oceány absorbují 92,4 GtC. Takže zbytek 5,3 GtC zůstává v atmosféře.( Zdroj (2) uvádí, že naměřeno bylo 4,7 GtC.)

Vědci z IPCC a jim podobní přitom tvrdí, že asi 45 % antropogenních emisí zůstává v atmosféře (3), což je 0,45 x 10,9 = 4,9 GtC. A to znamená, že veškerý nárůst CO2 v atmosféře podle nich pochází od lidí. Nyní si názorně předvedeme, že tomu tak není.

K tomu použijeme tvrdý papír, ze kterého nastříháme 221 čtverečků, přičemž každý bude představovat 1 GtC emisí CO2 za rok:

11 ks označíme písmenem A, to budou antropogenní emise 10,9 GtC / rok 90 ks budou emise moří a oceánů 90 GtC / rok, ty označovat nemusíme 120 ks budou emise biosféry 120 GtC / rok, také neoznačíme.

Nyní všechny nasypeme do sklenice a protřepeme. Potom zavřeme oči a vytáhneme z nich 5 ks, které budou představovat roční nárůst CO2 v atmosféře 4,7 až 5,3 GtC / rok. Podle zmíněných vědců by všech 5 mělo mít označení A, protože tento nárůst podle nich způsobili lidé. Pokus několikrát zopakujeme a zjistíme, že mezi 5 vytaženými většinou nebude ani jeden označený A. Protože podíl lidských emisí z celkových je pouze 5 % a 5 % z pěti kusů je 0,25 ks.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Ve stínu koronaviru hynou naše lesy ..... Nemáme moře, nemáme průzračná jezera, nemáme velehory. Měli jsme však nádherné lesy. Nyní je ničí nejenom kůrovec

Už dlouho jsem nenapsal žádný článek. Je to tím, že jako předseda Rozumných připravuji krajské volby a cestuji po celé republice, abych hovořil s každým našim kandidátem osobně. Nepřijímáme totiž na naše kandidátní listiny žádné politické turisty, žádné „osobnosti“, které jste mohli v průběhu let najít jako kandidáty za ODS, pak za ANO, TOP či ČSSD a nyní je zřejmě budete nalézat na billboardech a plakátech za úplně jiné hnutí (mimochodem hnutí je módní název pro stranu, což jako první v roce 2011 použilo ANO a dnes je papouškuje kdekdo).

Máme totiž názor, že pokud se na kandidátních listinách objevují u nových hnutí jména, která byla k nalezení v minulosti v uskupeních, která stojí za „blbou“ náladou a zhnusení občanů z politiky, nemůže se v žádném případě jednat o změnu. Jedná se opět o totéž, jenomže v jiných, byť krásně barevných módních šatech.

Při těchto cestách jsem se seznámil s odborníkem na lesnictví, který mne provezl velkým územím kdysi krásných lesů, dnes vydrancovaných nešetrně hospodařícími akciovými společnostmi.

Základ ke zničení našeho jediného přírodního bohatství dala devadesátá léta, kdy se díky heslu, že všechno zařídí neviditelná ruka trhu, zničil monopol státní firmy Lesy České republiky na veškerou péči, včetně výtěžnosti. (Nemyslím tím na restituci lesů, myslím tím na to, co zůstalo v péči státního podniku Lesy ČR. Soukromí majitelé lesů se chovají k lesům případ od případu. Někteří velice pečlivě, někteří, kteří žijí od svého majetku na stovky kilometrů daleko, bohužel jako k pouhé investici).

Lesy ČR měly veškeré prostředky k tomu, aby zabránily šíření kalamit, včetně té kůrovcové (odborně je onen zabiják lesů nazýván lýkožrout smrkový) . Měly techniku, pily atd. Nemohu zde vše popisovat, ani tomu za jediný den otevírání očí nemohu rozumět.

V rámci neviditelné ruky trhu, se všeho musely Lesy ČR zbavit, a výtěžnost lesů byla outsourcovaná do akciových společností. Takže státní podnik má zodpovědnost a nemá prostředky k tomu, jak lesy sanovat a soukromým akciovým společnostem jde samozřejmě „až v první řadě“ o výdělek a zdraví lesů je jim naprosto podružné.

Mrzí mě, že mladí lidé nemají možnost srovnat stav lesů před třeba dvaceti lety a nyní a domnívají se, že „rezavé“ stromy je něco přirozeného. Lesy jsou plíce země a právě pro naše děti a vnuky je třeba je zachránit.

Samozřejmě, že ke zkáze přispělo sucho posledních pěti let, ale při zachování šetrného zacházení s lesy, se mohlo leccos zachránit.

Nyní jsou lesy plné klestí, které nikdo neodklízí (není z toho kšeft a dotace na odvoz klestu byla před lety zrušena) a brouk si v lesním nepořádku libuje. Některé kmeny jsou určeny ke shnití. Onen, nyní už lesní odborník v důchodu, dříve zodpovědný za velký úsek lesů v jednom z našich nejkrásnějších koutů země, je z toho zoufalý. Myslí si, že lesy jsou nenávratně určeny k zániku.

My si to nemyslíme. Lesy je třeba zachránit! Ale s těmi, kdo za to mohou, to nejde.

Nenechme se ošálit hezkými řečmi těch, jejichž neviditelná ruka trhu téměř zničila to jediné, co naše krásná česká, moravská a slezská zem měla, a co doufáme bude mít i nadále.     (Čtěte na stránkách Petra Hanniga)


Pocitoví bojovníci ..... Žijeme v době křehkých květinek, v době, kdy rozhodující není měřitelná realita, ale jakýsi vnitřní pocit. Pravidla tak mají určovat subjektivní pocity lidí, ne objektivní skutečnost. Je to nebezpečné? Je, a to hodně!  4. 3. 2020 12:20 | Link: http://www.nastvanematky.cz/node/764

Nejtypičtěji změnu přístupu vidíme právě na Istanbulské úmluvě. Její nejkontroverznější část zavádí jako měřítko posuzování pouhý pocit. Je to tak zásadní změna přístupu, že je na místě smlouvu odmítnout, i kdyby nabízela každému jedno zlaté vejce denně. Zavádí pojem pohlaví ne podle biologických znaků, ale podle pocitů. Takže kdokoliv se můžu cítit jako žena a žádat tak o ženské výhody. Už se to děje a není to dobré. Istanbulská úmluva je na tom celá založená - o násilí na ženách jde až na druhém místě.

Málokdo si uvědomuje - a už vůbec si to neuvědomují bojovníci za přijetí kontroverzní úmluvy - jak fatální dopad by měla ratifikace úmluvy na běžný život lidí. S jejím přijetím by se podařilo dostat do našich životů to nesmyslné a naprosto neobjektivní a neměřitelné. Vlastně se tím sami oslabujeme. Děláme ze sebe křehké květinky, které se pod tíhou zlého pohledu zlomí. A to je špatně. Chránit se máme před objektivním násilím, které je reálné. Dal ti někdo facku a zlomil ti čelist? Šup s tebou do vězení. Ale proč máme trestat někoho, kdo dělá lascivní vtipy? Je to jen živná půda pro udávání a likvidaci nepohodlných lidí.

Celý neziskovkářský byznys je založený na pocitech a emocích. Stačí jen když uvidí uprchlíka, který má sice značkové hadry, ale klidně vymáčkne slzu, aby ukázal jak trpí. A už to jede - umělci apelují, profesionální humanisté burcují a neziskovky navyšují rozpočty. Co na tom, že systémově je všechno špatně. Hlavně že se mohou navzájem nad sebou a nad lidmi bez domova (kteří odešli DOBROVOLNĚ a ještě za cestu ZAPLATILI pašerákům) dojímat a hezky u toho vypadat. Celý neziskovkářský byznys chce na základě pocitů a emocí zakazovat, dirigovat, trestat a převychovávat. Dejte jim Istanbulskou úmluvu a budete se divit!

Obrázek, kdy žena s mužskými znaky, kojí dítě, je tak perfektní zkratkou zvrácenosti naší doby. Není to normální, není to přirozené a hlavně - není to zdravé. Kolik hormonů musela ta žena spolykat, aby jí začaly růst vousy! A jak to ovlivnilo její dítě můžeme jen spekulovat. Těžko si představit, že někdo tak zmatený (cítí se jako muž a porodí dítě) vychová dítě k sebevědomí a k pevnosti, která mu pomůže zvládat nástrahy světa. 

Istanbulská úmluva je podvod na lidech, protože násilí na ženách neřeší nijak zásadně. Naopak - oslabuje roli ženy tím, že dává možnost mužům se za ženy vyhlašovat na základě pocitů. Posiluje taky roli pocitů v našich životech a oslabuje tím trestní právo. Je jen fajn, že už tolik států její ratifikaci odmítlo. Není to s námi až tak špatné, opatrně se snažíme bránit, i když by ta obrana mohla být silnější!

Zdroj fota a další informace k Istanbulské úmluvě - ZDE.     (Čtěte na stránkách Naštvané matky)


Mediální hovínka Speciál: Black Lives Matter ..... „Popovich symbolicky nepoklekl,“ informuje veřejnoprávní médium v titulku na své sportovní stránce. Jakýsi Popovich, běloch a trenér v NBA, si sice vzal tričko Black Lives Matter, ale při hymně nepoklekl. Ha! Nedělat něco, co dělají všichni kolem vás, je vždycky nebezpečné. Nemodlit se otčenáš. Nehajlovat. Nevěšet rudou vlaječku do okna. Nedržet hubu. Možná jsem jen divnej, ale když si jako fanoušek basketbalu rozkliknu stránky o basketbalu, chci si tam číst o basketbalu. Kdo vyhrál, kdo kolik nastřílel košů a tak. A ne přitom absolvovat politické školení. A kromě toho, takhle to vždycky začíná. Někdo velice uvědomělý upozorní na někoho nedostatečně uvědomělého. A už se vezete. Dávám Popovichově kariéře měsíc, maximálně dva.

Kritika ano, soudruzi, ale konstruktivní!

To Paul Malignaggi, boxerský televizní expert, je už v další fázi tohoto nám tak dobře známého ozdravného společenského procesu. Ten už padáka dostal. Protože kritizoval rasistický, opakuji rasistický výrok černého boxera na adresu bílých boxerů. Zkuste si schválně představit, že by nějaký běloch řekl, že se nikdy nenechá porazit černochem…. Všichni by se mohli posrat a ten rasista by mohl mluvit o štěstí, kdyby skončil jako pomocná obsluha nádražního hajzlíku. Ale když černoch řekne, že se „nikdy nenechá porazit bělochem,“ bere se to jako chvályhodná rasová hrdost a když to nějaký hrdina podrobí velice mírné kritice, tak dostane jako rasista padáka on. Jestli je tohle budoucnost západní liberální demokracie, tak já o ní nestojím.

Kupujte u Černých cukr, kávu, mouku

„Google umožní označovat firmy a obchody s černošskými majiteli,“ píšou Hovinky. Aby černí mohli nakupovat u černých a tím je podpořili, když jim běloši furt házejí klacky pod nohy. Vida, proč ne. Ale neměli by mít bílí stejnou možnost? A žlutí. A co Židi? Prostě všichni ti, co úplně stejně jako černoši mají pocit, že jim někdo hází klacky pod nohy a chtějí nákupem u svých podpořit svojí menšinu či komunitu. Když je to podle gůglu tak důležité. Protože všichni si přece mají být rovni. A když už někoho označovat, tak všechny. Protože dávat někomu něco, co jiný nedostane jen proto, že nemá správný původ, je učebnicová diskriminace. A Google je přece v čele pelotonu boje s diskriminací. Mimochodem, Němci před lety taky označovali obchody jen jedné menšiny, a nijak zvlášť se to tedy neosvědčilo.

Hemenex s chlebem je rasistický

Slovenský černoch nedostal ve vlaku do Prahy zadarmo housku, pročež všechny přítomné obvinil z rasismu a začal se chovat agresivně. Tohle je esence hnutí Black Lives Matter i obecně současného boje proti rasismu: Dejte nám všechno, co chceme i co máte a zadarmo, jinak řekneme, že jste rasisti a dáme vám do držky. Černocha chytli za prdel a vyhodili z vlaku. Ne proto, že je černoch, ale proto, že se choval jako hovado. Tady to naštěstí ještě jde. V USA už by si to nikdo nedovolil. Tam se můžete klidně chovat jako hovado do alelujá a budou se vám ještě omlouvat. Když jste černý. Natož aby vás po právu chytli za prdel a vyhodili z vlaku.

Já vím, že rozvrácení USA a jejich předělání na socialistický stát bude mít velký dopad na celý svět, ale nemůžu si pomoct. Až to přijde, což bude už brzo, dám si nohy na stůl, otevřu láhev a pobaveně budu sledovat, jak jim chutná vlastní medicínka. Ta, kterou tak dlouho sami nutili jiným.     (Čtěte na stránkách Non serviam)


Alarmující zpráva: „Big Pharma“ nenese odpovědnost za poškození vakcínou COVID-19  ..... Tato zpráva by vás měla přimět k přemýšlení a alarmovat. Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky.

To je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že v klinických testech jsou vynechány důležité klinické studie, aby se vakcína mohla dostat na trh rychleji, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.

„Jde o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost prostě nemůžeme riskovat, pokud vakcína vykazuje nežádoucí účinky během čtyř let,“ řekl Ruud Dobber, manažer společnosti AstraZeneca.

„Ve smlouvách, které jsme podepsali, požadujeme vyloučení odpovědnosti. Pro většinu zemí je přijatelné podstoupit toto riziko na svých bedrech, protože je to v jejich národním zájmu," řekl Dobber.

AstraZeneca je jednou z 25 farmaceutických společností na světě, které testují experimentální léky, které by mohly být použity k boji proti viru. A samozřejmě může společnost AstraZeneca vyrobit stovky milionů dávek s pozitivními výsledky testů, aniž by poškozená strana podnikla právní kroky, dojde-li k vedlejším účinkům.

Úředníci EU řekli agentuře Reuters, že odpovědnost za výrobky je důležitou diskusí, jak získat nové vakcíny od společností Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson co nejdříve.

Výrobci vakcín nechtějí riskovat, ale populace, která bude pravděpodobně povinně očkována riskovat bude. Riziko poškození zdraví je přeneseno na miliony lidí a „zdravotnické úřady“ to schvalují.

Korona není o ochraně zdraví obyvatelstva. Falešná pandemie, zastrašování a povinnost nosit masku nemá za cíl chránit lidi před infekcí, ale tiše upozorňuje na to, aby se přijalo možné škodlivé očkování.

Pro společnost „Big Pharma“ jde o obrovské zisky bez rizika. Podle „boha očkování“  Gatese je na celém světě 7 miliard „zákazníků“. Je to skvělé, podporovatelé vakcíny jsou osvobozeni od jakékoli odpovědnosti a mohou vstřikovat nečistoty.

Chtěl bych vám připomenout, že jedna z největších farmaceutických společností na světě, GlaxoSmithKline, má dlouhou historii soudních sporů o náhradu škody a vysoké pokuty za podvody. V roce 2012 se společnost přiznala k falešné reklamě a cenovým podvodům a americké úřady společnosti udělily pokutu ve výši 3 miliard USD.

Během pandemie prasečí chřipky v letech 2009/10 dostalo na celém světě 31 milionů lidí vakcínu GlaxoSmithKline Pandemrix, ale očkování bylo zrušeno poté, co lékaři zaznamenali prudký nárůst narkolepsie u příjemců, zejména u dětí. Následoval dlouhý seznam soudních sporů o náhradu škody.

Pokud je vakcína proti COVID-19 tak bezpečná, o čemž se dozvíte brzy po zahájení očkování, proč jsou farmaceutické společnosti chráněny státem před nároky na náhradu škody za poškození vakcínouy? Přesně proto, že se očekává poškození vakcínou, končí komentář von Freeman.     (Čtěte na stránkách AC24)


V mracích se čas od času zjevují záhadné obličeje ..... V pravidelných intervalech vzruší čtenáře po celém světě informace, že se na nebi objevilo cosi neobvyklého! V jindy nezajímavých mračnech se zlověstně zubí nebo naopak přívětivě usmívá neznámá tvář. Nikdo však zatím není schopen určit, proč se tak děje a zdali se má jednat o nějaký vzkaz či poselství.

Nejde jen o pouhý vrtoch přírody, kterému připisujeme zbytečně významnou váhu?

Pozdvižení je zpravidla o to větší, čím více se objeví podivných úkazů. A co když je záhadných obličejů hned několik? Počátkem letošního srpna se po celém internetu objevují neuvěřitelné snímky a video.

Amatérský kameraman Denis Farmer pořizuje na dvoře rodinného domu v kanadském městě Grand Falls záznam přesunu tmavě šedých mraků. Hustá mračna valící se oblohou se v jednom okamžiku zformují do tvaru nápadně připomínajícího profil lidské tváře.

Téměř záhy se dá v mracích identifikovat další obličej! Ba co víc, tváře v mraku drží a nerozpadávají se. Po vteřinách se však jejich výraz postupně mění. Kdo jsou oni muži s jasně řezanými rysy? Objevují se názory, že by jeden z nich mohl být Ježíš, anebo naopak Satan!

NA CO NÁS MAJÍ UPOZORNIT?

Velmi známé je například také zjevení ďábelské tváře v dýmu z hořící věže Světového obchodního centra (World Trade Center) po útocích na americký New York 11. září 2001. Formace podobné obličejům nebo bytostem se údajně objevují i ve výronech sopečného popela z aktivních vulkánů.

Kromě tváří se na obloze zjevují i další objekty jako jsou draci, tvorové s křídly nebo lebky. Podle mytologie existují tajemní vzdušní elementálové (bytosti sestávající pouze z jediného elementu nebo živlu, v tomto případě ze vzduchu – pozn.

red.), kteří se zjevují na nebi v podobě mračných formací. Těmto vzdušným elementálům se říká sylfy, a na obloze jsou prý k vidění velmi vzácně a po omezenou dobu. Snaží se nás snad na něco upozornit?

V posledních letech se údajně jejich výskyt rapidně zvyšuje. Může to být jen pouhá náhoda? Odpověď je pravděpodobně ukrytá někde nad naší hlavou!     (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


Americký prezident Donald Trump na tiskovce potvrdil, že Pentagon je přesvědčen, že v Bejrútu byla odpálena bomba! Forenzní analýza video záběrů exploze naznačuje, že ve skladišti ledku byla odpálena termobarická puma! Exploze vyvinula takový žár, že došlo k charakteristickému jevu odpaření molekul vody v atmosféře a zformování páry do klasického cylindru okolo pyroklastického hřibu! Podobný jev vzniká pouze při odpálení termonukleárních a termobarických zbraní! Pentagon se domnívá, že za útokem stojí Izrael, který měl podezření, že skladiště ledku uchovává rakety Hizballáhu! ..... V libanonském hlavním městě Bejrútu došlo včera k obrovskému výbuchu v areálu uskladněného ledku, tedy dusičnanu amonného, který se používá jako průmyslové hnojivo [1]. Skladiště podle informací nemělo příslušná povolení a fungovalo de facto nelegálně v těsné blízkosti rezidenčních čtvrtí. Jenže, tyto informace mainstreamových médií jsou pochopitelně maskírovka na zakrytí brutální operace izraelských tajných služeb.

K dispozici jsou totiž stovky a stovky videí a záznamů z mobilních telefonů, které naprosto nezvratně potvrzují, že v Bejrútu došlo k typické explozi termobarické bomby a ve skladu s ledkem ve skutečnosti byly uskladněny zbraně a rakety Hizballáhu. Celý dnešní den se o tomto mluví na izraelských diskusních webech, že šlo s největší pravděpodobností o práci izraelské vojenské rozvědky Aman, která dlouho varovala, že Hizballáh v těsné blízkosti rezidenčních zón, luxusních hotelů, restaurací, nemocnic a škol ukrývá v obrovském skladu maskovaném za sklad hnojiva zbraně, munici a hlavně rakety íránské provenience.

Termobarický cylindr vytvořený okolo pyroklastického hřibu.

Před 3 týdny, konkrétně 13. července 2020 přinesl [2] izraelský list The Jerusalem Post další ze série článků o zjištění izraelské vojenské rozvědky Aman, že přímo v centru Bejrútu mezi rezidenčními zónami provozuje Hizballáh celkem 28 různých základen, kde skladuje a ukrývá rakety jak místní lokální výroby, tak i hlavně rakety vyrobené v Íránu. List doslova napsal: “V civilních oblastech libanonského hlavního města Bejrútu existuje nejméně 28 raketových odpalovacích stanovišť náležejících Hizballáhu.

Zpráva zjistila, že dosud nezveřejněné instalace soustředěné hlavně v oblastech Bejrútu ovládaných Hizballáhem se vztahují k odpalování, skladování a výrobě raket středního doletu skupiny Fateh 110 / M600 a jsou stejné jako ty, které se týkají projektu přesně naváděných raket Hizballáhu pod označením PGM). Svět musí pochopit a vědět, že tato odpalovací místa jsou umístěna v srdci obytné a městské civilní infrastruktury Bejrútu,” řekl Tal Beeri, vedoucí oddělení výzkumu v ALMA Center, pro Jerusalem Post.

Hizballáh má v Bejrútu minimálně 28 odpalovacích pozic balistických raket namířených proti Izraeli, izraelská vojenská rozvědka Aman to oznámila před 3 týdny. Skladiště ledku ukrývalo rakety, palivo do raket a munici

Výzkumné centrum ALMA Center je financováno izraelskou armádou a tajnými službami. Rakety Hizballáhu používají paliva na bázi nitroglycerinu a tak si stačí domyslet, proč uprostřed Bejrútu, v rezidenční oblasti vedle škol a hotelů, se nachází skladiště dusičnanu amonného, proč je tato lokalita vybrána a jaký to má význam. Hizballáh ví moc dobře, že Izrael si nedovolí provést letecký úder proti skladu Hizballáhu v centru obydlené oblasti v srdci Bejrútu, protože takový úder by vyvolal řev světového společenství, protože by přitom zařvali civilisté, ženy a děti. Právě proto byl obrovský sklad dusičnanu amonného umístěn přímo vedle luxusních resortů, bytových domů, škol a nemocnic. Místní obyvatelstvo nahuštěné okolo skladu bylo rukojmím Hizballáhu proti náletům izraelských stíhaček, případně naváděných raket.

Izraelci objevili v polovině července 28 dalších odpalovacích ramp v centru Bejrútu.

Izraelské tajné služby po zjištění z půlky minulého měsíce, že v Bejrútu je mezi civilní zástavbou ukryto 28 odpalovacích instalací raket Hizballáhu, se podle všeho rozhodly pro radikální řez a úplně zlikvidovat skladiště dusičnanů v centru města, a to i za cenu značných kolaterálních škod. Důležitá jsou svědecká videa, která potvrzují, že ve skladu byly uložený zbraně, munice, protože požár ve skladu probíhal tím způsobem, jako když hoří muniční sklad. Ve videu v úvodu tohoto článku si všimněte záběrů v časech 02:49, 04:00 a především potom v čase 04:36 ve videu, kde je zcela patrné, jak ve skladu vybuchují stovky kusů munice, projektilů, granátů atd.

Docházelo totiž ke stovkám malých výbuchů munice, což je dokonale a zcela zřetelně slyšet na záběrech z mobilních telefonů. Je to typický průvodní znak požáru muničního skladu, kdy explodují náboje do zbraní, vybuchují ruční granáty, RPG granáty a dělostřelecká munice. Během toho požáru stoupá šedý a bílý kouř, typický průvodní znak spáleného střelného prachu z vybuchující munice. Ta obrovská exploze ale přišla z jednoho konkrétního místa a měla naprosto odlišný průběh.      (Čtěte na stránkách AENews)

Na světě se vytvářejí záminky pro osočování a napadání jedněch subjektů druhými. Až se to jednou přeřene a bude vytvořena záminka, díky které přestane lidstvo existovat jako celek.


6.8. 2020     Dnešní Světový den boje za zákaz jaderných zbraní, známý též pod názvem Den Hirošimy, připomíná vražedné testování lidstva a svržením atomové bomby na japonská města Nagasaki a Hirošimu. Při tomto útoku zahynuli přímo či nepřímo statisíce lidí.


Korektní idiocie: Tohle je budoucnost západní demokracie? Rozvrácení USA na obzoru. Označování obchodů jedné menšiny. Černoch s velkým, běloch s malým? Rasistický hemenex a bakalovské výkaly ..... LU LINA popisuje různé epizody boje o lepší zítřky a láskyplné soužití - a chce se mu z toho nevěřícně křičet

„Popovich symbolicky nepoklekl,“ informuje veřejnoprávní médium v titulku na své sportovní stránce. Jakýsi Popovich, běloch a trenér v NBA, si sice vzal tričko Black Lives Matter, ale při hymně nepoklekl. Ha! Nedělat něco, co dělají všichni kolem vás, je vždycky nebezpečné. Nemodlit se otčenáš. Nehajlovat. Nevěšet rudou vlaječku do okna. Nedržet hubu. Možná jsem jen divnej, ale když si jako fanoušek basketbalu rozkliknu stránky o basketbalu, chci si tam číst o basketbalu. Kdo vyhrál, kdo kolik nastřílel košů a tak. A ne přitom absolvovat politické školení. A kromě toho, takhle to vždycky začíná. Někdo velice uvědomělý upozorní na někoho nedostatečně uvědomělého. A už se vezete. Dávám Popovichově kariéře měsíc, maximálně dva.

Kritika ano, soudruzi, ale konstruktivní!

To Paul Malignaggi, boxerský televizní expert, je už v další fázi tohoto nám tak dobře známého ozdravného společenského procesu. Ten už padáka dostal. Protože kritizoval rasistický, opakuji rasistický výrok černého boxera na adresu bílých boxerů. Zkuste si schválně představit, že by nějaký běloch řekl, že se nikdy nenechá porazit černochem…. Všichni by se mohli posrat a ten rasista by mohl mluvit o štěstí, kdyby skončil jako pomocná obsluha nádražního hajzlíku. Ale když černoch řekne, že se „nikdy nenechá porazit bělochem,“ bere se to jako chvályhodná rasová hrdost a když to nějaký hrdina podrobí velice mírné kritice, tak dostane jako rasista padáka on. Jestli je tohle budoucnost západní liberální demokracie, tak já o ní nestojím.

Kupujte u Černých cukr, kávu, mouku ... „Google umožní označovat firmy a obchody s černošskými majiteli,“ píšou Hovinky. Aby černí mohli nakupovat u černých a tím je podpořili, když jim běloši furt házejí klacky pod nohy. Vida, proč ne. Ale neměli by mít bílí stejnou možnost? A žlutí. A co Židi? Prostě všichni ti, co úplně stejně jako černoši mají pocit, že jim někdo hází klacky pod nohy a chtějí nákupem u svých podpořit svojí menšinu či komunitu. Když je to podle gůglu tak důležité. Protože všichni si přece mají být rovni. A když už někoho označovat, tak všechny. Protože dávat někomu něco, co jiný nedostane jen proto, že nemá správný původ, je učebnicová diskriminace. A Google je přece v čele pelotonu boje s diskriminací. Mimochodem, Němci před lety taky označovali obchody jen jedné menšiny, a nijak zvlášť se to tedy neosvědčilo.

Hemenex s chlebem je rasistický ... Slovenský černoch nedostal ve vlaku do Prahy zadarmo housku, pročež všechny přítomné obvinil z rasismu a začal se chovat agresivně. Tohle je esence hnutí Black Lives Matter i obecně současného boje proti rasismu: Dejte nám všechno, co chceme i co máte a zadarmo, jinak řekneme, že jste rasisti a dáme vám do držky. Černocha chytli za prdel a vyhodili z vlaku. Ne proto, že je černoch, ale proto, že se choval jako hovado. Tady to naštěstí ještě jde. V USA už by si to nikdo nedovolil. Tam se můžete klidně chovat jako hovado do alelujá a budou se vám ještě omlouvat. Když jste černý. Natož aby vás po právu chytli za prdel a vyhodili z vlaku.

Já vím, že rozvrácení USA a jejich předělání na socialistický stát bude mít velký dopad na celý svět, ale nemůžu si pomoct. Až to přijde, což bude už brzo, dám si nohy na stůl, otevřu láhev a pobaveně budu sledovat, jak jim chutná vlastní medicínka. Ta, kterou tak dlouho sami nutili jiným.

Černoch s Velkým, běloch s malým ... Černoch s velkým, běloch s malým, rozhodla agentura AP šalamounsky. Písmenem, pochopitelně. „Psát slovo ‚White‘ s velkým písmenem by mohlo legitimizovat názory bělošských rasistů, kteří toto slovo s velkým písmenem používají,“ zdůvodnila toto své rozhodnutí. Aha. Nebude ale psaní „Black“ s velkým písmenem legitimizovat názory černošských rasistů? Nebo ti podle agentury AP neexistují?

Zkouším si představit, jak agentura AP oznamuje, že bude slovo „Běloch“ psát s velkým a slovo „černoch“ s malým písmenem, protože atd… Americký pokus o socialistickou revoluci maskovaný jako boj s rasismem je nebezpečný, ale ochota levicových médií a tamních korporací při ní ještě černobílým marxistům servilně svítit je daleko nebezpečnější. Pokaždé, když levicová média postihne podobný záchvat šílenství si říkám, že víc už to fakt nejde. A oni tu hranici příště vždycky zase překonají.     (Čtěte na stránkách Protiproud)


FIASKO ZPRAVODAJSKÉ STANICE CNN PRIMA NEWS ..... Po grandiózní reklamní kampani a nyní už čtvrt roku vysílání, vykazuje CNN Prima News pouhé 0,37 procenta sledovanosti…

Navíc: „V červnu také spadla sledovanost Hlavních zpráv, které se vysílají jak na CNN Prima News, tak na domovském kanále Prima, ze 600 tisíc diváků na něco málo přes 400 tisíc na relaci. (Echo24.cz)

Zatímco mluvčí stanice to drze prezentuje jako úspěch, experti tahle čísla velice decentně označují za nenaplněná očekávání.

Dost dobře ani nemohu psát o zklamání, neboť ještě před zahájením vysílaní jsem byl hodně skeptický. Nedokázal jsem si dost dobře představit, že novináři uloveni z aktivistického Seznamu. cz, či nikterak osvědčené redaktorky – Fialová, Wolfová, by snad mohly dělat nějakou zvláště dobrou zpravodajskou televizi…

Na zázraky nevěřím!

Dokonce i tahle závěrečná pochvala je taková divná: “Forma daleko předčila obsah, graficky se určitě CNN Prima News nedá nic vytknout.“

P.S.

Pochybuju, že po takovém neslavném začátku lze ještě tuhle zpravodajskou televizi zachránit. Od září tu prý chystají jakési změny. Nevím, možná by ale úplně stačilo do zdejších diskuzí zvát osobnosti, kteří mají co říci a v ČT jsou na indexu.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Výzva policie v Minneapolis: Kriminálníkům se raději poddejte ..... Vedení policie amerického města Minneapolis se k obyvatelům obrátilo s touto výzvou: „Buďte připraveni vzdát se svých mobilních telefonů a peněženek, jestliže je na vás budou lupiči vyžadovat. Nehádejte se s nimi a v klidu se jejich požadavkům poddejte“.

Tuto“preventivní radu“ rozšiřuje minneapoliská policie prostřednictvím místní televizní sítě ABC a  své výzvě dodává, že město čelí zvýšené vlně loupeží všeho druhu, včetně loupeží aut. A to zvláště ve třetím okrsku, což je oblast, ve které byl George Floyd zavražděn policejní hlídkou a kde protestanti vyplenili sídlo policie.

Pollakovu zprávu nám s titulkem: „Demokraté spláchli osobní bezpečnost, zákon a pořádek do záchodové mísy“ poslal P.C.Roberts.     (Čtěte na stránkách Česko aktuálně)


OBRAZ, KTERÉMU BIJE SRDCE. JIŽ TÉMĚŘ 500 LET ..... Zázraky jsou výjimky z pravidel, které si Bůh ponechal, aby mohl občas projevit svou milost… Co nás ale dokáže přesvědčit, že uvěříme pohledu na něco nadpřirozeného? Že vidíme něco, co jiný nevidí? Že slyšíme to, co jiní nemohli slyšet? Že právě nám je předáno to, co právě my máme předat světu. Jak ale vysvětlíme to, co se běžným způsobem ani vědou vysvětlit nedá? Jako třeba v tomto případě. Došlo k němu v Mexiku v Guadeloupe v roce 1531…

Zjevení Panny Marie Guadalupské ... Tehdy, 9. prosince 1531, se Juanovi Diegovi, původním jménem Cuauhtlatohuac, jednomu z prvních pokřtěných Aztéků, na kopci Tepeyac, zjevila Panna Maria. Paní okouzlující krásy. Její oděv svítil jako slunce a paprsky, které z ní vycházely, prosvěcovaly skály a okolí. Mladá žena mu s úsměvem řekla:  ,,Já jsem Neposkvrněná Panna Maria, Matka pravého Boha, přes kterého vše žije, Pána všech věcí, Pána nebe a země!“

Důkaz díky růžím ... Jak ale o tom, co Diego viděl a slyšel, přesvědčit ostatní? Ti uvěřili až poté, co Diego, na žádost biskupa, který potřeboval důkaz, snesl z kopce dolů ve svém kusu oděvu sloužícím jako zástěra či plášť, zvaném tilma,  červené kastilské růže. Na kopci nerostly nikdy před tím téměř žádné rostliny, pouze sem tam tráva, a ještě ke všemu byl prosinec, který je i v Mexiku chladný. Přítomný biskup neměl jinou možnost než uznat, že Diegovi se skutečně zjevila Panna Maria.

Růžemi to ale neskončilo, protože pod nimi se na Diegově tilmě zjevil obraz mladé, hezké dívky. Měla oblečené šaty červené barvy a na nich modrozelený plášť, posetý hvězdami.

Léčivý pramenm ... Na kopci Tepeyac tedy postavili malou kapli, kam ve slavnostním procesí přenesli vzniklý obraz. Zpráva o vzniku obrazu byla napsána v indiánské řeči nahualt, latinským písmem a později, v r. 1649, ji zveřejnili v originále i ve španělském překladu, díky bakaláři Luisi de La Vega. Na místě, kde Panna Maria řekla Diegovi, aby si nasbíral růže, vytryskl pramen léčivé vody, která uzdravuje po vypití nebo koupeli. A ještě i dnes je tato voda čistá a hojná.

Zázračný obraz chrání i sám sebe ... Prvních sto let byl obraz ,,Paní z Guadalupe“ vystaven na hoře jen tak, bez ochrany proti škodlivým vlivům počasí i dotyky rtů, růženců a pamětních předmětů. Podivuhodné bylo, že se obraz nerozpadl, přestože běžná tilma má životnost nanejvýš 20 let. A také obraz sám nijak nevybledl, své barvy si zachoval. Komise sestavená z malířů potvrdila, že je nemožné, aby něco tak dokonalého na tak hrubý materiál namaloval jakýkoliv člověk.

V roce 1921 jakýsi terorista položil na oltář bombu, ukrytou v květinách. Výbuch zničil jiný obraz a částečně také oltář, rozbil všechna okna, ale posvátný obraz zůstal zcela neporušený. V roce 1971 technici čistili stříbrný rám, do kterého je obraz vložen. Nešťastně se jim převrhla lahvička s kyselinou dusičnou a pár kapek potřísnilo obraz, ale přesto se malba nerozleptala. Zůstaly pouze stopy, jakoby od vody, které po krátkém čase zmizely.     (Čtěte na stránkách Záhady života)


Odborník prozradil, jak technologie 5G ovlivňuje lidské zdraví ..... Rozvoj sítí 5G nijak neovlivní zdraví lidí, protože organismus se velmi dobře přizpůsobuje novým podmínkám životního prostředí, takto se přece vyvíjíme, řekl v rozhovoru pro agenturu Prime zdravotnický ředitel servisu SberZdorovje Vladislav Mohamed Ali.

„Existuje takový fenomén, kdy se lidé umístění do cloněného prostoru začínají cítit hůř, než když se nacházejí v elektromagnetickém poli. Myslím si, že to samé se stane také s technologií 5G – za nějakou dobu si na ni prostě zvykneme a předpokládané eventuální změny budou naším organismem nivelizovány,“ soudí odborník.

A kromě toho bychom neměli zapomínat na to, že naše planeta má vlastní elektromagnetické pole, je tady také sluneční radiace a další elektromagnetická pole.

Dříve Sputnik se zeptal několika lékařů o vlivu nejnovějších sítí na lidské zdraví a o spojitosti s epidemií covid-19.

Podle lékařů v současné chvíli důkaz, že záření z 5G komunikačních věží může být škodlivé nebo zvýšit riziko nákazy koronavirem.

Odpůrci komunikace 5G se obávají vlivu nové technologie na životní prostředí a lidské zdraví, včetně skutečnosti, že se pravděpodobně díky tomu může zvýšit riziko infekce koronaviru. Například vandalismus zaměřený proti celulárním věžím 5G byl zaznamenán v Británii, Polsku, Bolívii a dalších zemích.

„Koronavirus nemá s věžemi nic společného, není s nimi spojen. Jsou to všechno fantazie, žádná souvislost,“ řekl akademik RAV Viktor Malejev, poradce ředitele Centrálního výzkumného ústavu epidemiologie Rospotrebnadzoru.

Profesor Nikolaj Žukov, vedoucí mezioborového onkologického oddělení Centra Dmitrije Rogačova, člen představenstva Ruské společnosti klinické onkologie, uvedl, že instalace takových věží je regulována na státní úrovni a před povolením jejich instalace se provádí bezpečnostní expertiza.

Nicméně sledování dlouhodobých výsledků působení záření na lidské zdraví je poměrně obtížné, ale ani ti, kteří nyní tvrdí, že je možné nějaké poškození, nemají žádné důkazy, upřesnil Žukov     (Čtěte na stránkách Sputnik News)


Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek ..... Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate! Světové pedofilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek! Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si "zboží" prohlédnout a dekódovat! Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative! Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedofilnímu ringu!

Jeden z našich čtenářů, který v komentářích informuje o zajímavostech a novinkách, nás upozornil na mohutný skandál a spiknutí, k jehož odhalení došlo před několika týdny na americkém internetu a dopady tohoto odhalení jsou přímým důsledkem procesů QAnon vedoucích k demaskování tzv. washingtonské bažiny. 

Pan Radek nám posunul několik zásadních podkladů a protože nemá čas sepsat článek sám, rozhodl jsem se, že tuto zásadní kauzu rozpracuji sám a seznámím vás s naprostou šokující realitou, která se odehrává hluboko v králičí noře amerického Deep State.

Skandál pouze ukazuje, že kauza Pizza Gate před 4 lety, o které jsme psali zde, byla jen slabým čajíkem, který odhaloval jen trochu a dával tušit pouze mohutný rozsah spiknutí světových elit sdružených okolo Kabaly a rituálů zneužívání, znásilňování a dokonce i krevního obětování unesených a zmizelých dětí různého věku, od kojenců až po teenagery.

Před měsícem se na internetu rozhořela "konspirační teorie" ohledně nábytkářské a home stylové firmy Wayfair, kterou odstartoval 14. června příspěvek na internetové platformě Reddit, který tam vložila uživatelka vystupující pod nickem PrincessPeach1987 a upozornila uživatele Redditu na divnou věc. 

Její postřeh se týkal úložných skříní prodávaných firmou WFX Utility za astronomické a naprosto přemrštěné ceny v rozmezí 12 700 - 14 500$. 

Tyto skříně jako položky mají navíc bizarní rozlišovací jména jako "Neriah" a "Yaritza, což není zrovna obvyklé pro pojmenování průmyslových skříní v USA.

Webový portál na prodej nábytku nabízel šatní skříně za cenu osobního automobilu pojmenované po zmizelých amerických dětech v pátrací databázi Amber Alert

Uživatelka, která příspěvek vložila, sdělila, že je zapojena do organizace, která pomáhá obětem obchodování s lidmi, a že v tom vidí možné skryté obchodováni s dětmi. 

Ve stejném vlákně redditor s nickem Forsaken-Clock napsal, že položky nahlásil horké lince pro obchodování s lidmi, a že případ byl údajně otevřen. 

Přibližně šest hodin po zveřejnění příspěvků na Redditu byly všechny zveřejněné položky na Wayfair online obchodě odstraněny, i když na tyto stránky bylo stále možné vstoupit prostřednictvím mezipaměti Googlu, tzv. Google Cache.

Předražené skříně, ale momentálně na slevě!  Wayfair to omluvil chybou softwaru, ale povšimněte si názvů těchto skříní.

Tato konspirace se rychle virálně rozšířila a byla sdílena na Twitteru, Instagramu a YouTube. 

Celá tato kauza "Wayfair Gate" byla odstartována kvůli tomu, že uživatel, který hledal úložné skříně nejprve podle ceny, narazil na neuvěřitelné přemrštěné ceny. 

Řekněte sami, koupili byste si skříňku z plechu a dřevotřísky do bytu za cenu auta nižší střední třídy zhruba okolo 320 000 korun? 

Samozřejmě, že to bylo divné.      (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


Jan Hnízdil: Covid - fobia  ..... Paní Haně je necelých čtyřicet a nikdy vážněji nestonala. Letos v březnu jako když utne. Sevření krku, dechová tíseň, bolesti hlavy, zad, rukou, únava, mdloby, nespavost.

Záchranka ji převezla do fakultní nemocnice, postupně ji vyšetřil praktik, krčař, kardiolog. Objektivní příčinu potíží nikdo nenašel. Lexaurin ulevil jen na chvíli, antidepresivum Trittico netolerovala. Přes Skype sama kontaktovala psycholožku. Když vstoupila do ordinace, bylo z ní cítit obrovské napětí. Diagnóza se sama nabízela - úzkostná ataka. Podobných pacientů lavinovitě přibývá. Jejich obtíže mají společného jmenovatele. Navrhuji, aby byla do mezinárodní klasifikace nemocí zařazená nová diagnostická jednotka: DG 2020: Covid - fobia, syndrom koronavirové paniky. Toto je autentický příběh paní Hany:

„Jak COVID19 obrátil můj život naruby

Začalo to nevinně v půlce března. Bolelo mě v krku, asi jako když začíná angína. Po několika dnech bolest nepřestávala, tak jsem se vydala na ORL. Nález v krku nějaký byl, ale test na streptokoka byl negativní, lékařka mi antibiotika nenasadila, doporučila konzervativní léčbu. V té době už začínala panika ohledně COVIDu. Zavíraly se obchody, firmy, marně se sháněly ochranné pomůcky. Já jsem byla v pohodě, s lékařkou jsme o tom dokonce žertovaly.

Pečlivě jsem sledovala zprávy, abych věděla, jak se situace vyvíjí, zda mohu jet do práce atp. To jsem neměla dělat. Čtyřiadvacátého března odpoledne musela dcera zavolat partnerovi, aby se hned vrátil z práce, že je mamince strašně zle a nemůže dýchat. Měla jsem pocit, že se se udusím, na hrudi jsem měla nesnesitelný tlak, bylo mi mdlo. Vyděšená dcera se mnou čekala v posteli, než dorazí partner, střídavě se starala o mě a čtyřletého bratra. Partner zavolal sanitku, záchranáři mě v sanitce vyšetřili a odvezli na interní kliniku fakultní nemocnice.     (Čtěte na stránkách AC24)


Dříve slavná Karlova univerzita opět partnerem Prague pride. Co bude příště? ..... Když 7. dubna 1348 zakládal česká král Karel IV. pražskou univerzitu, tak jeho cílem mělo být vytvoření centra české (a tehdy i dočasně německé) vzdělanosti. Po mnohá staletí byla Karlova univerzita pokládána za prestižní studijní ústav a jeho učebnami prošla hezká řádka známých českých vědců, pedagogů, vynálezců a odborníků.

Dnes by se asi Karel IV. divil. Z velké části univerzity (bohužel nejenom všechny humanitní fakulty, ale i řada dalších) stalo centrum pavědeckých “studií” a neomarxistické propagandy. Namátkou stačí vyjmenovat genderová studia, sociologie, politologie atd.

Korunu tomu nasadila Fakulta sociálních věd UK. Ta se stala “hrdým partnerem” letošního ročníku Prague pride (FSV UK podpořila Prague pride již loni. poznámka redakce). To opravdu chce být dříve slavná Karlova univerzita ve společnosti pochybných spolků “dva tátové”, “lesbotoc”, “logos”, “in iustitia”, nebo “queer geography”?! Co si od toho vedení této podivné fakulty slibuje? Nebo má někdo z akademických funkcionářů na podpoře LGBT agendy osobní zájem jako třeba vedení MHMP? Co bude následovat příště? Divoké LGBT orgie na přednáškách a seminářích? Přijímání studentů podle genderových kriteriích? Otevřená podpora pedofilii?

O skutečné vzdělání (s výjimkou doufám lékařských fakult, MATFYZ, atd) již asi na této instituci dávno bohužel nejde. Univerzity se staly opěrnými body neomarxistického rozvracení české společnosti a národa. To vše za peníze daňového poplatníka. Přitom univerzity mají být primárně apolitické, jenže každý , kdo tuhle myšlenku vysloví nahlas, je okamžitě označen za “neonacistu, fašistu, antisemitu a rasistu”. Hlásání neomarxistických zvráceností je dokonce vydáváno za “akademickou nezávislost”.

Podíval jsem se na servery prorodinných spolků. Ani na jednom UK nefiguruje jako partner. Je pak ale otázkou proč by jí měl běžný heterosexuál podobné ústavy platit a život tu bandu deviantů a neomarxistických bláznů, kteří se nazývají “akademiky” na FF, FSV, FHS atd.?!     (Čtěte na stránkách Česká věc)

Co bude příště? Děti se ve školách začnou učit, že Karel IV. byl černoch.


KLÍČ KE ZDOLÁNÍ COVIDU-19 UŽ EXISTUJE JE JEN TŘEBA JEJ POUŽÍT ..... Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Pochopitelně, hovořím o léčbě Covidu-19 hydroxychlorochinem. Jestliže je tento laciný a ústy přijímaný lék podáván v nejčasnějším stádiu nemoci, tzn. ještě předtím, než virus získá potřebný čas ke svému už nekontrolovanému zmnohonásobení, je jeho prokazatelný efekt vysoce účinný. A to zvláště tehdy, je-li podáván v kombinaci s antibiotiky azithromycinem nebo doxycyclinem a výživovým doplňkem zinkem.

Lékaře, kteří navzdory rozšířenému skepticizmu vůči léčbě hydrochlorinem jej i nadále svým pacientům předepisují, je možno bez nadsázky nazvat hrdiny. Činí totiž to, co jim věda napověděla že mají činit, chtějí-li svým pacientům skutečně pomoci. A to i za cenu velkého osobního rizika. Sám znám dva lékaře, kteří popsanou medikací zachránili životy stovkám pacientů, ale nyní, aby uchránili svá lékařská oprávnění a reputace, svádějí tvrdý boj se státními lékařskými radami.

Jak hydroxychlorochin na nemocné Covidem-19 zabírá, jsme už viděli na stovkách příkladů. V severobrazilském státě Pará např. podléhali lidé Covidu-19 v exponenciálních počtech. Ale 6. dubna síť veřejných nemocnic nakoupila 75 000 dávek azithromycinu a 90 000 dávek hydroxychlorochinu a v několika dalších týdnech je začala onemocnělým osobám podávat. I když se nemoc nepodařilo zcela vymýtit, začal už 22. května počet smrtelných případů klesat a nyní činí jen osminu počtu původního.

Přesně opačný experiment (samozřejmě nezamýšlený), proběhl ve Švýcarsku. 27. května zakázala švýcarská národní vláda používat hydroxychlorochin pro léčení Covidem-19 onemocnělých ambulantních pacientů. Poté, a to kolem 10. června, se u těchto pacientů počet úmrtí na koronavirus zvýšil čtyřnásobně a stále dále rostl, takže 11. června švýcarská vláda zákaz používat hydroxychlorochin zase odvolala. A už 23. června počet zemřelých klesl tam, kde byl před 10. červnem.

Obě tyto dvě epizody dokazují, že kombinace hydroxychlorochinu spolu se shora uvedenými látkami snižuje smrtnost onemocnělých a měla by proto být přijata jako standartní péče pro všechny vysoce rizikové pacienty.

Proč je ostatně na na hydroxychlorochin pohlíženo s takovým pohrdáním?

Za prvé se jeho používání zpolitizovalo. Pohlíží se na něj jako na jakýsi ukazatel politické identity. Trump jej podporuje a proto jde o lék špatný. Jenže lék se musí posuzovat jen a jen z hlediska vědy. Když lékaři završují své studium, slibují přece, že zdraví a životy jejich pacientů budou jejich zájmem prvním a jediným.

Za druhé nebyl lék vždy správně užíván. Hydroxychlorochin zaznamenává největší úspěch, když je podáván včas a u vysoce rizkových pacientů. A méně úspěšný je, je-li podán v pozdějším stadiu nemoci. Kombinace hydroxychlorochinu s dalšími látkami by měl být vysoce rizikovým pacientům podán okamžitě po klinickém podezření, že Covid-19 mají v těle, a nikoli tedy až po zjištění výsledku testů.

Za třetí jsou zde obavy, že lék představuje riziko srdeční arytmie, zláště je-li podáván společně s azithromycinem. Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), opírá toto své obvinění o početné případy srdeční arytmie, připisované používání hydroxychlorochinu, ale zapomíná uvést, že do této své statistiky zahrnuje i miliony pacientů používajících hydroxychlorochin už dlouhá léta a to i pro docela jiné nemoci např. lupus nebo revmatická artritída, než je nová nemoc z Covidu-19. Avšak i kdyby byl seznam FDA takto postižených osob ještě desetkrát vyšší než je, byl by miniciunózní ve srovnání s počtem lidí, kteří právě dnes umírají proto, že se jim nedostává toho druhu léčby, kterou by dostat měli. Což je fakt potvrzený studií Oxfordské univerzity, která uvádí, že z 320 000 starších pacientů, kterým byl podáván jak hydroxychlorochin, , tak azithromycin, zemřelo na srdeční arytmií jen devět z jednoho statisíce takto léčených lidí.

V budoucnu, jak věřím, bude současné chorobné přehlížení hydroxychlorochinu předmětem studia sociologů. A to jako klasický příklad toho, jak mimovědecké faktory převálcovaly nepřesvědčivější důkazy medicíny.     (Čtěte na stránkách Vox Populi)


Proč chladit celou místnost, když stačí tričko? Chladicí tkanina z polyuretanu má pomoci překonat horké dny .....Úmorná letní horka způsobují řadě lidí nejrůznější zdravotní problémy a běžící klimatizace zvyšují odběr elektrické energie a citelně prodražují účty za elektřinu. Odborníci z Americké chemické společnosti (American Chemical Society) jsou přesvědčeni, že našli lepší a především levnější cestu. Spočívá v myšlence, že ochlazení těla člověka je mnohem efektivnější než chlazení celé místnosti nebo budovy.

V tomto směru se nejedná o novinku – v minulosti byl několikrát prováděn výzkum oděvů, které pomáhají udržovat tělo v chladu. Ty však měly řadu nevýhod v podobě vysoké spotřeby elektřiny, složitého designu, nákladných a komplikovaných výrobních metod. Nová chladicí tkanina má účinně přenášet teplo z těla, zároveň je prodyšná a odpuzuje vodu. Další výhodou je jednoduchý výrobní proces.

Chladicí tkanina ... Chladicí materiál je vyráběn pomocí elektrostatického zvlákňování polymerního polyuretanu. Jedná se o vodu odpuzující verzi polymeru známého jako fluorovaný polyuretan s tepelně vodivou výplní vyrobenou z nano vrstev nitridu boritého.

Výsledné membrány dokážou z vnějšku odpuzovat vodu, ale mají dostatečně velké póry na to, aby umožnily odpařování potu z kůže a cirkulaci vzduchu. Nano vrstvy nitridu boritého odvádějí teplo z těla směrem ven, čímž dochází k jeho ochlazování.

Vědci při testování zjistili, že odvádění tepla probíhá mnohem účinněji než u mnoha jiných konvenčních tkanin. Tento materiál by mohl být rovněž použit pro zachytávání sluneční energie, odsolování mořské vody a pro řízení teploty elektronických zařízení.     (Čtěte na stránkách VTM)


5.8. 2020     Pátého srpna 1716 v průběhu osmansko-habsburské války císařská armáda v čele s princem Evženem Savojským porazila osmanské vojsko v bitvě u Petrovaradína.

Jo, tehdy se Evropa ještě mohamedánům bránila a úspěšně ubránila. Co se to s ní ale stalo, že dnes páchá plánovitou sebevraždu?


Vyvrcholení absurdity v umění: tisíce dolarů doslova za nic ..... V moderní liberální kultuře jsme si už zvykli na všelijaké nesmyslné absurdity, které se tváří jako vážné umění. Toto zde však ještě nebylo. Američané prodávají díla, které fyzicky neexistují. (Foto: Facebook)

    loading...

V moderní liberální kultuře jsme si už zvykli na všelijaké nesmyslné absurdity, které se tváří jako vážné umění. Toto zde však ještě nebylo. Američané prodávají díla, které fyzicky neexistují.

V New Yorku existuje muzeum neviditelného umění MONA. Ukazuje různé neviditelné umělecká díla, které si máte jen představovat na základě popisů přímo od umělce. Některé neviditelné obrazy a sochy se prodaly za tisíce dolarů.

Například mediální producentka Aimee Davidson zaplatila 10 000 dolarů za obrázek, který nikdy neuvidí. Dílo se jmenuje "Čerstvý vzduch", jeho autorem je James Franco.

Muzeum má oficiální stránku s videem, které se snaží přesvědčit publikum, že některé umělecká díla jsou natolik geniální, že mají právo nezhmotnil se ve fyzickém světě a jsou hodné existovat pouze v představách umělce a diváka.      (Čtěte na stránkách AC24)

Ovšem pozor - český autor Ervín Hrych píše již v roce 1966 ve své knize Krhutská kronika něco, z čehož vyplývá, že Američané prachsprostě parazitují na cizím nápadu !!!

..... Jak by se mohli tito zaostávající sousedé Krhútů vyznat ve velkém množství směrů krhútského malířství, z nichž největším výdobytkem byl tehdy takzvaný "fantazismus", který spočíval v tom, že si lidé draho kupovali a doma rozvěšovali zarámovaná čistá plátna, a podle svého  gusta si  libovolně představovali,  co by na nich  mohlo  být namalováno.  Tento směr,  ke kterému   pomalu  spěje  teprve  dnešní moderní doba, pokládali Češi za projev   naprosté   degenerace a dekadence, ačkoliv v něm bylo více zdravého než čehokoliv: rozplameňoval fantazii; a dokonce byl signalizován případ, že jeden se k smrti zamiloval do aktu dívky, který si představoval namalovaný na svém kusu čistého, vkusně zarámovaného plátna, a spáchal sebevraždu.

POZNÁMKA: Tento obraz se pak stal nejdražším obrazem té doby:byl vydražen za 12.000 střibuchů rzivých (tj. částka, za kterou by se postavily nové Budějovice). Znamenitě ztvárnil tuto příhodu krhútský romanopisec Německo-židovského původu Franta Havránek ve svém vizionářském díle "Zarámovaná smrt".


„...Jménem ekologů na celém světě bych se chtěl oficiálně a veřejně omluvit za strach, jaký jsme šířili posledních třicet let o změně klimatu." ..... Na sklonku těžkého a nepěkného léta 2020 tu máme i dobré zprávy. Praxe nám ukazuje, že jeden úžasný lidský orgán nepodléhá atrofii ani hlubokým mutacím vyvolaným "sanitární krizí". Kde se přesně nachází a jak se mu dostat na kobylku, aby bylo možné ho zmanipulovat a modifikovat na potřebné parametry, věda stále neví. Což je naše šance. Onen orgán se nazývá - lidské svědomí. A díky tomuto orgánu se nám čas od času podaří zjistit pravdu o určitých zajímavých a široce rozšířených teoriích vyvolávajících dalekosáhlé následky.

Uveďme příklad: Žil mezi námi člověk a pracoval v souladu s pravidly danými výší jeho platu. Ten člověk přinášel lidem nesmysly, veřejně šířil záměrné lži a za to získával solidní reputaci a mnohé životní požitky. A pak najednou - řach! - hnulo se v něm svědomí. Tu uchopil a popsal všechno tak, jaké to je a jaké to bylo. 

Tím samozřejmě sešel z cesty a navždy ztratil potřásající ruce svých chlebodárců.  A ti o jeho přiznání suše zpravili veřejnost tam, kde nemohli nezpravit, a okamžitě se k němu otočili zády. 

Kdo o jeho případu četl a slyšel - s pánembohem.  Zbytek neví nic, protože ani jedno velké a halasné médium o něm mluvit nebude. 

Takže si vše připomeňme a zapamatujme, protože se nám to může jednou hodit.

Výjimečný insider ... Jmenuje se Michael Schellenberger. 

Je známý ekolog, a nejen ekolog, ale také ikonická postava v klimatologii, aktivista nejvyšší úrovně, odborník na energetiku a člen vládní skupiny expertů na změny klimatu (GIEC), zakladatel několika neziskových organizací a tvůrce bestsellerů. 

Dlouho byl vítán na nejvýznamnějších ekologických fórech, podílel se na tvorbě nových environmentálních programů s obnovitelnými zdroji energie, které ještě za Obamy určovaly celou americkou ekologickou politiku.

Vystupoval, pořádal mítinky, vyzýval, vydával prohlášení a podporoval sobě podobné.

A pak najednou prozřel a vzhledem ke svému postavení pronesl řadu naprosto nemyslitelných výroků, které i v krátkém přehledu a umírněném překladu znějí jedovatě, avšak výstižně:

"Zelená propaganda" nemá nic společného se skutečnými klimatickými problémy na planetě; lhali jsme vám mnoho let a nadále vás zastrašujeme nesmyslnými hororovými příběhy, které nejsou podloženy žádnými skutečnými vědeckými daty; Gréta Thunbergová je negramotná blbka, stejně jako jí podobní užiteční idioti, a všichni, kdo z nich dělají význačné aktivisty, jsou nestydatí kariéristi, kteří staví politiku na falešných klimatických senzacích; lidstvo by se nemělo vzdávat využívání jaderné energie a vkládat přehnané naděje do takzvaných obnovitelných zdrojů, které ji nikdy nemohou nahradit; a řada dalších prohlášení podobného druhu značně změkčených cenzurou.

Michael Schellenberger tím samozřejmě nevyjevil nic nového. 

Všichni, kdo se alespoň trochu seriózně zajímají o klimatické a ekologické otázky, to věděli od samého počátku, a proto je to nepřekvapilo.     (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


Vědci objevili nečekaný užitek jednoho šálku kávy denně ..... Tento nápoj má příznivý vliv na organismus, píše turecký časopis Sabah. O užitečnosti kávy pro lidský organismus promluvili místní experti. Sdělili, že spálit určité množství tuku dokáže pouhý jeden šálek tohoto nápoje.

52 % lidí...

Když lidé začali používat kávovary, což je mnohem praktičtější, spotřeba kávy se v posledních letech zvýšila. 52 % obyvatel Turecka si dá denně jeden nebo dva šálky turecké kávy. Na druhém místě je instantní káva, na třetím filtrovaná.

Jaký má káva užitek pro náš organismus? ... Obyčejně konzumujeme kávu, abychom zahnali spánek, když nám začíná den, anebo abychom se povzbudili přes den. Tonizující účinek kofeinu má v našem životě velký význam. Čím je ale káva užitečná pro organismus?

Jeden šálek kávy denně ... Podle názoru expertů zaktivizuje jeden šálek kávy denně hnědé tuky. Na rozdíl od bílých tuků, kvůli kterým přibíráme na váze, přispívají hnědé tuky ke spalování cukru a tuků obsažených v potravinách a také produkují teplo. Zatímco bílé tuky vznikají, když získáme energii více, než používá náš organismus.

Pomáhá v ochraně před cukrovkou druhého typu ... Experti tvrdí, že když se zaktivizuje hnědý tuk, kontroluje organismus lépe hladinu cukru v krvi. Vyvážení hladiny glukózy v krvi tak pomůže ochránit lidi před cukrovkou druhého typu. Navíc šálek kávy sníží, zvlášť přes den, riziko vzniku Alzheimerovy choroby.

Může vyvolat podráždění ... Přes veškerou užitečnost kávy musíme dávat pozor na její množství. Velká spotřeba kofeinu může vést k závislosti. Když je organismus zvyklý na velké dávky, může pak jejich snížení vyvolat podráždění a pocit únavy. Káva může být rovněž příčinou vysokého krevního tlaku, zvlášť u lidí středního a staršího věku, což zvyšuje riziko vzniku srdečních chorob.     (Čtěte na stránkách Sputnik News)


Petr Hampl: Podaří se zabránit schválení istanbulské úmluvy? ..... Tento dokument přestavuje bezprecedentní útok na občanské svobody. Míří přímo na nejcitlivější prvky lidské psychiky, sexuality a pohlavní identity. Ani nacisté či komunisté ve svém nejbrutálnějším období nezašli tak daleko. Z postupu, který zastánci ratifikace zvolili, je zřejmé, že si byli dobře vědomi, že narazí na odpor veřejnosti, nejsou schopni obstát v otevřené diskuzi a musí se spoléhat na zatajování, lhaní a manipulaci. píše Petr Hampl v komentáři pro Prvnizpravy.cz.
Z programu vlády byla Istanbulská úmluva nakonec stažena. Ale všichni, kdo se o záležitost trochu zajímají, vědí, že je to vítězství jenom dočasné. Že budou následovat další pokusy o její prosazení.
Nabízí se tedy logická otázka. Bude Istanbul schválen nebo nebude?
Při hledání odpovědi musíme vzít v úvahu, že nejde pouze o jeden konkrétní dokument. Ty stejné ničemnosti se dají prosadit pod jiným názvem, případně mohou být rozděleny do řady menších kroků. Vedle toho budou probíhat přímo pokusy o zavedení Istanbulské úmluvy (v případě schválení by byla nadřízena zákonům ĆR).
Bude přitom platit stejné pravidlo. Byrokratické aparáty zpravidla vítězí nad lidovými hnutími. 
Lid je silnější než byrokracie ve chvílích vzepětí. Může být svolána obrovská demonstrace, zorganizována podpisová akce, vláda může být zaplavena dopisy, mohou se formovat celá masová hnutí. Ale to vše je časově omezené. Lidé se unaví, potřebují se vrátit ke své práci, zase řešit záležitosti svých rodin, vydělávat na složenky… zkrátka mají spoustu jiných starostí. Konec konců z i politické sféry přichází příliš mnoho věcí, kterým je třeba bránit. Stačí připomenout, že ve stejnou dobu běží pokus o jednorázové zaplavení českých zemí muslimskými kolonisty a pokus o odzbrojení místního obyvatelstva.
Petr Hampl: Proč USA nemají vazaly? A proč je nikdy nebudou mít?
Oproti tomu byrokratický aparát se neunaví. Úředníci přicházejí každý den znovu do práce a pokoušejí se o ty stejné věci.  Mají neomezeně času a neomezeně finančních prostředků. Totéž platí o politických neziskovkách.
Dříve či později tedy převáží byrokracie, Istanbul bude přijat, a poslední zbytky občanských svobod zlikvidovány. Rodiče budou vychovávat děti s tím, že pokud dají klukovi plastovou pistolku nebo mu budou pouštět westerny, riskují odebrání dítěte, případně uvěznění (Istanbulská úmluva v této souvislosti výslovně zmiňuje „nepodmíněné tresty.“ Rodiče se budou muset smířit i s tím, že aktivisté budou jejich děti manipulovat a přemlouvat ke kastraci.  Rodiče nebudou mít právo o tom se svými dětmi dokonce ani mluvit. To vše z Istanbulské úmluvy vyplývá. V první fázi by asi nebyla aplikována všechna pravidla, ale dříve či později by došlo na úplné naplnění požadavků úmluvy. Istanbul by byl nadřazen českým zákonům.
Odpověď tedy zní: Istanbulská úmluva zavedena bude, pokud se nepodaří rozehnat současnou Radu vlády pro rovnost žen a mužů, co je těleso ovládané těmi nejzběsilejšími extrémisty, jaké lze  v současném genderovém feminismu najít. A pokud nebudou rozpuštěny obdobné akční skupiny působící na ministerstvu práce a sociálních věcí a na ministerstvu spravedlnosti. A pokud nebude odvolána vládní zmocněnkyně pro lidská práva paní Válková (ano, je to ta stejná osoba, která je známa svým pochvalným výrokem o zacházení s obyvateli v době nacistického protektorátu).     (Čtěte na stránkách První zprávy)


TOTÁLNÍ IDIOCIE AMERICKÉ CNN – NAMÍSTO SLOVA “ŽENA” ŘÍKAJÍ “JEDINEC S DĚLOŽNÍM ČÍPKEM” ..... Politická korektnost zakázala současným progresivistům mnoho jinak zcela běžných slov. Vzhledem k tomu, že dnes již máme údajně kolem stovky pohlaví (výčet některých z nich můžete najít v tomto mém starším článku)  je v jistých liberálních kruzích přísně zapovězeno používat slova “muž” nebo “žena”, aby se náhodou neurazilo i jiné pohlaví. Nedávno to byla dokonce OSN, kdo zveřejnil celý seznam slov, která by se již neměla používat.

Americká CNN měla před pár dny na programu pořad, ve kterém hovořili o testování na rakovinu děložního čípku. Aby tedy dodrželi politicky korektní mluvu, nařízenou už dříve OSN, použili místo výrazu “žena” výraz “jedinec s děložním čípkem”. Protože dělohu přece nemusí mít jen žena, že? Co kdyby se pak třeba urazilo některé ze 100 dalších pohlaví s tím, že má dělohu také, ale necítí se jako žena??

genderově neutrální výrazy, které OSN doporučuje používat namísto dříve běžných

Jak vidíte výše, tak v seznamu zakázaných výrazů sice slovo “žena” (woman) není, ale CNN zcela zřejmě patří k těm, kdo tvrdí, že nemenstruují jen ženy. Tedy stejně tak dělohu zřejmě nemají dle CNN jen ženy. Nebo je možné také to, že jedinec který má dělohu a dnes se cítí jako žena, se bude zítra cítit jako 50. pohlaví a pozítří jako 35. pohlaví. To je pak tzv. “fluidní jedinec”,  cítící se každý den jinak.

Dříve pro podobné případy jistě existovala nějaká psychiatrická diagnóza a zřejmě i skončili v některém příslušném specializovaném zařízení. Dnes jsou tito jedinci považováni za zcela normální a dokonce se jim podřizují už po staletí zavedené jazykové zvyklosti. Ještě zbývá podle toho upravit i kategorie ve sportu, přidat další veřejná WC či třeba šatny u sportovišť.

Pak se nebude cítit diskriminováno ani těch 100 pohlaví, jen bude zapotřebí pro příslušná zařízení mnohem větší podlahová plocha daných budov. Že by nová výzva pro pokrokové architekty?? 

PS:  A jak dlouho myslíte, že by trvala taková Olympiáda za účasti všech možných pohlaví???     (Čtěte na stránkách Vox Populi)

Fluidní jedinec? Tak to je ale novinka ... jeden den se cítí jako debil, další den jako blbeček a ve středu jako imbecil ...


Elon Musk: Pyramidy postavili mimozemšťané. Zahi Hawass vzteky zuří! ..... Elon Musk je znám tím, že čas od času vydá na svém Twitteru různá kontroverzní prohlášení. Před dvěma dny šokoval mainstream: „Mimozemšťané nejspíše postavili pyramidy.“

Tato zpráva vyvolala velký rozruch. Celkem na ni reagovalo více jak 99 tisíc komentářů. Mezi nimi i Egyptská ministryně pro mezinárodní spolupráci: „Sleduji vaši práci s velkým obdivem. Zvu vás & Space X, abyste prozkoumali texty o tom, jak byly pyramidy postaveny a také abyste se podíval na hrobky stavitelů pyramid. Pane Musk, čekáme na vás.“

Naproti vstřícné reakce ministryně se opět projevil nekorunovaný faraon (říká se o něm, že sám sebe považuje za reinkarnaci faraona) bývalý generální tajemník Zahi Hawass, který opět naprosto cholericky označil prohlášení Elona Muska za neskutečnou hovadinu, protože: „Našel jsem hrobky stavitelů pyramid, takže celý svět se může přesvědčit, že to byli Egypťané a žádní otroci.“, napsal pro EgyptToday.

Zahi Hawass je znám svým konzervativním přístupem a afektovaným jednáním, pokud jde zkoumání egyptské historie způsobem, který by vybočoval ze zavedené doktríny. Několikrát byl na ostří nože s lidmi jako Erich von Däniken, John Anthony West, profesor geologie Robert Schoch, Robert Bauval a Graham Hancock. Poslední jmenovaný se s Hawassem pokusil v roce 2015 přeci jen vést věcnou diskusi. Celá akce skončila fiaskem. Zahi Hawass osvědčil svůj postoj člověka, který nechce nic slyšet, neboť to co on řekne platí za všech okolností, i kdyby to byla sebevětší lež.

Zahi Hawass má velmi kontroverzní minulost spojenou s jednoznačným lhaním, intrikami, zastíráním a (ne)vědeckými podvody, které měli vždy jediný cíl. Zabránit, aby pravda o historii Egypta – skutečné historii – vyšla najevo. Tématu se věnujeme v několikadílném seriálu.

Elon Musk se pokusil své výroky zjemnit, nicméně pozorný čtenář najde v Muskovo komentářích odkaz na práci Williama Flinderse Petrieho (1853-1942), který ortodoxním egyptologům též zatápěl prohlášeními, že staří egypťané museli disponovat technologiemi přesahující možnosti naší doby. Jeho archeologické nálezy na to ostatně poukazují. Na jeho práci navázal například strojní inženýr Christopher Dunn ve své knize Ztracené technologie stavitelů pyramid      (Čtěte na stránkách Sueneé Universe)


Spálení duhové vlajky a “pohrdání” LGBT komunitou je dle státního zastupitelství trestný čin. Je ze zákona další vyvolená menšina nadřazená Čechům? ..... Byla to divná doba mezi léty 1990-2000. Každý si mohl kritizovat koho chtěl, říkat co chtěl, psát co chtěl a jednotlivcům myšlení dokonce nikdo nezkoumal. Přesto k žádným excesům vůči menšinám ze strany většinové společnosti nedocházelo. První vlaštovka se sice objevila v roce 1994 v procesu proti Týdeníku Politika, kde jistý J. Tomáš byl za ostrou kritiku sionismu a Židů odsouzen k podmíněnému trestu.

To nehodlali organizátoři sametového převratu a jejich místní loutky tak nechat. Bylo potřeba vyvolené menšiny zařadit do kategorie nedotknutelných i z pohledu práva. V roce 2000 se toho chopila Topolánkovská ODS, respektive poslanci J. Payne a M. Benda, a světlo světa spatřil neslavně proslulé § 260 a § 261 trestního zákona (v tehdejším číslování), tzv. „zpochybňování holocaustu”. Tehdejší socialistická vláda M. Zemana ho sice nepodpořila, ale sněmovna pod vedením ODS si prosadila svou. Tím se Češi dostali ve vlastní zemi poprvé od roku 1945 do právně podřadného postavení vůči nějaké “vyvolené” menšině – Židům. Potom již nic nebránilo instalaci dalších zákonů omezující svobodu slova a protičeská totalita “pravdy a lásky” byla na světě. Aby třeba nebylo Židům nepříjemné takto osamoceně vyčnívat a strhávat všechnu pozornost, hodí se mít v trestním zákoně také paragrafy k výrobě dalších “utlačovaných” menšin:

§355 Hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení

§ 356 Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod

Ovšemže neplatí stejně pro každého. Třeba kritizovat Židy znamená rovnou trestní stíhání a prakticky jistotu odsouzení, za kritiku muslimů a Cikánů trestní stíhání zatím se slušnou šancí na osvobozující rozsudek. Sprostě nadávat českému, nebo třeba ruskému národu je naopak považováno za projev svobody slova.

Druhořadé právní postavení české většina tak bylo plně legalizováno a mělo a má podporu všech parlamentních stran. Tento stav snáší bez odporu i tzv. “opoziční” strany.

To ale majitelům moci v liberálně demokratické společnosti nestačilo a podle orwellovského schématu začali připravovat půdu pro imaginární zločiny myšlení a emocí. Stačí si připomenou Hamáčkovu “předsudečnou nenávist”. Tohle “nové právo” je nyní zkušebně aplikováno na LGBT osoby a komunitu, respektive na jejich kritiky.

Před rokem, během pražského podniku Prague pride, jistý mladý, bílý, český muž zapálil duhovou vlajku. Ta je jakýsi neoficiální symbol LGBT hnutí. Nutno ale zdůraznit, že tato duhová vlajka nemá status oficiálního symbolu a proto nemá ani žádnou právní ochranu a mít ji ani nesmí! Když si svaz zahrádkářů v Horní Lhotě vymyslí vlajku s cuketou a rajčetem a začne ji používat, bude ta mít dle zákona stejnou ochranu proti znevažování (tj. žádnou), jako duhová vlajka neziskovky Prague pride.

Po spálení duhové vlajky “pachatel” s přáteli vystřeloval římské svíce směrem na Střelecký ostrov v Praze, kde probíhal koncert organizovaný LGBT neziskovkou Prague pride. Římská světlice je přitom celkem bezpečná, volně prodejná pyrotechnika. Proto není divu, že nikdo nebyl ani zraněn, ani ohrožen na životě. Nakonec mladík zbytky světlic a duhové vlajky hodil do řeky a chtěl jít na pivo.

Případu se ujalo “protiextremistické” oddělení policie, které následně předalo spis státnímu zastupitelství (SZ). Státní zastupitel pro Prahu 1 Jan Lelek podal žalobu k soudu za výtržnictví. To je velmi obecný pojem, a proto ho pan státní zástupce radši rozvinul. Jsou to vskutku perly liberálně-demokratické justice. Dle SZ se jedná o zjevný akt nenávisti a pohrdání LGBT komunitou. Také prý šlo o snahu zastrašit účastníky LGBT akce. SZ explicitně zmínilo “homofobní” motiv. Mladému muži tak hrozí až 3 roky vězení. Ano, tři roky vězení za spálení jakési látky v barvě duhy a vystřelení 5 římských světlic, -a “předsudečnou nenávist”.     (Čtěte na stránkách Česká věc)

No a pokud na to nepůjde napasovat zločin spálení kusu barevného hadru, určitě se místo toho použije zločin obecného ohrožení otevřeným ohněm nebo tak něco. Ono se dá vymyslet všechno možné - aneb kdo psa chce bíti, hůl si vždycky najde. Ovšem jestli takový přístup vrchnosti k vlastním lidem je trvale udržitelný, o tom se dá pochybovat. A mimochodem - jsou ty barvy na teploušské vlajce nějak dány odstínem a pořadím? Co když je třeba prohozená červená se žlutou? A pokud Bůh zobrazí na nebi duhu, nebude zatčen pro  znevažování LGBT? Bože, kam tohle necháš dojít ... Za chvilku bude Asociace vrahů a zlořinců požadovat zrušení kriminálů a Odborový svaz pedofilů bude žalovat matky, co jim nedovolé zprznit miminko v kočárku ... blééééé !!!!!!


DUHOVÁ VLAJKA NAD PRAHOU ZAVLÁLA ..... Festival nenormálnosti a nemorálnosti začal oficiálně vyvěšením duhové vlajky nad pražským magistrátem. Zároveň se z reklam dozvídáme, které významné společnosti a jednotliví politici jej podporují, kdo kolik přidal peněz a kde všude budou probíhat programy. Na závěr je připravena přehlídka zvrácenosti nazvaná Pochod tolerance, které se účastní nejen cca 60 různých imaginárních pohlaví, jejich příznivců, hromada exhibicionistů a bohužel, mezi diváky i účastníky této radostné události pro LGBT komunitu uvidíme i řadu dětí.

LGBT to dotáhlo k významným metám. V Holandsku přestanou do občanských průkazů zapisovat pohlaví, se kterým se občané narodili. Jinde se uvazuje o změnách oslovení a názvosloví, ve školkách se děti začínají učit tomu, že příroda se zmýlila, když zvolila muže a ženu za jedinou logickou spárovatelnou možnost vedoucí k početí. Děti už se neodlišují oblečením a klukům jsou podsouvány dívčí hry a naopak. Řada celebrit předvádí svou toleranci formou neutrální výchovy a pojmenování svých potomků a výroba homosexuálů běží tak na plné obrátky. Označení těchto lidí jako teploušů, buzerantů a leseb se stalo skoro trestným a použít tato slova v psaném textu či veřejném mluveném projevu může být napadeno.

Potřeba dávat najevo svou odlišnost se však posouvá ještě dále. To, co bývalo skryto kdesi v přítmí masochistických salónů a občas se dostalo jako krátká epizoda do detektivky či filmu, se rázem objevuje veřejně v průvodech městy. Řemínky, bičíky, kňourání a chození po čtyřech vzrušující možná některé submisivní aktéry se v plné parádě dostanou na titulní stránky významných deníků. Barevné kostýmy, ve kterých by dříve do ulic vyráželi maximálně klauni a šašci, se na pár dní stanou uniformou pro jinak sexuálně zaměřené jednotlivce. O co více si poté musíme vážit těch, kteří si uvědomují svou sexuální nenormálnost a zůstanou s ní doma bez potřeby se někde prezentovat. Prostě s ní a se svým protějškem žijí v poklidu a běhu běžných dnů. Bez speciálních nároků na cokoliv prožívají svůj vztah a snaží se zapadnou mezi normálně orientované spoluobčany.

Říká se, že lidí s odlišnou sexuální orientací jsou asi 4% celkové populace. Poslední dobou se díky popularizaci LGBT zdá, že těch procent je mnohem více, což zase znamená dostatečnou voličskou základnu. Z toho vyplývá i podlézavost některých politických subjektů a zároveň zvyšující se počet úchylů přináší i solidní ekonomický potenciál pro společnosti angažující se v podpoře LGBT. Dosud byla možná ignorace firem těžících z podpory homosexuality ze strany odpůrců LGBT komunity, protože těch velkých se tolik nezúčastňovalo. Nyní nastala doba, kdy se k podobným zvrácenostem hlásí i velké společnosti, v jejichž vedení je řada homosexuálů. Odejít od Vodafonu proto, že sponzorují tyto aktivity, je nereálné. Zvláště, když se T-mobil či O2 jistě nějak přidají, nebo vyvíjí činnost spojenou zase s jinou záležitostí, třeba s cenzurou na internetu, sledování občanů či podporují nějak finančně politický neziskový sektor typu Člověk v tísni. Můžeme přestat navštěvovat KFC, nekonzumovat pivo jedné značky, ale těžko kvůli tomu zahodíme telefony. Doslova výsměchem je poté dotování podobných akcí z veřejných peněz, jak to dokázal Magistrát hlavního města Prahy, který věnoval organizátorům nemalou částku, zároveň přenechal část Prahy k dispozici pro přehlídku idiocie a zvrhlosti.     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Léčivé rostliny a jejich směsi při žaludečních problémech ..... V tomto článku bych rád zmínil příklady některých léčivých rostlin používaných při různých problémech spojených s gastrointestinálním traktem. Bude se jednat vždy o rostliny dostupné v běžných obchodech či lékárnách, nejedná se o rostliny jedovaté či silně působící, které spadají výhradně pod kompetenci lékaře (byť se s tím často nyní nesetkáváme).

Na podporu trávení ... Tyto léčivé rostliny jsou souhrnně označována jako stomachika. Jejich směsi jsou známé jako žaludeční čaje. V tradičním přírodním léčitelství jsou používané při nechutenství, zácpě, průjmu, poruchách trávení, dráždivém tračníku a podobně.

Tyto léčivé rostliny reflektoricky ovlivňují žaludeční sekreci, zvyšují vylučování žaludečních šťáv. Hlavní skupinou obsažených přírodních látek jsou hořčiny a silice. Z dalších látek obsahují třísloviny nebo slizy. Měly by se podávat zhruba čtvrt hodiny před jídlem pro povzbuzení trávení.

Do této skupiny patří puškvorec obecný (Acorus calamus), řebříček obecný (Achillea millefolia), andělika lékařská (Archangelica officinalis), křen selský (Armoracia rusticana), pelyněk pravý (Artemisia absinthium), paprika roční (Capsicum annuum), zeměžluč okolíkatá (Centaurium umbellatum), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), máta peprná (Menthae piperitae), heřmánek pravý (Matricaria chamomilla), dobromysl obecná (Origanum vulgare) nebo smetanka lékařská (Taraxacum officinale).

Proti nadýmání ... Tyto léčivé rostliny jednak uvolňují stahy hladkého svalstva a tím umožňují odchod střevních plynů, ale také potlačují vývoj kvasných bakterií. Užívají se při křečových stavech gastrointestinálního traktu. Hlavní skupinou účinných látek jsou silice. Ty působí také antisepticky a podporují odchod plynů.

Do této skupiny patří: kmín kořenný (carum carvi), koriandr setý (Coriandrum sativum), heřmánek pravý (Matricaria chamomilla), máta peprná (Menthae piperitae), meduňka lékařská (Melissa officinalis), bazalka pravá (Ocimum basilicum) nebo bedrník anýz (Pimpinella anisum).

Proti průjmu ... Tato skupina je nazývána obstipancia. Jedná se o střevní dezinficiencia, případně slizovité látky, při úplném vyprázdnění střev se nasazují léčivé rostliny s obsahem tříslovin (adstringencia). Obsažené látky působí na nervy na sliznici a tak snižují četnost nucení na stolici ovlivněním střevní peristaltiky (zvyšují i možnost resorpce) nebo pomáhá obsažený tanin, který působí nejen proti průjmu, ale také protizánětlivě. Zmíněné slizy působí podpůrně, tím že pokrývají střevní sliznici, zmenšují dráždění příznivě ovlivňují průjem.Při průjmech rovněž pozitivně působí obsažené rostlinné kyseliny (absorpčně, svíravě, antisepticky).

Do této skupiny patří: mrkev obecná (Daucus vesca), jahodník obecný (Fragaria vesca), ořešák královský (Juglans regia), ostružiník křovitý (Rubus fruticosus), šalvěj lékařská (Salvia officinalis) nebo brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus).     (Čtěte na stránkách Pravý prostor)


Czexit není cíl, nýbrž prostředek k dosažení cíle ..... Rostoucí podpora našeho odchodu z EU ze strany našich občanů se setkává s bariérou účelových tvrzení českého mainstreamu i vlády o škodlivosti či nereálnosti czexitu a vyúsťuje tudíž následně v obavy některých našich občanů z takového kroku. Některé alternativní politické subjekty se přitom dožadují referenda v této věci, ačkoliv dosud nezajistily dostatečnou informovanost občanů o skutečných cílech czexitu a aniž by měly možnost konání takového referenda v obou komorách parlamentu prosadit. Oboje je hrubou chybou.

Zmíněné obavy části našich občanů tedy vyplývají jednak z jejich nedostatečné informovanosti, zčásti pak z jejich ekonomické závislosti z titulu hypoték a dluhů na stávajícím zdroji obživy, ať je jakýkoliv, zčásti pak z nejednotnosti naší alternativy. Situace je přitom taková, že česká alternativa sice většinově podporuje czexit, není ale jednotná v kroku, na jehož základě má czexit proběhnout (volby či referendum), nezabývá se v potřebné míře ani informováním občanů o důvodech, pro které je třeba z EU vystoupit, ani tím, co nastane po našem vystoupení z EU a zejména jaké zlepšení to přinese našim občanům. Tedy jaké cíle má alternativa, co přinesou občanům a jaké změny budou znamenat. To pak zbytečně vyvolává u části našich občanů otazníky a nejistotu týkající se jejich další ekonomické a sociální situace a vytváří živnou půdu pro jejich strašení ze strany příznivců našeho setrvání v EU. Pojďme se proto na celou tuto problematiku podívat blíže.

Jde o to, že sice stále více slýcháme o našem vystoupení z EU, avšak minimálně o tom, co budeme (či chceme) dělat potom. Méně informovaní lidé z toho mají obavy, které živí mainstreamová propaganda (např. utečou zahraniční investoři, nebude kam exportovat, hrozí nám velká nezaměstnanost, přijdete o práci, nebudete moci splácet hypotéky, nebude kam prodávat naše výrobky, nebude tudíž ani za co kupovat suroviny na jejich výrobu apod.)

Vše se zatím točí jen kolem toho, zda z EU odejít,  či nikoliv. Málo se ale hovoří o důvodech, proč je pro nás nezbytně nutné (dnes již lze bez přehánění říci „životně důležité“) z EU odejít a již vůbec ne o tom, jaká zlepšení oproti současnému stavu pro náš stát a naše občany tento odchod umožní. A též jaké změny si tento odchod u nás vyžádá. Jako bychom se pouhým vystoupením z EU měli ocitnout rovnou v ráji.

Nehovoří se rovněž ani o tom, proč naše vlády a mainstream setrvání ČR v EU tak vehementně podporují. V případě mainstreamu to vyplývá z jeho zařazení v mocenské pyramidě Nového světového řádu (NWO). V případě vlád jde pak o snahu jejich členů udržet se co nejdéle u moci a funkcí. Jejich schopnost vykonávat cizí příkazy, mechanicky přejímat a uplatňovat u nás cizí legislativu nejsou zdaleka postačující kvalifikací pro výkon funkce národohospodářů, ve které by se museli změnit v případě, že bychom se jako stát chtěli zpětně postavit ekonomicky na nohy. O politické stránce věci nemá smysl hovořit, protože ze strany těch našich politiků je mezi odčítáním ze rtů cizím politikům a realizací vlastní politiky nebetyčný rozdíl.

Důvody, proč je pro nás nezbytně nutné z EU vystoupit, jsou několikerého druhu, v pořadí podle žebříčku priorit se jedná o důvody existenční, politické, ekonomické a další.     (Čtěte na stránkách Outsider Media)


4.8. 2020     Čtvrtého srpna 1306 byl v Olomouci zavražděn český král Václav III. Dynastie Přemyslovců tak vymřela po meči.


Do Itálie připlouvá nejméně 11 000 uprchlíků týdně. Italská vláda žádá jejich přerozdělení do dalších zemí EU ..... Globálními elitami řízená a organizovaná masová imigrace se plně vrátila po koronavirovém utlumení do své aktivní fáze. Lodě neziskovek pendlují nepřetržitě ve Středozemním moři a vozí tisíce uprchlíků do Itálie a Španělska. Jen v Itálii bylo minulý týden zaregistrováno nejméně 11 000 nových uprchlíků, mnoho z nich navíc pozitivních na koronavirus.

Podle italského ministra zahraničí Luigiho Di Maioa je prý potřeba, aby si uprchlíky přerozdělily ostatní členské země EU, včetně ČR! Italská vláda je nyní zcela protimigrantsky nastavená a připlouvání imigrantů na lodích neziskovek de facto nijak nebrání. Naopak imigraci otevřeně podporuje.

Uprchlíci jsou zatím do ČR dopravováni neoficiálně, protože oficiálně “česká” vláda jejich přijetí odmítá. Stačí se ale projít jakýmkoliv větším městem ČR a každý vidí, že skutečnost je úplně jiná než šíří oficiální propaganda. Zničení tradičních evropských bílých národů je v plném proudu a globální finanční elity si zatím mohou mnout ruce. Vždyť s výjimkou Maďarska a Polska se jim nikdo neodvážil postavit.     (Čtěte na stránkách Česká věc)


Odbornice na výživu odhalila smrtící nebezpečí rychlého hubnutí ..... Při rychlém hubnutí dochází k prudkému uvolňování toxinů do krve a tělo je otravováno vlastním tukem. Lékařka a odbornice na výživu Jelena Astachovová o tom hovořila v pořadu televizního kanálu „360“.

„Shodit 200 kilogramů za dva měsíce  - to je strašné! Následkem toho můžete opravdu zemřít. Když máte velkou váhu, můžete hubnout maximálně 10–15 kilogramů měsíčně,“ řekla. Vysvětlila, že tuková vrstva v lidském těle je „sekundárním skladem“ toxinů. Pokud se játra nedokáží vyrovnat s intoxikací, odchází vše do tukové tkáně. Lékařka proto doporučuje vyhnout se extrémnímu omezení jídla.

„Extrémní druhy stravování nejsou vhodné, musíte velmi jemně převést člověka na vyváženou stravu. Postupně snižujeme porce a podporujeme nervový systém. Když jsou vybírána správná jídla, která snižují hmotnost, a ta, která ji zvyšují, pak odstraňování tuku jde velmi dobře bez extrému“, vysvětlila Astachovová.

Doporučuje vyvážení všech jídel, pokud chceme shodit nadbytečnou hmotnost.

„Rychlá ztráta hmotnosti a výsledky wow přicházejí, když vynecháte cukr a potraviny, které zadržují vodu,“ vysvětlila. Zároveň zdůraznila důležitost správného rozdělení bílkovin, tuků a sacharidů v jídelníčku.

Hubnutí bez diety ... Již dříve doktor lékařských věd Vasilij Generalov v rozhovoru pro Sputnik uvedl, že přechod ze stravy z rychlého občerstvení na zdravou stravu pomůže lidem jíst méně. Důvodem je obnovení chuťových receptorů.

Chuťové receptory nám pomáhají získat požitek z jídla a ovlivňují pocit nasycení. Když ale přestávají normálně fungovat, člověk začíná jíst stále víc a víc. Příčinou této poruchy může být kvalita jídla, vysvětlil Generalov.

Obnovení chuťových receptorů je dle odborníka sice možné, ale je zapotřebí vzdát se potravin, které působí jako droga a vyvolají potravinovou závislost.     (Čtěte na stránkách Sputnik News)


VAROVNÉ VIDEO: MUSLIMOVÉ V GERMANISTÁNU PŘIZNÁVAJÍ, ŽE BY CHTĚLI Z EVROPY CHALÍFÁT ..... Při shlédnutí videa si musíte zase o něco víc uvědomit, jak zdegenerovaná je dnešní Evropa. Či spíše její obyvatelé. Naši předkové mohamedánům nepovolili se usazovat na území Evropy, Osmany hnali od Vídně a nejspíš si tehdy mysleli, že i jejich potomci se ze zkušeností předků poučí. Jenže dnes mohamedány většina Evropanů vítala či alespoň jejich vítání aktivně asistovala a nadále asistuje.

Koho asi dnes zajímá, zda se u něj v zemi staví mešity? Islám je hlavní zbraň na zničení Evropy, jenže to zatím poslušné ovce nechápou. Ano, nelze psát politicky korektně, vidím-li, jací jsou dnešní Evropané. Zcela dobrovolně si nechávají zaplevelit a zničit vlastní kontinent. Naši předkové se musí v hrobech obracet. Oni muslimy vyháněli, dnešní Evropané je vítají či jim alespoň ustupují. Ano, existují i jedinci, kteří nezapomněli na zkušenosti předků, ale je jich velmi málo. Většina lidí naletí na muslimskou přetvářku tzv. takíju a slepě uvěří, že ten muslim, který 5x denně tříská hlavou o modlitební kobereček je umírněný a integrovaný.

Ve skutečnosti jsme muslimům tak akorát k smíchu. Vlastně zatím žádná jiná, než tzv. západní společnost se islámu neodevzdala zcela dobrovolně a mnohdy dokonce s radostí. Rozsudky evropských soudů občas vypadají, jako by už začínaly uplatňovat právo šaría, neboť se muslimům vychází maximálně vstříc. Mírné tresty, často údajná psychická nemoc jsou dnes ve většině zemí EU samozřejmostí. Oproti tomu je na sociálních platformách jakákoli kritika islámu cenzurována a v poslední době už stanul nejeden kritik islamizace před soudem.

Zdá se vám to vše normální? Většině lidí nejspíš ano. Stejně tak skoro nikomu nevadí rostoucí počty muslimů po celé Evropě. A nyní k videu, na které bych ráda upozornila. Právě v něm se dozvíte, že jediné, po čem muslimové touží, je jeden chalífát. Velký islámský chalífát, kde by byli pány. A Evropa se jim sama nabízí, tak proč si ji nevzít? Video je z Německa a hovoří v něm dokonce v Německu již narození muslimové. Ano, podle německých zákonů jde tedy o Němce. Děsivé je, že se z videa dozvíte, že v reálu je v Evropě mnohem víc muslimů, než se udává oficiálně, mnozí totiž zapadli do různých no go zón, kde se o nich ani neví. Nežijí z dávek, ale z kriminální činnosti.

Na inkriminované video v němčině s titulky v angličtině se můžete podívat zde. 

Video, bohužel, vzhledem k jeho velikosti nelze vložit do příspěvku. Pro ty, kdo nevládnou NJ ani AJ uvádím alespoň hrubý překlad toho, co muslimové na videu prohlásili ...      (Čtěte na stránkách Vox Populi)


Nejsme ve vesmíru sami? Vědci se domnívají, že některé hvězdy mohou mít až sedm obyvatelných planet ..... Výsledky modelování amerických vědců ukázaly, že některé hvězdy mohou mít až sedm potenciálně obyvatelných planet. Výsledky jejich práce jsou uveřejněny v časopise The Astronomical Journal

Při hledání života ve vesmíru se vědci obvykle omezují na tzv. obyvatelnou zónu, což je prostor kolem hvězdy, v němž na planetách, které se kolem ní otáčejí, může existovat tekutá voda potřebná pro život v té podobě, jak ho známe.

Vědci v čele s astrobiologem Stephenem Kanem z Kalifornské univerzity v Riverside vytvořili podle příkladu nejbližší planetární soustavy TRAPPIST-1 podmíněný model soustavy planet různé velikosti, jež se otáčejí kolem svých hvězd. Algoritmus zohlednil gravitační síly interakce mezi planetami po miliony let.

Hvězda TRAPPIST-1 je červený trpaslík, jehož velikost se dá srovnat s Jupiterem. Z jejích sedmi planet, které dnes známe, se tři planety podobné Zemi nacházejí v obyvatelné zóně.

„To mne donutilo zamyslet se nad maximálním počtem obyvatelných planet, který může mít hvězda, a nad tím, proč naše hvězda má pouze jednu takovou planetu,“ uvádí tisková zpráva Kalifornské univerzity v Riverside Kaneova slova.

Výsledky modelování ukázaly, že některé hvězdy jsou schopné podporovat až sedm planet s tekutou vodou, a taková hvězda jako Slunce jich může mít maximálně šest.

„Když jich bude víc než sedm, ocitnou se příliš blízko sebe a začnou si navzájem destabilizovat oběžné dráhy,“ řekl vědec. Kde jsou další?

Autoři článku pak zjistili, proč má Sluneční soustava pouze jednu obyvatelnou planetu, když jich může být šest. Ukázalo se, že příčinou je Jupiter, jehož hmotnost šestkrát převyšuje hmotnost ostatních planet Sluneční soustavy dohromady.

„Jupiter má velký vliv na obývatelnost naší soustavy, protože je masivní a narušuje oběžné dráhy ostatních planet,“ vysvětlil Kane.

Z digitálních konstrukcí vyplývá, že maximální počet planet v obyvatelné zóně je možný, pokud jsou jejich oběžné dráhy stabilní a blízké ideální kruhové planetě. Pak budou planety schopny zůstat blízko sebe po dlouhou dobu.

Zatím známe jenom málo planetárních soustav s podobnými parametry. Autoři plánují cílevědomé pátrání po hvězdách obklopených těsným prstencem menších planet. Tyto hvězdy budou hlavním cílem práce v rámci projektu NASA HabEx (Habitable Exoplanet Observatory, Observatoř obývaných exoplanet).

V článku se uvádí, že již byla identifikována jedna podobná hvězda, Beta Honicích psů (β Cvn), která se nachází dost blízko, pouhých 27 světelných let od Země. V její planetární soustavě nejsou obři jako Jupiter a dá se očekávat, že v obyvatelné zóně bude mít několik planet podobajících se Zemi.     (Čtěte na stránkách AC24)


O to globálním elitám šlo od začátku ..... Somálský uprchlík Ahmed M., který 15. dubna 2020 ve švédském Norrköpingu znásilnil 9 letou dívenku, nebude deportován ze země. V roce 2015 totiž obdržel švédské občanství a nebude proto vyhoštěn. 

Půjde na 11 let do vězení (za 5 let ale bude propuštěn) a dívce by měl zaplatit 23 tis EUR, což se nikdy nestane! 

Dívka bude mít trauma na celý život, což ale nikoho nezajímá. 

Ona je totiž bílá a přece "white lives do not matter". (na bilých životech nezáleží)

Přitom to není jeho první znásilnění nezletilé švédské dívky. V roce 2017 již znásilnil jinou nezletilou dívku (12). 

Švédské občanství je rozdáváno uprchlíkům jako cukrové bonbony a oni pak nemohou být ze země vyhoštěni ani po spáchání velmi závažných trestných činů. 

O to ale globálním elitám šlo od začátku. Zničit tradiční bílé národy a vytvořit muslimských evropský chalífát. 

Jen si musíme uvědomit, že tyhle globální elity muslimského vyznání nejsou. To je ale jiná story.

Bohužel podobné procesy vidíme i u nás v ČR. Zde také dostávají české občanství vietnamští a muslimští imigranti kriminálníci a ti pak nemohou být ze země vyhoštěni ani po vážných kriminálních deliktech.     (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


Nepřítel jménem stres ..... Stres známe asi všichni, ostatně dnes je i tak trochu in. Kdo není ve stresu, je divný. Lékaři klasické i alternativní medicíny shodně doporučují se tomuto jevu vyvarovat. Každý ví, že je při dlouhodobé „aplikaci“ pro organismus škodlivý, ale téměř nikdo neví, jak se ho zbavit. Pojďme se na stres podívat trochu více zblízka….

Co je to stres ... Stres by se dal shrnout jako reakce organismu na změny v okolním prostředí nebo i v nás (například při nemoci, zranění). Organismus neustále vyhodnocuje ohromné množství informací, a když se rozsvítí kontrolka, že ho něco ohrožuje, tak spustí stresovou reakci. Vyhodnocení situace závisí na tom, zda jsme se s něčím podobným již setkali a jak to tehdy dopadlo. Stres vede k aktivaci tělesných systémů, které umožňují zvýšit výkonnost, využívá rezerv organismu. Problém je, když stresové podněty trvají dlouhou dobu, často se opakují, tak se rezervy vyčerpají, dochází ke změnám v imunitě a postupně mohou vzniknout i zdravotní problémy. Stresy nemusí pocházet jen z našeho okolí, velkou část si vytváříme sami, svými myšlenkami. Třeba takové stresy z vlastní nedokonalosti, z přehnaných očekávání, z porovnání se s ostatními, kde hraje negativní roli i fiktivní „dokonalost“ na sociálních sítích, mohou být zdrojem dlouhotrvajícího a škodlivého stresu.

Odolnost vůči stresu ... Jak je možné, že jedna situace vyvolá ve dvou různých lidech zcela odlišné reakce? Rozdíl je v odolnosti proti stresu, která úzce souvisí také se zdravým organismem. Zdravý je ten, jehož buňky mezi sebou dobře a bez blokací komunikují a tím pádem jejich organismus dokáže rychle nastolit rovnováhu. A asi nejdůležitější je žít ve skutečné radosti. Radost je základní emoce, výsledek tvoření. Vzniká, když se organismu něco povedlo, něco nového se naučil, něco „objevil“. Když řešíme jakýkoli problém, něco tvoříme, musíme zapojit postupně všech pět principů pentagramu. V emoční rovině to znamená prožívat různorodé emoce. Neměli bychom uvíznout jen v jednom typu. Velkou roli hraje také genetika, protože naše emoční vzorce jsme převzali od předků na základě jejich životních zkušeností. Vzorce se v průběhu života přestavují, obrovský vliv má těhotenství, rané dětství. Vlivy do sebe zapadají složitým způsobem a to, co jednomu dítěti prospěje, tak druhému v podobné situaci může uškodit.

Jak odolnost posílit ... Naštěstí je to možné a dokonce velmi důležité, život je najednou snazší a my zdravější a výkonnější. Bohužel to není úplně jednoduché a jedná se o dlouhodobý proces. Stojí na třech základních pilířích – zdravá psychika, vztahy a smysluplná práce (z našeho pohledu), druhý pilíř je zdravé tělo, strava a prospěšný mikrobiom a třetí pilíř je dostatek různorodého pohybu venku v přírodě. Samozřejmě se to všechno prolíná a spolu souvisí.

Začít by se mělo už v dětství, moderní trend, kdy dítě nic nemusí a vše za něj dělají rodiče, není tou nejšťastnější cestou. Naopak už i malé děti by měli čelit přiměřené dávce stresu a učit se zodpovědnosti za svá rozhodnutí. Jak se jinak mají potřebné emoční vzorce naučit?     (Čtěte na stránkách Celostní medicína)


Sedm příznaků pozorování mimozemské lodě (ETV) ..... Pokud se někdy díváte na oblohu, víte, že je na ní opravdu rušno. Kromě zdánlivě nehybných hvězd a snadno rozpoznatelných blikajících letadel, můžete spatřit rychle se pohybující body o různé síle světla. Kladete-li s v ten moment otázku, zda jde o lidmi vytvořený objekt, meteorit a nebo skutečně mimozemskou loď (ETV), pak následujících Sedm příznaků pozorování ETV nebo též Sedm příznaků, že jste právě svědky Blízkého setkání, vám může pomoci:

Antigravitace: Objekt nepoužívá konvenční spalovací motory pro pohyb v prostoru, přesto dokáže snadno manévrovat. Nezanechává tepelnou stopu ani kouř po spalování. Lidé používají pro létání: horský vzduch v balonech, stlačený vzduch vrtulovými motory, proudové a tryskové motory a raketové motory.

Skokové zrychlení a změny směru: Objekt dokáže změnit rychlost na 10000 km/h (tj. 10 Mm/h) za méně jak 1 sekundu, tedy okamžitě. Objekt dokáže ve vysokých rychlostech v řádu 10 Mm/h měnit ostře směr. Lidmi zkonstruované konvenční stroje fungující v zajetí nám známé základní fyziky s využitím odporu prostředí. Naše letadla potřebují plynulé zrychlení a zpomalení. V opačném případě by vlivem gravitačních sil Země došlo k tak velkému přetížení, že by posádka letadla nepřežila a nebo by se letadlo rozpadlo.

Nadzvukové rychlosti: Objekt se pohybuje rychlostmi přesahující technické možnosti konvenčních letadel v řádu 10 Mm/h a výše. (Rychlost zvuku je 1,2 Mm/h teplotě vzduchu 20°C.) Za objektem není slyšet rázová vlna. Konvenční stíhací letadla při přechodu na nadzvukovou rychlost způsobí tlakovou vlnu připomínající ohlušující ránu z děla nebo hrom. Čím rychleji se stíhačka pohybuje, tím větší odpor prostředí na ni působí a tím je hůře ovladatelná. ETV naproti tomu neztrácí nic ze své manévrovatelnosti. Nám známý odpor prostředí pro ně nepředstavuje překážku.

Zhoršená pozorovatelnost: Letadla ve viditelné vzdálenosti mají jasné obrysy, mají jasné obrysy a jsou snadno pozorovatelná na nejmodernějších armádních radarech. I když je ETV od vás na dohled, vlivem vlastního gravitačního pole se jeví jako rozostřené a ztrácí se z radarů jako nehmotný objekt.

Cestování napříč prostředím: Lidmi vytvořené stroje jsou primárně koncipovány pro pohyb v jednom prostředí: letadla pro vzduch, ponorky pro vodu, rakety pro vesmír (vakuum). Sice existují koncepty aut, které dokáží také létat, ale není běžnou praxí, aby jeden dopravní prostředek dokázal cestovat vesmírem projít atmosférou a cestovat nad dně oceánů. ETV je schopné přecházet mezi jednotlivými prostředími bez nutnosti jakéhokoliv přizpůsobení, změny směru nebo změny rychlosti. Přechod mezi jednotlivými prostředími nevytváří rázové vlny ať už ve vzduchu nebo ve vodě.

Objekt reaguje na váš mentální podnět: Podle principů CE5 protokolu mimozemské lodě (ETV) jsou schopné zachytit vaše myšlenky a vnímat, že je pozorujete. Jde o vědomím ovládanou technologii (CAT), kdy vaše přání může ovlivnit chování lodi – zastavit, prudce změnit směr, vrátit se, rozzářit se, přiblížit se.

Subjektivní vjem naprosté harmonie: V průzkumech z roku 2017 na vzorku více jak 6000 lidí bylo ověřeno, že 95% vnímalo setkání s ET jako pozitivní. Jen 5% vyjádřilo strach. Přičemž 84% by si setkání rádo zopakovalo a jen 16% to jednou stačilo. Respondenti v naprosté většině potvrdili, že s příchodem ET nebo během pozorování jejich lodi (ETV) jsou spojené pocity vnitřního klidu, přátelství, lásky, soucitu a harmonie.

Pokud pozorujete objekt splňující alespoň tři kritéria, prosím kontaktujte redakci prostřednictvím formuláře.     (Čtěte na stránkách Sueneé Universe)


Chyba v matrixu: Český doktor si dovolil vyléčit koronavirus. Jaký je další postup farmakolichvářů? A co bláznivá doktorka? Konstanta stále platí: Žádný plán nikdy nevyjde! ..... LADISLAV VĚTVIČKA si zašel do lékárny pro případ, že by na něj skočil koronavirus - a za necelé dvě stovky celkem dobře pořídil Kura, to nevymysliš. Taku robotu si s tym ti mezinarodni chlapci dali. Tolik konferenci, připrav, koordynaci a pak - nic.

 Je to jak v tom starem obchodnickem vtipu - když zapomeneš mlademu obchodnikovi řict, že na adresu stareho Armena nema smysl chodit, bo mu za třicet roku nikdo nic neprodal, tak ten mlady obchodnik tam zajde a... proda.

Tak samo ti kluci, co se těšili, jak celemu světu naordynuju nesmyslne ceny lečiv jako obvykle. Nejdřiv připravi špičkově časovany stroj, plati všecky ty Eventy201 a Crimson Contagion, připravi sudružce Madonně dramaturgyju teho, co lidstvo čeka v dalšim roce, aby ukazali, jak se nam směju, koordynuju přes WHO všecky staty světa, aby zveličovali vysledky... Bridgewater uspěšně pul roka dopředu investuje na masivni propad ekonomiky do konca března 2020... a těši se, až to všecko uspěšně zpeněži... a vysledkem je... nic. Blaf. Placnuti do vody. 

Jakesik blaznive česke doktorce zapomněli řict, že se do teho vira nema divat a tak ona si klidně řekne, že se podivala a vysledky su tak atypicke, že je nepravděpodobne, že by ten koronohajzl nebyl připraveny v laboratoři. Vubec fčil neřešme, jestli ruske, činske nebo amerycke, kdo za tym stoji a tak dale. To neni podstatne.

A pak, jak na potvoru zas jakysik blaznivy česky doktor, keremu nikdo neřeknul, že ma čekat, až farmakolichvaři za desitky a stovky tisic na osobu vynaleznu vakcinu. On si klidně bez povoleni vyleči sebe, svoje děcko a desitky nejohroženějšich lidi - tedy duchodcu v nejkrityčtějšim věku, obyčejnym lekem, kery je k dyspozici už desitky roku. Farmakovi lichvaři tedy už nemaju možnost si ho patentovat a ždimat cely svět jakymsik jedem (jed a lek je jedno a to same, to vite sami, zaleži na davkovani, že...).

Kura, to je ale pruser! Bo draha vakcina s očkovanim, kere može obsahovat kdovico, měla přijit až na sychravy podzim, až se dostatečně vystraši přemnoženy světovy lid. 

Je to paradoksni, ale přesně jak popisuje Hayek v knižce Smrt ve Věži. Ti, keři maju neomezenu moc, neomezene zdroje, možu planovat jak chtěju, ale nepočitaju s konstantu ŽPNN. Tedy "žaden plan nikdy nevyjde" tak, jak si to naplanovali. Vždycky se najde jakasik blazniva bioložka nebo blaznivy doktor, kery nezna scenař a zrobi cosik jinak, než jak bylo pečlivě planovane.

Co fčil? Objev nečekaneho leku je pro farmakolichvaře važny problem. Ale postup je jasny, ověřeny desitky roku:

1. Nevhodne informace ignorovat, mazat, likvidovat, aby se nedostaly k široke veřejnosti

2. Nepomože-li to, je třeba znevěrohodnit autora a lečebny postup, kery ohrožuje jejich plany

3. Pokud nepomožu prvni dva body, je dobre zlikvidovat autora a vinu hodit na jeho lek

4. Pokud nepomože ani to a lidi si ten lek sami kupuju, zveličit v medyjach nebezpeči uživani takeho svinstva.

5. Pokud se postup nezdaři a prokaže se, že dany lek opravdu pomaha 80% nemocnych, pak je třeba dat nalezci řešeni medajlu (pokud teda přežil předchozi 4 body) a rozšiřit zdokonalenu varyjantu jine korony, na keru jeho lek zabirat nebude.     (Čtěte na stránkách Protiproud)


Jeden krok od tragédie: Ruský systém S-400 zmařil hroznou provokaci Ameriky ..... Díky ruskému systému S-400 bylo zachráněno osobní dopravní letadlo.

Ruské systémy protivzdušné obrany S-400 dokázaly správně identifikovat nepřátelská letadla, která se pod krytem civilního dopravního letounu dostala do oblasti syrských systémů protivzdušné obrany.

Američtí piloti neodpovídali na dotazy a syrské systémy protivzdušné obrany se již chystaly vypustit rakety na jejich letouny, avšak ruské „Triumfy“ rozmístěné několik set kilometrů daleko dokázaly identifikovat osobní dopravní letadlo a dva americké vojenské letouny a pouze tato skutečnost zachránila desítky lidí před nevyhnutelnou smrtí.

Sýrský velvyslanec v Libanonu „Ali“ Abdul-Karim v sobotu řekl íránské televizi „Al-Alam“, že USA se snažily „přesvědčit“ syrský systém protivzdušné obrany, aby minulý čtvrtek 23. července sestřelil íránské letadlo nad provincií Homs.

 „Tato hra nedokázala zmást syrskou obranu a radarové systémy; navíc tato špinavá a nebezpečná hra skončila negativním výsledkem,“ uvedl Abdul-Karim ve svém obvinění. „Je známo, že stíhačky patřily Spojeným státům,“ dodal. 

Abdul-Karim neposkytl další podrobnosti týkající se jeho prohlášení. Syrský velvyslanec při OSN Dr. Bashar al-Jaafari v sobotu odsoudil americké „převzetí“ íránského dopravního letadla a označil ho za hrubé porušení syrské suverenity a úmyslný pokus sestřelit letadlo,“ informoval Al-Masdar News.

Americká armáda se ve skutečnosti pokusila o trik podobný tomu, který vyústil v sestřelení ruského vojenského letadla syrským systémem S-200, avšak díky kontrole letecké situace ruskou armádou se tragickým důsledkům zabránilo.

Odborníci se domnívají, že podobným situacím by se v budoucnosti dalo zabránit, kdyby byl vzdušný prostor nad Sýrií uzavřen pro americká letadla.

Zejména varování o okamžitém útoku v případě porušení vzdušného prostoru Arabské republiky by Američanům vůbec neumožnilo napadnout území této země pod žádnou záminkou.     (Čtěte na stránkách Pokec24)


Co zamlčela NASA o haváriích raketoplánů? ..... Havárie raketoplánů Challenger a Columbia patří k nejtragičtějším událostem v historii dobývání vesmíru. Obestírá je však také podezření na zatajování informací, politické pozadí a také na účast armády…

Poslední start v historii raketoplánu Challenger se odehrál 28. ledna 1986, jeho let nakonec trval jen 73 sekund. Foto: pbs.org

Je 28. ledna 1986, na rampě kosmodromu na mysu Canaveral stojí raketoplán Challenger připravený ke startu. Všechno zatím nasvědčuje, že půjde o rutinní misi. Start sledují v přímém přenosu stovky kamer.

Po 73 sekundách letu se však stroj na nebi promění v ohnivou kouli. Všichni strnou hrůzou. Co se vlastně stalo? Při vyšetřování havárie představitelé NASA opakovaně tvrdili, že netuší, jak havárii mohlo dojít.

Pravda je ale taková, že o tom nejen mohli vědět, ale dokonce tomu i předejít! Několik odborníků ve svých zprávách již o rok dříve varovalo, že nespolehlivé těsnění mezi segmenty pomocných motorů velice vážně ohrožuje bezpečnost všech amerických raketoplánů.

Inženýr Roger Boisjoly pak ve své zprávě konkrétně říká: „Jestliže selže těsnění, dojde k obrovské katastrofě, která si zcela určitě vyžádá oběti na lidských životech. Není sporu o tom, že letová bezpečnost je vážně ohrožena.

“ Na varování však nebyl brán zřetel, hlavním cílem bylo misi uskutečnit a obhájit tak investice do vesmírného programu…

PŘÍLIŠ BRUTÁLNÍ PRAVDA ... Agentura se na začátku vyšetřování také snažila zatajit před médii fakt, že posádka výbuch Challengeru přežila. Nebo alespoň někteří z nich. Kabinu exploze odtrhla a pak se neřiditelně po dlouhé minuty řítila k hladině oceánu.

Do vody pak narazila rychlostí 330 kilometrů v hodině. Náraz nemohl přežít nikdo. Nicméně obraz bezmocných kosmonautů, kteří se řítí vstříc smrti, by mohl poškodit jméno celého vesmírného programu. V objevených troskách kabiny ale skutečně zůstaly důkazy o tom, že se posádka snažila udělat pro přežití všechno.

Byly nalezeny použité palubní dýchací přístroje, některé spínače vykazovaly snahu pilotů o obnovení elektrického proudu v řídících přístrojích… Spousta otazníků visí i nad druhou havárií raketoplánu, která se tentokrát odehrála při jeho návratu na Zemi.

Existují teorie o tom, že raketoplán Columbia měl na své poslední misi otestovat nový typ kosmické zbraně. Foto: pinterest.com

TAJNÝ TEST ZBRANÍ? ... Co přesně způsobilo 1. února 2003 zkázu Columbie, se dodnes neví. Oficiálně za vše může asi půlmetrový úlomek tepelné izolace, který se oddělil už při startu a narazil do křídla. Narušil tak izolační plášť a raketoplán pak po průniku do atmosféry začal hořet.

Tehdejší ředitel programu raketoplánů Ron D. Dittemore (*1952) takové vysvětlení ale odmítá. „Prostě nedává smysl, že by tato událost byla hlavní příčinou,“ tvrdí. Existují však teorie o tom, že havárie měla jen zničit všechny důkazy o nepodařeném testu nějaké nové zbraně, při kterém posádka ve skutečnosti zahynula.

K troskám raketoplánu byl totiž okamžitě zakázán přístup s vysvětlením, že mohou obsahovat zbytky toxického paliva. Skutečně mohlo jít jen o zástěrku?     (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


3.8. 2020     USS Nautilus (SSN-571) byla první provozuschopná nukleárně poháněná ponorka a první plavidlo, jež dokončilo podmořskou plavbu pod Severním pólem. Tato plavba označená jako operace Sunshine se uskutečnila 3. srpna 1958. Patřila námořnictvu Spojených států amerických. Jméno lodi bylo převzato od fiktivní ponorky Nautilus ze slavného Verneova románu Dvacet tisíc mil pod mořem.


Inkové neměli peníze: Jak fungovala jejich ekonomika? ..... Loňské prázdniny jsem strávila putováním po stopách Inků v Jižní Americe. Procestovala jsem Peru, Bolívii, Chile i Argentinu, kde jsem poznávala zdejší krajinu, lidi, kulturu a tradice, ale i obyčejný běžný život. O co větší bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že tento národ vybudoval své obrovské impérium bez potřeby peněz, že i dnes lidé v Bolívii žijí směnou, a to i na největších tržištích hlavního města, a to mě úplně dostalo. Bez peněz se zde lidé obejdou i dnes.

Incká říše byla nejmocnějším státem celé Jižní Ameriky. V době největší slávy (v 15. a 16. století) ovládala oblast od And až k pobřeží oceánu – tedy dnešní Kolumbii, Chile, Bolívie, Ekvádor, Argentinu a Peru. To vše bylo propojené systémem silnic, který byl téměř tak kvalitní jako ten římský.

Impérium Inků bylo bohaté na potraviny, látky, zlato i koku; architekti navrhovali a stavěli stavby, které nás dodnes udivují svou promyšleností. O to podivnější je, že tato říše vůbec neznala peníze. A dokonce ani neměla žádná tržiště. Jednalo se o jedinou pokročilou civilizaci v dějinách, která neznala obchod. Jak je možné, že kultura, která porušovala údajně neporušitelné ekonomické zákony, dokázala prosperovat tak dlouho?

Bohatství bez peněz ... Dokumenty španělských misionářů popisují Inky jako skvělé architekty, kteří dokázali stavět města přesně podle dlouhodobě promýšlených urbanistických návrhů – něco takového se v chaotické Evropě nikdy nepodařilo. Incká společnost byla dokonce tak bohatá, že si mohla dovolit zaměstnávat stovky specialistů, kteří plánovali, co a jakým způsobem se bude pěstovat na nových polích. Plánované zemědělství v takovém rozsahu (a tak úspěšně) se nepodařilo napodobit až do druhé poloviny 20. století. Inkové pěstovali řadu plodin na terasovitých polích tak, že experti vybírali vhodné odrůdy na ideální místa podle řady odborných faktorů. Tato pole byla zavlažována komplexními systémy, které na ně přiváděla vodu z hor. To vše plánovali pomocí uzlíkového systému písma, které sloužilo především k počítání. A tohle všechno dokázali Inkové bez peněz a obchodů.

Renomovaný historik Gordon Francis McEwans to v knize The Incas: New Perspectives vysvětluje takto: „Až na několik výjimek v dobytých státech na pobřeží, neznali Inkové nic jako obchodnickou třídu. Vznik osobního bohatství obchodem tedy nebyl možný. Pokud se objevila nějaká komodita, která v Incké říši nebyla dostupná, zakládaly se kolonie, které ji měly do centra dodávat. S cizinci se občas obchodovalo, jako prostředek směny pak fungovalo zlato. Ale výroba, distribuce a použití všech těchto komodit byly centrálně kontrolované vládou impéria.“ Nic jako volný trh neexistovalo: každý občan říše se mohl dostavit pro životně nezbytné výrobky do státních skladišť, která sloužila současně jako výdejny. Tam se mezi lid distribuovaly potraviny, nástroje, materiály i oblečení. Lidé tam neměli potřebu nic nakupovat.

Na rozdíl od obdobného pokusu komunistů to u Inků až překvapivě uspokojivě fungovalo. A protože nefungoval obchod, nevznikla ani potřeba peněz. Tajemství úspěchu tohoto (z našeho pohledu kuriózního) systému spočívalo v daních. Místo, aby Inkové platili daň v penězích, vypláceli se prací, kterou státu poskytovali. A za ni dostávali nezbytnosti, jež potřebovali k životu. Tato daň se samozřejmě netýkala všech, například šlechticů nebo dalších výjimečných občanů.     (Čtěte na stránkách Sueneé Universe)


Moderní otroctví nejsou okovy, ale dluh! Vláda, která vědomě v době míru podobný dluh udělá, jedná cíleně v zájmu globálních finančních elit. Jejím cílem je zavléct zemi do područí jejich moci ..... Parlament schválil schodek v minimální výši 500 miliard korun. Vláda ale veřejnosti nesdělila, kdo jí těch 500mld. Kč půjčí a co za to bude chtít. Oficiálně se mluví o "finančních trzích", ale za nimi se skrývají konkrétní lidé s konkrétními zájmy. Třeba takový pan Rothschild, Baruch, Loewe a další. Tedy lidé, kteří ovládají světový finanční systém. 

Oni sice nepůjčují reálné peníze, ale pouze jakési čísla, za které vlády ale ručí reálným majetkem - svojí zemí.  Jak světový finanční sytém ve skutečnosti funguje si můžete pustit na krátkém videu.  Co tihle lidé budou za svoje dlužní úpisy chtít?  Oni za to nebudou požadovat pouze úroky, ale i vliv na život dlužníka - tedy dané země. Jak ten vliv může třeba vypadat? Příkladů může být celá řada. 

Vy nám nechcete prodat všechnu vaší půdu a lesy? 

Tak vy nechcete uprchlíky? 

Vy nebudete podporovat LGBT agendu? 

Vy nechcete válčit proti Rusku? 

Nechcete se nechat naočkovat novou "korona vakcínou"? 

Tak nám hned ty dluhy splaťte. 

To by vedlo ke státnímu krachu, což by vyvolalo na určitou dobu výrazné sociální otřesy. 

Proto nastrčená loutková vláda v "národním" zájmu začne za pakatel "privatizovat půdu" jako třeba na Ukrajině do rukou "cizích investorů". 

Začne se podílet na přijímání uprchlíků s cílem nahradit své původní obyvatelstvo atd...

Vláda, která vědomě v době míru podobný dluh udělá, jedná cíleně v zájmu globálních finančních elit. Jejím cílem je zavléct zemi do područí jejich moci. 

Jedná tedy proti vůli a zájmům daného národa a státu. 

V českém případě nemůžeme vinit A. Babiše, že jedná proti vlastnímu národy. 

On přece není Čech (dokonce ani Slovák), ale proti zájmům českého národa a státu touhle šílenou půjčkou prokazatelně jedná. Moderní otroctví nejsou okovy, ale dluh!     (Čtěte na stránkách Quintus Sertorius)


Němečtí studenti matematiky si stěžují, že jejich obor je moc náročný. Jak je to u nás? Řízená deedukace západu pokračuje ..... Studenti matematiky a pedagogiky na univerzitě v německém Bonnu si stěžují, že jejich obor je prý moc těžký. U zkoušek prý propadne 1/3 studentů a to prý je nespravedlivé. Prý je potřeba náročnost studia omezit. Oni se prý pouze chtějí stát učiteli matematiky…

Normálně bych si myslel, že učitel matematiky by měl svůj obor skutečně umět. Jak by ho jinak mohl naučit ty druhé, že?!

Je to další z kamínků mozaiky řízené deedukace bílého Západu. Ten proces vidím u nás od roku 1989. Kdy se pod vedením jisté menšiny začalo útočit na skutečné vzdělání. Nastala propagace sociálních věd – sociologie, politologie, sociálních studií, genderových studií atd. Naopak skutečné exaktní vědy a přírodní vědy začaly být zesměšňovány a označovány za nepotřebné. Docházelo k postupnému omezování nároků na žáky a studenty z hlediska skutečné výuky. Pokud mohu porovnat vzdělanost studentů běžného gymnázia před rokem 1989 a nyní. Jediné zlepšení nastalo na úrovni znalosti západních jazyků. Konkrétně angličtiny, Vše ostatní šlo prudce dolů. K tomu si přidejte systematický útok na učitelské profese ze strany “českých” politických elit. Snaha ponižovat učitelskou profesi směšnými platy, slogany “kdo neumí učí” a podobně není náhodná. Opět je to dílo jisté skupiny, která má dlouhodobý zájem na zničení vzdělanosti našeho národa. Výsledek je dnes žalostný. Úroveň dnešního “humanitně vzdělaného VŠ” odpovídá průměrnému maturantovi z roku 1990. To ale zdaleka nekončí, dnes se již otevřeně diskutuje o tom, že by maturita měla být za docházku (Piráti). Žáci prý mají umět pouze anglicky (aby rozuměli zahraničnímu pánovi) a budou se učit “kriticky” myslet. K tomu se přidá nájezd neziskovek tu s LGBT agendou, jindy s antirasistickými a pro imigrantskými agitkami. Podporu to najde v řadách šílených bio matek, které sami často profitují z podobných aktivit a ty ve školách ukřičí rodiče, kteří chtějí, aby se jejich děti něco naučily. Rodiče, kterým opravdu leží budoucnost jejich dětí na srdci, by se tomu měli postavit.     (Čtěte na stránkách Česká věc)


Druhá vlna bude, i kdyby na chleba nebylo ...... Bude druhá vlna? Nebude? Jasně, že bude. Ovšem nemá to nic společného s epidemiologickou situací a už vůbec ne s nebezpečností viru. Ostatně to bylo specifikum covidu od počátku – realita se rozcházela s mediálním obrazem.

Jakmile se začaly v Evropě vypínat ekonomiky, prakticky okamžitě se také začalo mluvit o nějaké „záchraně“. V pojetí leaderů EU měla spočívat ve zvětšení role státu, zmenšení soukromého sektoru a větším zadlužení. Od března vývoj nezadržitelně směřoval k summitu zemí EU, který se nakonec uskutečnil v polovině července.

Výsledky summitu jsou pro veřejnost prezentovány jako boj s koronavirem a záchrana pokoronavirové ekonomiky. V realitě však nejde o nic jiného než o zástěrku pro fakt, že se znovu zuby nehty tlačí na udržení eura v předluženém jižním křídlu eurozóny. Summit místo aby ekonomickou situaci zlepšil, naopak výrazně zhoršil fiskální pozici EU. Rozumějme – toho, kdo byl zadlužený až po uši, zadlužil ještě víc. Tak záchrana nevypadá. Eurozóna je zkrátka až příliš odhodlaná udržet všechny stávající země ve své náruči, to je celé.

Summit ukázal ještě jednu skutečnost. Koronavirus se kromě zástěrky pro záchranu předluženého jihu Evropy také stal zástěrkou pro přijetí „zelených“ politik. Však také už vysloveně komicky působí například to, že se účastnické země zavázaly, že nově odsouhlasený vysoký rozpočet pomůže naplňovat třeba nový poplatek z nerecyklovaných plastů... Který to pochopitelně nevytrhne.

Koronavirem je a bude vysvětlována zostřená „zelená“ politika. Ta bude prezentována jako posun na vyšší úroveň ekonomiky, jako nezbytná součást zvýšení konkurenceschopnosti, nutná oběť v zájmu obnovy po epidemii. Ve skutečnosti všechna opatření vedou k pravému opaku: Ke zmenšení evropského průmyslu na nižší produkční úroveň, snížení evropské konkurenceschopnosti (protože průmysl nebude motivován ziskem, nýbrž ideologií, což je opak konkurenceschopnosti) a ke zvýšení nákladů a snížení ziskovosti (což zdecimuje část i těch podniků, které přežily administrativní vypnutí ekonomiky).

Natvrdo řečeno: I kdyby epidemiologicky druhá vlna nepřišla, eurozóna či EU si ji (nebo jinou zástěrku) bude muset vymyslet, aby mohla v příštím roce dál dotovat své jižní křídlo a hrát si své rádoby-zelené ideologie.     (Čtěte na stránkách Markéty Šichtařové)


Záhada mocných světovládců a jejich modré krve ..... Už středověká šlechta čelí obviněním, že jí v žilách koluje tajemná modrá krev. Z lékařského hlediska je tato skutečnost postupem času vyloučena. Přesto se v poslední době vynořují informace o podivném druhu této drahocenné tekutiny.

A její majitelé zrovna nepatří mezi obyčejné lidi! Právě naopak. Jsou to lidé oplývající mocí a bohatstvím. Členové novodobé šlechty mají prý výjimečnou krev. Čím se vymyká normálu?

Dávno před tím než leží magnát Elie Robert de Rothschild (1917–2007) na smrtelné posteli, svěřuje svému synovi Nathanielu Robertu de Rothschildovi (*1946) letité tajemství. „Drahý synu, jsme jiní než ostatní,“ prohlásí s kamennou tváří.

Nic nového pod sluncem – chtělo by se říci. Rozvětvená finanční dynastie ale možná skutečně nepatří mezi obyčejné smrtelníky! Mezi všemi bankovními domy, velkými podniky a exkluzivními vinicemi je údajně ještě cosi posvátného.

Záhada mocných rodin se dlouho úzkostlivě drží v prominentních kruzích. V posledních letech však pronikají na světlo šokující informace, které mohou mnohé změnit. Klany světových boháčů prý získávají v hluboké minulosti zcela ojedinělou krev!

Co všechno jsou schopni učinit pro zachování odvěkého tajemství?

Toto společenství výjimečných je mezi zasvěcenými známé jako „černá šlechta“. Vzniká prý v Evropě, ale silné vazby má i na severoamerický kontinent. Proto snad také existuje údajně úzké spojenectví mezi černou šlechtou, Vatikánem a zároveň sionistickými kruhy (ideový směr mezi evropskými Židy – pozn. red.).

Černá šlechta má být nejbohatší a nejmocnější tajnou organizací na evropském kontinentu. Podle některých zdrojů stojí v čele černé šlechty rodina, která se může chlubit tím, že její členové jsou přímými potomky posledního římského císaře!

Trochu jiný názor zastává český spisovatel Ivo Wiesner (1933–2008). „Jsou to zdegenerovaní potomci ‚modré rasy‘, ke které patřili první egyptští faraoni, ale také bohové staré Indie (Krišna, Nágové či egyptský Osiris,aj.),“ prohlašuje na adresu prominentního společenství Wiesner.

Kdo je ve skutečnosti u kořenů spolku s údajně zvláštní krví?     (Čtěte na stránkách Enigma Plus)


Autocenzura: Zase se bojíme mluvit nahlas. Za bolševika si alespoň všichni mysleli svoje. Vzpomínky na svobodu. Nová generace svazáků. Účinnější vyplach mozků. Mají šanci z toho ještě vyrůst? ..... JAN DOČEKAL vzpomíná na trpké i úsměvné aspekty komunistické éry a srovnává je s dnešní dobou, kdy opět musíme držet hubu a krok, abychom přežili bez úhony

Jsem pamětník. Vládu jedné strany jsem zažil. Za dob totality jsme čerpali informace převážně z tištěné Mladé Fronty a Rudého Práva. Dalším informačním kanálem bylo vysílání jednoho televizního kanálu ČST (ano, vím, později byl i druhý program). Ti zvědavější se občas něco zajímavého doslechli na vlnách rádia Svobodná Evropa.

Nicméně kromě zarytých komunistů celý národ věděl, že se těm zprávám prostě nedá věřit. V oblíbeném periodiku Večerní Praha byla jedinou věrohodnou rubrikou Černá kronika, kde se popisovaly hrdinské činy požárníků (tak se tenkrát říkalo hasičům) zachraňujících koťátka a vyprošťujících důchodce ze zaseklých výtahů. 

VŠICHNI věděli, 

že ty zprávy jsou napůl přímo lživé a v lepším případě se jedná o polopravdy prezentované tak, aby ukazovaly KSČ a východní blok v čele se SSSR v maximálně pozitivním světle. Na vině čehokoliv byl vždy zlý imperialista, který ubohé pracující vykořisťoval, drze si přivlastňoval takzvanou "nadhodnotu" (to byl reálný ekonomický termín o kterém se přednášelo na školách). Tábor Míru (= země Varšavské smlouvy) byl vždy příkladem světové mírové spolupráce a naopak vrazi z Wall Streetu jsou největší darebáci, rozmisťují všude rakety a za všechno můžou. 

Všeobecné vtloukání vládnoucí ideologie do hlav začínalo od školek a trvalo po celý život. 

Ve školách se učila Občanská výchova. Bylo téměř povinné členství v Jiskřičkách (základní škola), pak v SSM (Socialistický svaz mládeže). V armádě byli politruci (političtí komisaři), kteří měli za úkol dbát o politickou uvědomělost vojáků. Na všech VŠ se učila jako povinný předmět Historie Marxismu-Leninismu a pro kluky byla povinná vojenská katedra. Pro přežití v práci se vyžadovalo členství v ROH a tak dále. Na ČVUT jsme měli na vojenské katedře asi 160 cm vysokou gumu (lampasáka = důstojníka), který na nás s oblibou řval: "Když jseš blbej, tak si pořiď notes! Já mám dva!" 

Prostě výmaz mozků od narození do smrti. 

Tato rakovina prorůstala napříč celou společností. Učitelé učili věci, o kterých sami věděli, že jsou lží a nejsou založené na skutečnostech. Novináři psali články, které museli "přizpůsobit", aby vyhovovaly režimnímu názoru. Redaktoři natáčeli zprávy víceméně jen o tom, kdo kde kdy překročil plán pětiletky a jaký si dal závazek (plnění se nikdy nekontrolovalo). Hudebníci si upravovali texty písní, aby jim je někdo schválil (mohu uvést třeba příklad kapely Progress2, která měla v jedné písni text: "Nám vládne král, má jméno heroin" - ale na oficiálně vydaném LP místo toho zpívali: "Á Á É Ó - Á É Ó E Ó Í"). A tak dále.

Zajímavé na tom je především to, že v 70. a 80. letech to všechno fungovalo tak nějak samo o sobě. Sice zde existoval třeba ÚTI (Úřad pro tisk a informace = cenzurní orgán KSČ vzniklý již v roce 1968), ale ten měl minimum práce. Zafungovala totiž AUTOCENZURA. Každý věděl, že když vyjádří jiný názor, než je ten oficiální, tak bude mít problémy:

zavřou ho nepojede na dovolenou nedostane rekreaci jeho děti se nedostanou na školu vyhodí jej z práce bude mít zaražený profesní postup nedostane služební byt, poukaz na auto bude donucen k emigraci

Možností, jak potrestat neposlušného občana, měl režim celou řadu. Ostatně z této doby též pochází okřídlené tvrzení, že zákon sice zaručuje svobodu projevu, ale nezaručuje již svobodu po projevu.      (Čtěte na stránkách Protiproud)


Vědci potvrdili, že před naším vesmírem existovalo ještě něco jiného ..... Američtí vědci pomocí matematických nástrojů popsali nehomogenity kosmického reliktního záření, k němuž došlo bezprostředně po vzniku vesmíru.

Autoři se domnívají, že jejich výsledky potvrzují správnost hypotézy Velkého třesku, podle níž byl vznik našeho vesmíru výsledkem rozpadu jakéhosi „předchozího“ vesmíru. Výsledky jsou publikovány v časopise Physical Review Letters.

Einsteinova teorie obecné relativity vysvětluje širokou škálu astrofyzikálních a kosmologických jevů, ale některé vlastnosti vesmíru zůstávají záhadou. Například nemůže vysvětlit nerovnoměrné rozložení galaxií a temné hmoty v prostoru.

Od 80. let 20. století vyvíjejí vědci z Pensylvánské státní univerzity kosmologické paradigma založené na konceptu smyčkové kvantové gravitace. Toto paradigma, nazývané smyčková kvantová kosmologie, popisuje všechny současné velké struktury ve vesmíru jako kvantové fluktuace v časoprostoru, k nimž došlo při vzniku světa.

Podle obecně přijímané teorie Velkého třesku to vše začalo jedinečností - stavem, v němž byla veškerá hmota a energie stlačena do jednoho bodu. Poté, v prvním zlomku vteřiny, během období zvaného inflace, se prostor zvětšil do obrovských rozměrů. Teorie Velkého třesku však nevysvětluje, co se stalo před singularitou, a proto tento stav nelze popsat z hlediska fyzikálních a matematických zákonů.

Vědci z Pensylvánské státní univerzity se drží alternativní hypotézy Velkého třesku, podle níž současný expandující vesmír vznikl ze superstlačené hmoty vesmíru předchozí fáze. K popisu tohoto stavu používají univerzální matematický přístroj, který kombinuje kvantovou mechaniku a teorii relativity.

Výjimečný vesmír

Autoři sledují původ struktury vesmíru do nejmenších nehomogenit zaznamenaných na pozadí mikrovlnného reliktního kosmického záření, které bylo vysíláno, když bylo vesmíru pouhých 380 tisíc let.

Toto záření samotné má však tři záhadné anomálie, které je těžké vysvětlit pomocí klasické fyziky. Tyto odchylky jsou tak závažné, že mnoho fyziků začalo hovořit o krizi v kosmologii.

V novém výzkumu vědci dokazují, že z pohledu smyčkové kvantové kosmologie popis inflace vylučuje dvě hlavní anomálie ve vysílání reliktního záření.

„Pomocí kvantové smyčkové kosmologie jsme přirozeným způsobem vyřešili dvě z těchto anomálií, což umožňuje vyhnout se možné krizi,“ uvádí univerzitní tisková zpráva slova Donghuia Jeonga, jednoho z autorů výzkumu a docenta na katedře astronomie a astrofyziky. „Přítomnost těchto anomálií svědčí o tom, že žijeme ve výjimečném vesmíru.“

Autoři se domnívají, že nehomogenity reliktního záření jsou výsledkem nevyhnutelných kvantových fluktuací v raném vesmíru. Během zrychlené fáze expanze - inflace byly tyto původně malé výkyvy roztahovány působením gravitace, což se projevovalo pozorovanou různorodostí.

„Standardní inflační paradigma, založené na obecné relativitě, považuje časoprostor za plynulé kontinuum,“ říká první autor studie, profesor Abhay Ashtekar, ředitel Institutu pro gravitaci a vesmír při Pensylvánské státní univerzitě. „Látka košile také vypadá jako dvourozměrný povrch, ale při bližším pohledu můžete vidět, že je tkaná z hustě zabalených jednorozměrných vláken. Stejným způsobem jsou kvantové nitě tkané do struktury časoprostoru. Vzhledem k těmto vláknům nám smyčková kvantová kosmologie dovoluje vyjít za hranice kontinua popsaného obecnou teorií relativity.“

Vědci doufají, že nové družicové mise, jako jsou LiteBIRD a Cosmic Origins Explorer, zaměřené na odhalování stop primárních gravitačních vln na pozadí reliktního záření, potvrdí jejich závěry.     (Čtěte na stránkách AC24)


Francouzské katedrály v plamenech: 'Poslední fáze dechristianizace'? ..... "Počet případů znesvěcení křesťanských památek v Evropě stále roste. Nedávné útoky na sochy Panny Marie ve francouzských kostelech ukazují, do jaké míry jsou tato gesta důsledkem barbarské nenávisti. Tyto vandalské činy volají po reakci. Katolíci již nemohou mlčet." — Kardinál Robert Sarah, 10. ledna 2020.

"Pokusme se zachránit naši civilizaci, dokud je to ještě možné. Naše civilizace vznikla na řecko-římských a židovsko-křesťanských základech." — Alain Finkielkraut, spisovatel, L'Opinion, 17. prosince 2013.

Pokud Francie přestane své křesťanské dědictví chránit, tak Francie, jak ji známe, přestane existovat. Nedávný požár v katedrále svatého Petra a Pavla v Nantes byl zřejmě založen úmyslně. 17. března 2019 vzplanul historický pařížský kostel svatého Sulpicia (Saint-Sulpice). 15. až 16. dubna 2019 zdevastoval masivní požár katedrálu Notre-Dame (chrám Matky Boží) v Paříži. Na snímku: Požárníci hasí 18. července 2020 požár v katedrále v Nantes. (Foto: Sebastien Salom-Gomis / AFP prostřednictvím Getty Images)

Významný kurátor Metropolitního muzea umění v New Yorku Keith Christiansen byl kritizován za to, že na Instagramu zveřejnil obraz Alexandra Lenoira, který¨ během Velké francouzské revoluce zachránil řadu francouzských památek před zničením. Keith Christiansen ve svém příspěvku napsal:

"Alexandre Lenoir bojoval s revolučními fanatiky usilujícími o zničení královských hrobek v bazilice Saint-Denis. Kolik velkých uměleckých děl bylo ztraceno díky touze zbavit se minulosti, která se nám teď nelíbí. A jak jsme vděční lidem jako Lenoir, kteří si uvědomili, že hodnota těchto uměleckých děl - umělecká i historická - přesahuje nějaký určující okamžik společenského a politického otřesu a změn."

Keith Christiansen kritizoval současné odstraňování a znesvěcování historických památek. Tehdy ještě nemohl vědět, že jen o několik týdnů později bude zdevastována další francouzská katedrála a že starodávné varhany, které přežily i fanatismus Velké francouzské revoluce, zničí požár.

Předpokládá se, že oheň v katedrále svatého Petra a Pavla v Nantes byl založen úmyslně. 17. března 2019 vzplanul historický pařížský kostel svatého Sulpicia (Saint-Sulpice). 15. až 16. dubna 2019 zdevastoval masivní požár katedrálu Notre-Dame (chrám Matky Boží) v Paříži.

Spisovatel a bývalý francouzský ministr Philippe de Villiers k požáru v Nantes poznamenal: "Požár katedrály v Nantes, následující po požáru katedrály Notre-Dame v Paříži, by měl přimět naše elity, aby přemýšlely o tomto chaosu, o této obrovské transformaci, a o destrukci naší civilizace, která je nyní v plném proudu."

"Ve Francii dochází potichu k likvidaci našich křesťanských kořenů," řekl filozof Michel Onfray. "Dennodenně ve Francii proběhnou jeden nebo dva protikřesťanské činy, ale dokud nevzplane slavná katedrála, tak se o tom vůbec nemluví."     (Čtěte na stránkách Gatestone Institute)


VE ČTVRTEK BYL SALVINI ZBAVEN IMUNITY, PŮJDE PŘED SOUD ZA TO, ŽE ODMÍTAL VPUSTIT DO EVROPY AFRICKÉ VETŘELCE ..... Víte, co je na tom všem nejskandálnější? Že Salvini byl v tomto konkrétním případě obžalován poté, když odmítal do přístavu vpustit loď, na níž – jak se později zjistilo – připluli minimálně tři těžcí zločinci. Připluli na lodi evropským politickým establishmentem adorované pašeračky Racketeové. Přesně té, již si pozvala do europarlamentu zelená frakce (za nás Piráti), aby ji pak europoslanci zahrnuli bouřlivým aplausem. Aplausem za to, že do Evropy navozila tisíce muslimských invazistů z Afriky. Mnohdy kriminálníků, podobně, jako v případě těch, co připluli na lodi, okolo níž vznikl spor Racketeová – Salvini.

Italští senátoři včera podpořili zbavení poslanecké imunity šéfa italské strany Lega Mattea Salviniho. Znamená to, že Salvini by nyní mohl stanout před soudem za údajné nezákonné zadržování vetřelců na moři. Žaloba na něj byla podána v souvislosti s případem z loňského roku, kdy odmítl nechat pašeráckou loď s desítkami vetřelců zakotvit na italském ostrově Lampedusa. Čtvrteční hlasování bylo těsné. 149 senátorů hlasovalo pro, 141 proti.

„Jsem hrdý, že jsem bránil Itálii a udělal bych to znovu,” řekl Salvini v reakci na hlasování.

Prokurátoři v sicilském městě Palermo obviňují Salviniho, že v srpnu 2019 zneužil své pravomoci jako tehdejší ministr vnitra, aby zabránil zakotvení lodi španělské neziskovky Open Arms na ostrově Lampedusa. Plavidlo kotvilo na moři téměř tři týdny s více než 150 vetřelci na palubě. Salvini tehdy trval na tom, že vetřelci nesmí na italské půdě vystoupit z lodi. Byl ochoten přistání lodi povolit jen tehdy, pokud si je jiné země EU, které by měly o invazisty zájem, mezi sebou přerozdělí, aby vetřelci nezůstali v Itálii. Salvini je žalován i za další podobný případ, kdy loni v červenci zablokoval vetřelcům vylodění z italského člunu pobřežní stráže Gregoretti.

V únoru Senát odhlasoval, že Salviniho také v tomto případě zbaví poslanecké imunity. Předběžné slyšení se má konat na Sicílii 3. října. Včerejší zbavení imunity je tak již druhé, zatímco to předchozí řešilo pašeráky z řad italské pobřežní stráže, ve druhém případě, ve kterém došlo ke zbavení imunity včera, se jedná o loď nechvalně známé pašeračky Racketeové.

Na závěr podotýkám, že Salvini může za to, že se snažil bránit Evropu, být odsouzen až na 15 let do vězení. Na druhou stranu neziskovky, které invazisty do Evropy přivážejí, jsou velmi štědře dotovány z peněz evropských daňových poplatníků. Tím se jen jasně ukazuje, jak moc je politika EU zvrácená.     (Čtěte na stránkách Vox Populi)


WHO, OSN a UNICEFu se ujali šílenci – děti jako pokusná zvířata v rukou pedofilů? ..... Všechny zmíněné mezinárodní organizace jsou úzce propojeny Istanbulskou úmluvou. WHO – Světová zdravotnická organizace – vznikla v roce 1948. V polovině 70. let se změnilo její financování, kde začaly převládat účelové příspěvky, a tak se postupně stala nástrojem elit a lobby pro farmaceutický průmysl. Na veřejnost nyní vyplouvají závažné informace, které na WHO vrhají velmi negativní stíny. A oprávněně.

Stávající šéf Světové zdravotnické organizace byl odhalen jako podvodník a lhář ... Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) největší zdravotní organizace na světě, který má na starosti rozhodování o životě a smrti ve velkém měřítku, byl obviněn z utajení epidemií cholery, podpory teroristické organizace a nafouknutí jeho životopisu, v torem uvedl, že překonal malárii a HIV, informuje FoxNews.

Tedros Adhan Ghegreyes momentálně čelí protikampani, která mimo jiné zpochybňuje i jeho schopnost správně vést globální agenturu během pandemie koronavirus.

Ještě závažnější jsou informace o očkování, o kterém již nyní někteří víme a máme špatné zkušenosti s vedlejšími účinky. Je podstatný rozdíl mezi očkováním před 20. lety a nyní.

Global Vaccine Safety Summit byla dvoudenní schůzka, která byla zorganizována Světovou zdravotnickou organizací a konala se v sídle WHO v Ženevě ve Švýcarsku ve dnech 2. a 3. prosince 2019. V záznamech, které unikly na veřejnost, přiznala jedna z vůdčích vědkyň OSN, že některé očkovací látky jsou nebezpečné a zabíjejí lidi. To jen pár dní poté, co ubezpečila veřejnost tím, že očkovací látky jsou tím nejbezpečnějším prostředkem lidstva.

Neuvěřitelné, ale pravdivé: Dr. Soumya Swaminathan, zástupkyně generální ředitelky pro programy Světové zdravotnické organizace, přiznala během globálního bezpečnostního summitu WHO, že některé očkovací látky zabíjí lidi a příčiny jejich smrti se tutlají.

Největším donátorem Světové zdravotnické organizace je Bill Gates

Robert F. Kennedy Jr. Poslal odpověď zakladateli Microsoftu Billu Gatesovi na jeho plány „zachraňovat svět“. Podle Kennedyho nedokázal Bill uchránit před viry ani svůj Windows systém, takže místo svých plánů bojovat očkováním proti CV se má raději uklidnit“.     (Čtěte na stránkách Tradiční rodina)


  •  

    Zpět k Mostu ?

     

    Přehled starších zpráviček